Connect with us

Estrada

Zorica Marković menja život iz korena: Selidba iz Beograda i nova ljubav u Aranđelovcu

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica otvoreno progovorila o preseljenju, planovima za biznis i emotivnim promenama

Zorica Marković, popularna pevačica i bivša rijaliti učesnica, najavila je u emisiji “Premijera – Vikend specijal” da uskoro napušta Beograd i započinje novo poglavlje u Aranđelovcu. Gostujući kod voditelja Nemanje Vujičića, otkrila je da je kupila hektar zemlje i kuću kraj izvora mineralne vode, a uz poslovne planove, podelila je i da je ponovo zaljubljena.

“U Aranđelovcu imam prijatelje. Otišla sam u goste i ostadoh – uzeh neki hektar zemlje, uzeh neku kuću kod izvora, mnogo lepu, preko puta mi je izvor mineralne vode Knjaz. Taj grad će biti najlepši u Srbiji”, rekla je Zorica, dodajući da selidbu planira do jeseni.

Pevačica je istakla da razmišlja o novim poslovnim poduhvatima, među kojima su modularne kuće i uzgoj ovaca, a u sve bi rado uključila i svoje sinove. “Videću sa sinovima, mislim da ćemo raditi modularne kuće. On to sa svojim kolegama iz Norveške radi, prelepe su, mislim da ćemo najpre to. Možda i kupim jedno sto ovaca, gde ćeš lepše”, otkrila je.

Osim što je na poslovnom planu puna energije, Zorica priznaje da je u njen život stigla i nova ljubav. “Počeli su opet neki leptirići da me rade. Dopada mi se jedan gospodin, baš, baš gospodin, nije za javnost”, iskreno je rekla, ističući da godine nisu prepreka za sreću.

Govoreći o dugoj karijeri, osvrnula se na izazove i naglasila da nikada nije pomislila da odustane od posla. Takođe, najavila je nove pesme, a o koncertima je kroz šalu citirala Ljubu Aličića: “Kad vidim ko sve danas pravi, ja neću”.

Kada je reč o bakšišu na estradi, Zorica nije štedela reči, otvoreno govoreći o problemima sa podelom zarade među muzičarima. Pevačica ostaje dosledna sebi – spremna za nove početke i radosti.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ivana Bum Nikolić otvoreno o kolegama: Neki se nisu ni javili povodom promocije albuma

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Ivana Bum Nikolić, poznata pevačica i bivša članica grupe Hurricane, gostovala je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ kod Nemanje Vujičića, gde je bez zadrške govorila o promociji svog novog albuma. Oduševljena reakcijama publike na pesme, Ivana je istakla da je zadovoljna uspehom, ali je otkrila i da pojedini kolege nisu pokazali podršku koju je očekivala.

“Presrećna sam i prezadovoljna. Vidim da se i druge četiri pesme super kotiraju, imamo hitove ovog leta. Vrlo je poznato da kolege rade, izdaju albume, izdaju singlove. Svaka im čast na posvećenosti. Leto je krcato”, rekla je Ivana.

Međutim, pevačica je otvoreno prokomentarisala da su neki kolege ignorisali poziv na njenu promociju, dok su joj se drugi bar javili ili poslali cveće. “Neki nisu ni poruku otvorili, ni javili zbog čega nisu mogli da dođu, nisu mogli da izdvoje ni dva minuta za poruku. Ako sam ja mogla njih da ispoštujem, mogli su i oni mene. Samo neka se sete koliko smo mi kao Hurricane bile popularne i dolazile, nikad nismo pravile separacije. To je dobar primer i svako treba tako da radi”, iskreno je dodala.

Ivana je pohvalila kolege koji su ipak našli vremena da dođu, poput Foxa, Mahrine, Indođije, kao i Slobe Radanovića, Lune Đogani i Bojana Bijelića. Navela je i da je uložila mnogo truda i vremena u album, želeći sve da predstavi baš na svoj rođendan.

U razgovoru je otkrila i da ima strah od dubine još iz detinjstva, ali da je sada sigurna u sebe kada je reč o plivanju.

Pevačica je zaključila da je zadovoljna komentarima i podrškom koju je dobila, ističući da joj je značila pomoć tima i fanova prilikom izlaska albuma.

Pročitaj još

Estrada

Milica Ristić uživa na letovanju u trudnoći, sin joj pravi društvo na plaži

Pevačica je podelila fotografije sa odmora, fanovi oduševljeni njenim izgledom u poodmakloj trudnoći

Published

on

By

Pevačica je podelila fotografije sa odmora, fanovi oduševljeni njenim izgledom u poodmakloj trudnoći

Milica Ristić, poznata pevačica i bivša supruga vaterpoliste Nikole Rađena, trenutno proživljava jedan od najlepših perioda u životu. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa letovanja na kojima je u prvom planu njen trudnički stomak, a društvo joj pravi sin Aleksej.

Milica, koja sa novim partnerom uskoro očekuje drugo dete, pokazala je opušteno letnje raspoloženje i osmeh koji ne skida sa lica. Pratioci su se odmah oglasili u komentarima, hvaleći njen izgled i ističući koliko joj trudnoća lepo pristaje.

“Trudnoća nikada nije lepše izgledala”, bio je jedan od brojnih komplimenata koje je dobila ispod objava.

Nakon razvoda od Nikole Rađena, Milica je pronašla sreću pored novog izabranika, sa kojim deli svakodnevicu daleko od medijske pažnje. Javnost joj je poslednjih meseci posvetila posebnu pažnju zbog vesti o drugoj trudnoći, a sada je fotografijama sa letovanja pokazala koliko uživa u iščekivanju prinove.

Podsetimo, Milica i Nikola venčali su se 2022. godine i iste godine dobili sina Alekseja, ali su se razveli nakon nešto više od godinu dana. U uprkos raskidu, ostali su posvećeni roditelji svom sinu.

Sada, Milica koristi letnje dane za odmor sa porodicom, dok s nestrpljenjem iščekuje dolazak bebe.

Pročitaj još

Estrada

Žana Omnia uzvraća Vanje Živić: Sukob se nastavlja nakon izlaska iz Elite

Nakon što je Vanja Živić napustila rijaliti, Žana Omnia joj javno odgovorila i iznela stav o bivšem partneru

Published

on

By

Nakon što je Vanja Živić napustila rijaliti, Žana Omnia joj javno odgovorila i iznela stav o bivšem partneru

Žana Omnia ponovo je u centru pažnje domaće javnosti zbog oštrog odgovora na izjave bivše drugarice Vanje Živić. Nakon što je Vanja napustila rijaliti program “Elita”, usledio je niz javnih prepirki, a sada je Žana rešila da preko portala Pink.rs pošalje svoj odgovor.

U poruci koju je dostavila redakciji, Žana je direktno prozvala Vanju i njenog bivšeg partnera, nazivajući ga “Bobanac Čobanac”. Jasno je stavila do znanja da je nezadovoljna načinom na koji se Vanja izjašnjava o njoj, aludirajući da Vanja ne govori iz svog iskustva, već da joj drugi “serviraju” priče:

“Može li ova keruša nešto sama da izjavi o meni, a da joj priču koju treba da priča nije servirao Bobanac Čobanac? Ko o čemu, kurva o poštenju. Čitam tekst i vidim reči koje je citirao moj bivši dragi, koje sam čula od njega lično mnogo puta. Ahahah! Ajde, Bobanac, pojačaj, možeš ti to bolje. Menjaj kuju, slabo laje.”

Žana je dodala da bivši partner najviše komentariše njen ljubavni život i naglasila da je slobodna skoro deceniju. Sve izjave prenosimo izvorno, a dodatne reakcije drugih učesnika ili fanova u ovom trenutku nisu zabeležene.

Podsećamo, sukob između Žane Omnie i Vanje Živić traje još iz perioda zajedničkog boravka u “Eliti”, a poslednji javni okršaj usledio je odmah nakon Vanjinog izlaska iz rijalitija.

Pročitaj još

U Trendu