Connect with us

Estrada

Milica Ristić uživa na letovanju u trudnoći, sin joj pravi društvo na plaži

Pevačica je podelila fotografije sa odmora, fanovi oduševljeni njenim izgledom u poodmakloj trudnoći

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je podelila fotografije sa odmora, fanovi oduševljeni njenim izgledom u poodmakloj trudnoći

Milica Ristić, poznata pevačica i bivša supruga vaterpoliste Nikole Rađena, trenutno proživljava jedan od najlepših perioda u životu. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa letovanja na kojima je u prvom planu njen trudnički stomak, a društvo joj pravi sin Aleksej.

Milica, koja sa novim partnerom uskoro očekuje drugo dete, pokazala je opušteno letnje raspoloženje i osmeh koji ne skida sa lica. Pratioci su se odmah oglasili u komentarima, hvaleći njen izgled i ističući koliko joj trudnoća lepo pristaje.

“Trudnoća nikada nije lepše izgledala”, bio je jedan od brojnih komplimenata koje je dobila ispod objava.

Nakon razvoda od Nikole Rađena, Milica je pronašla sreću pored novog izabranika, sa kojim deli svakodnevicu daleko od medijske pažnje. Javnost joj je poslednjih meseci posvetila posebnu pažnju zbog vesti o drugoj trudnoći, a sada je fotografijama sa letovanja pokazala koliko uživa u iščekivanju prinove.

Podsetimo, Milica i Nikola venčali su se 2022. godine i iste godine dobili sina Alekseja, ali su se razveli nakon nešto više od godinu dana. U uprkos raskidu, ostali su posvećeni roditelji svom sinu.

Sada, Milica koristi letnje dane za odmor sa porodicom, dok s nestrpljenjem iščekuje dolazak bebe.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Edita Aradinović otkrila teške trenutke: Radila za 200 evra dok joj je majka bila bolesna

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.

Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”

Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.

Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.

“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Nikolić Mišković otkrila zašto se povukla sa scene: Sada je posvećena porodici

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Published

on

By

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Jovana Nikolić Mišković, poznata pevačica i supruga biznismena Marka Miškovića, retko se pojavljuje u javnosti, ali je ovih dana viđena na beogradskom aerodromu u društvu svojih ćerki. Dok mnoge njene koleginice još uvek nastupaju širom regiona, Jovana je odlučila da se povuče iz muzičkog sveta i već neko vreme je potpuno posvećena porodici.

Na aerodrom je stigla kako bi sa suprugom ispratila decu u dečiji kamp, a tom prilikom kratko je prokomentarisala svoj trenutni životni ritam. “Idemo u kamp dečiji. Vodimo decu. Ja ne radim, ja se bavim decom”, izjavila je Jovana za domaće medije. Na pitanje da li je teže nastupati ili brinuti o deci, pevačica je bila iskrena: “Ne znam, ja ne pevam, ali verujem da je i jedno i drugo teško na svoj način, ali ima svoje prednosti.”

Jovana i Marko Mišković u braku su od 2015. godine i imaju dve ćerke, Antoninu i Reu. Pevačica se u javnosti pojavljuje samo na događajima koje organizuju prijatelji, a nedavno je viđena i sa sestrom Mašom na koncertu Marije Šerifović, kao i na promociji pesme Jovane Pajić. Iako više nije prisutna na estradi, mnogi su primetili da se Jovana gotovo nije promenila i da i dalje pleni pažnju gde god da se pojavi.

Pročitaj još

Estrada

Ivana Bum Nikolić otvoreno o kolegama: Neki se nisu ni javili povodom promocije albuma

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Ivana Bum Nikolić, poznata pevačica i bivša članica grupe Hurricane, gostovala je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ kod Nemanje Vujičića, gde je bez zadrške govorila o promociji svog novog albuma. Oduševljena reakcijama publike na pesme, Ivana je istakla da je zadovoljna uspehom, ali je otkrila i da pojedini kolege nisu pokazali podršku koju je očekivala.

“Presrećna sam i prezadovoljna. Vidim da se i druge četiri pesme super kotiraju, imamo hitove ovog leta. Vrlo je poznato da kolege rade, izdaju albume, izdaju singlove. Svaka im čast na posvećenosti. Leto je krcato”, rekla je Ivana.

Međutim, pevačica je otvoreno prokomentarisala da su neki kolege ignorisali poziv na njenu promociju, dok su joj se drugi bar javili ili poslali cveće. “Neki nisu ni poruku otvorili, ni javili zbog čega nisu mogli da dođu, nisu mogli da izdvoje ni dva minuta za poruku. Ako sam ja mogla njih da ispoštujem, mogli su i oni mene. Samo neka se sete koliko smo mi kao Hurricane bile popularne i dolazile, nikad nismo pravile separacije. To je dobar primer i svako treba tako da radi”, iskreno je dodala.

Ivana je pohvalila kolege koji su ipak našli vremena da dođu, poput Foxa, Mahrine, Indođije, kao i Slobe Radanovića, Lune Đogani i Bojana Bijelića. Navela je i da je uložila mnogo truda i vremena u album, želeći sve da predstavi baš na svoj rođendan.

U razgovoru je otkrila i da ima strah od dubine još iz detinjstva, ali da je sada sigurna u sebe kada je reč o plivanju.

Pevačica je zaključila da je zadovoljna komentarima i podrškom koju je dobila, ističući da joj je značila pomoć tima i fanova prilikom izlaska albuma.

Pročitaj još

U Trendu