Connect with us

Estrada

Ivana Bum Nikolić otvoreno o kolegama: Neki se nisu ni javili povodom promocije albuma

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album

Ivana Bum Nikolić, poznata pevačica i bivša članica grupe Hurricane, gostovala je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ kod Nemanje Vujičića, gde je bez zadrške govorila o promociji svog novog albuma. Oduševljena reakcijama publike na pesme, Ivana je istakla da je zadovoljna uspehom, ali je otkrila i da pojedini kolege nisu pokazali podršku koju je očekivala.

“Presrećna sam i prezadovoljna. Vidim da se i druge četiri pesme super kotiraju, imamo hitove ovog leta. Vrlo je poznato da kolege rade, izdaju albume, izdaju singlove. Svaka im čast na posvećenosti. Leto je krcato”, rekla je Ivana.

Međutim, pevačica je otvoreno prokomentarisala da su neki kolege ignorisali poziv na njenu promociju, dok su joj se drugi bar javili ili poslali cveće. “Neki nisu ni poruku otvorili, ni javili zbog čega nisu mogli da dođu, nisu mogli da izdvoje ni dva minuta za poruku. Ako sam ja mogla njih da ispoštujem, mogli su i oni mene. Samo neka se sete koliko smo mi kao Hurricane bile popularne i dolazile, nikad nismo pravile separacije. To je dobar primer i svako treba tako da radi”, iskreno je dodala.

Ivana je pohvalila kolege koji su ipak našli vremena da dođu, poput Foxa, Mahrine, Indođije, kao i Slobe Radanovića, Lune Đogani i Bojana Bijelića. Navela je i da je uložila mnogo truda i vremena u album, želeći sve da predstavi baš na svoj rođendan.

U razgovoru je otkrila i da ima strah od dubine još iz detinjstva, ali da je sada sigurna u sebe kada je reč o plivanju.

Pevačica je zaključila da je zadovoljna komentarima i podrškom koju je dobila, ističući da joj je značila pomoć tima i fanova prilikom izlaska albuma.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Baja otvoreno o odnosu sa Lukom Vujovićem: Nema više poklona ni poruka za rođendan

Lukin otac javno progovorio kroz prepisku sa fanovima, porodica poslala čestitku u Eliti 9

Published

on

By

Lukin otac javno progovorio kroz prepisku sa fanovima, porodica poslala čestitku u Eliti 9

Luka Vujović, učesnik rijalitija ‘Elita 9’, danas je proslavio svoj 37. rođendan, ali umesto očekivane slavljeničke atmosfere, dan je obeležila poruka koju mu je porodica uputila putem čestitke. Njegova majka Biljana poslala je poruku u ime cele porodice, uključujući i Lukinog oca Baju, što je izazvalo pažnju gledalaca i fanova.

Međutim, ubrzo su na društvenim mrežama objavljene prepiske između Baje i fan stranica, u kojima Baja navodi da sinu nije poslao ni čokoladu za rođendan, niti planira, uz objašnjenje da ga to više ne zanima. U istim prepiskama, Baja otvoreno ističe da je Luka u “rijaliti modu” i da nema više snage da se bavi njihovim odnosom, navodeći i da se Luka zbog Aneli odrekao porodice.

Iako su mnogi verovali da je čestitka iz Beloj kući znak porodičnog jedinstva, iz ovih prepisa jasno je da su odnosi između Luke i njegovog oca narušeni. Dodatno, Baja je u porukama stao na stranu Milene Kačavende, sa kojom je Luka poslednjih dana u žestokom sukobu u rijalitiju.

Ovakav razvoj događaja izazvao je brojne komentare među fanovima na društvenim mrežama, dok je Luka, za sada, ostao bez reakcije unutar rijalitija. Porodična situacija tako je postala glavna tema među gledaocima, a ostaje da se vidi kako će se odnos oca i sina dalje razvijati tokom trajanja ‘Elite 9’.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Aličić otvoreno o estradi i drami sa Vericom Šerifović na veselju

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Published

on

By

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Ljuba Aličić, poznati folk pevač, gostovao je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ gde je bez zadrške govorio o aktuelnim temama na muzičkoj sceni, ali i evocirao uspomene na jednu neprijatnu situaciju sa koleginicom Vericom Šerifović. U razgovoru je istakao da na estradi ima mesta za svakoga, ali smatra da se do uspeha dolazi samo kvalitetnim pesmama.

Tokom emisije, Aličić se prisetio dramatičnog trenutka sa jednog veselja na kojem je Verica Šerifović umalo nastradala. Iako nije ulazio u detalje, naglasio je da je situacija bila izuzetno ozbiljna i da je sve prošlo bez težih posledica. Tom prilikom, pevač je naglasio važnost međusobne podrške među kolegama, ali i istakao da veruje da se pojedini solistički koncerti danas organizuju bez dovoljno profesionalnog iskustva i hitova.

“To je istina. Svako radi svoj posao, pa i mi pevači. Ima kolega koji su više na estradi, rade i neke mlađe kolege, a oni koji ne rade – želim i njima da rade. Ne bi bilo interesantno da smo svi na istom”, rekao je Aličić.

Posebno je bio kritičan prema pevačima koji, po njegovom mišljenju, prebrzo organizuju solo nastupe: “Uvek ću da kažem, i sad ću ponoviti – ne priznajem te pevače koji nemaju hit ili imaju jedan, dva, a održavaju soloističke koncerte. To je za mene apsurd, stvarno. Zato mi se i ne pravi solistički koncert. Kad vidim ko sve pravi, a nemaju hita… Ne znam kako taj narod ide na te koncerte, to mi je malo degutantno.”

Aličić je dodao da se ulaznice za nastupe nekih izvođača dele besplatno, jer, kako kaže, nisu svi izvođači dovoljno poznati publici. Iako je bio otvoren i direktan, Ljuba je ostao dosledan svom stavu da je za pravu karijeru na estradi neophodan trud i kvalitetan repertoar.

Pročitaj još

Estrada

Edita Aradinović otkrila teške trenutke: Radila za 200 evra dok joj je majka bila bolesna

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.

Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”

Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.

Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.

“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.

Pročitaj još

U Trendu