Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević progovorila o porodičnoj tragediji tokom sukoba sa Asminom Durdžićem

Rijaliti zvezda se rasplakala u “Eliti” dok je iznosila detalje o ocu, porodica podržala njenu iskrenost

Published

on

Foto Izvor:

Rijaliti zvezda se rasplakala u “Eliti” dok je iznosila detalje o ocu, porodica podržala njenu iskrenost

Stanija Dobrojević, poznata rijaliti zvezda, privukla je pažnju javnosti tokom trenutne sezone “Elite” zbog sukoba sa bivšim verenikom Asminom Durdžićem. U najnovijim epizodama, Stanija je kroz suze podelila sa publikom bolnu priču iz svoje prošlosti – gubitak oca tokom ratnih devedesetih godina. Ove emotivne trenutke pratile su provokacije i uvrede koje su dolazile od Asmina, njegove bivše supruge Aneli Ahmić i nove izabranice Maje Marinković, što je izazvalo burne reakcije gledalaca, ali i same Stanijine porodice.

U intervjuu za portal Pink.rs, Stanijina majka Slavica Dobrojević prvi put je nakon dužeg vremena odlučila da se oglasi u javnosti. Povod za njeno obraćanje bila je zabrinutost zbog izjava i ponašanja učesnika u rijalitiju, posebno u vezi sa temom tragične sudbine Stanijinog oca. Slavica je istakla koliko je teško gledati ćerku u takvim situacijama i naglasila podršku koju porodica pruža Staniji tokom ovih izazova.

Podsetimo, Stanijin otac je izgubio život tokom rata, što je ostavilo dubok trag na nju i njene najbliže. Tokom emisije, Asmin Durdžić je izneo tvrdnje da je Stanijin otac možda i živ, što je dodatno uznemirilo Staniju i sve one koji prate njenu priču.

Gledaoci “Elite” su pokazali veliko interesovanje za ovu temu, a komentari podrške Staniji ne prestaju da pristižu na društvenim mrežama. Emotivne scene iz rijalitija još jednom su otvorile pitanje granica rijaliti formata i načina na koji se obrađuju lične tragedije učesnika.

Za sada nije poznato kako će se situacija dalje razvijati, ali je jasno da Stanija ima snažnu podršku svoje porodice i brojnih fanova.

Elita 9: Stanija kroz suze progovorila o tragičnoj smrti svog oca – 27.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Teodora Popovska zablistala na Ušću nakon raskida sa Reljom Torinom

Pevačica je priredila pravi spektakl na Belgrade Music Weeku, publika je fotografisala svaki detalj nastupa

Published

on

By

Pevačica je priredila pravi spektakl na Belgrade Music Weeku, publika je fotografisala svaki detalj nastupa

Teodora Popovska privukla je veliku pažnju nastupom na drugoj večeri Belgrade Music Week festivala, koji se održava na beogradskom Ušću. Nakon što je Đekson otvorio program, Popovska je izašla na glavnu binu i već od prvih taktova pokazala zbog čega je važi za jednu od najatraktivnijih mladih izvođačica na domaćoj sceni.

Publika je tokom njenog nastupa bila u potpunosti fokusirana na scenu, telefoni su bili u vazduhu, a svaki detalj njenog audio-vizuelnog performansa ostao je zabeležen. Pevačica je nastupila u upečatljivom kostimu, uz snažnu koreografiju i podršku svoje plesne ekipe, dok su se hitovi nizali jedan za drugim. Fanovi su pevali zajedno sa njom, a energija u publici nije jenjavala.

Posebno interesovanje izazvao je Teodorin scenski izgled, što su brojni fanovi i komentarisali, upoređujući je sa svetskim pop zvezdama. Iako su reflektori bili upereni na muzički deo, deo publike i medija podsetio je i na njen bivši emotivni odnos sa reperom Reljom Torinom, o kojem su mediji ranije dosta izveštavali. Ipak, Popovska je na Ušću jasno stavila do znanja da joj je karijera na prvom mestu, ostavljajući utisak da je spremna za nove profesionalne izazove.

Veče je proteklo bez skandala, a Teodora je još jednom pokazala da joj velika festivalska bina izuzetno prija, prenoseći snažnu energiju na publiku.

Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Jakšić otkrila zašto je iskoristila Janjuša: Sukob sa Kačavendom eskalira

Bivša učesnica Elite 9 priznala u emisiji da je zbog sukoba napravila potez koji je iznenadio javnost

Published

on

By

Bivša učesnica Elite 9 priznala u emisiji da je zbog sukoba napravila potez koji je iznenadio javnost

Aleksandra Jakšić, bivša učesnica popularnog rijaliti programa Elita 9, ponovo je privukla pažnju izjavama u emisiji “Pitao BiH za druga”. Ovog puta, otvoreno je govorila o svom zategnutom odnosu sa Milenom Kačavendom i razjasnila motive iza svog ponašanja u rijalitiju, posebno vezano za Marka Janjuševića Janjuša.

Gostujući u emisiji, Jakšić je naglasila da njen sukob sa Kačavendom traje od samog početka “Elite 9”. Otkrila je da su uvrede koje je dobijala bile izuzetno teške, posebno na račun porodice, i da pomirenje između njih nije na vidiku. “Nismo Kačavenda i ja počele sukob od Janjuša, mi imamo sukob od prvog dana. Ona je mene izvređala jezivo, nikad takve uvrede na konto mog deteta i porodice nisam čula. Nikad neće doći do pomirenja, sve ću da joj pakujem i radim, a ona neće znati. Ja sam igrač iz senke”, izjavila je Jakšić.

Aleksandra je dalje otkrila da je upravo odnos sa Janjušem iskoristila kao način da povredi Kačavendu, jer je znala koliko joj je on značio. “Janjuš mi je bio prva osoba sa kojom sam mogla da napravim neku zvrčku i da ih zezam. Mi smo ušli u neku pričicu i meni je bilo zanimljivo. Ja sam rekla da je ona silno zaljubljena u njega i on joj je bio bolna tačka. Uzela sam joj jednog prijatelja, momka, on je bio sa mnom. To je bila prva stvar koja je povredila. Koliko god ja nju da ne volim, ona je imala nešto emotivno sa Janjušem”, iskreno je ispričala.

Nakon ove emisije, reakcije javnosti i fanova nisu izostale, a mnogi komentarišu da je sukob među bivšim učesnicama daleko od završetka. Ova priča, po svemu sudeći, tek dobija na intenzitetu, a Aleksandra Jakšić jasno poručuje da “rat tek počinje”.

Elita 9: Jakšićka priznala da je iskoristila Janjuša kako bi napakostila Kačavendi – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Đekson i Indođija potvrdili vezu poljupcem na bini pred hiljadama fanova

Poznati muzički tandem razmenio poljubac tokom nastupa na Belgrade Music Weeku, publika reagovala ovacijama

Published

on

By

Poznati muzički tandem razmenio poljubac tokom nastupa na Belgrade Music Weeku, publika reagovala ovacijama

Belgrade Music Week na beogradskom Ušću i ove godine okupio je desetine hiljada ljubitelja muzike, ali drugo veče festivala obeležio je neočekivani trenutak na sceni. Reper Đekson, jedan od prvih izvođača te večeri, podigao je atmosferu svojim energičnim nastupom, ali je u centru pažnje bio događaj koji je usledio tokom njegovog seta.

U toku nastupa Đekson je na binu pozvao pevačicu Indođiju, sa kojom je izveo zajednički duet. Publika je pevala uglas, a potom su Đekson i Indođija razmenili poljubac pred desetinama hiljada ljudi, čime su prvi put javno potvrdili svoju emotivnu vezu. Ovaj trenutak izazvao je ovacije i snažne reakcije publike, a društvene mreže ubrzo su preplavili komentari i snimci sa događaja.

Poljubac na bini stavio je tačku na višemesečne spekulacije o njihovom odnosu. Mediji su duže vreme izveštavali o mogućoj romansi između repera i pevačice, ali su oni do sada izbegavali da potvrde ili demantuju te navode. Njihova zajednička pojavljivanja i bliskost često su bili povod za nagađanja, ali su na pitanja o vezi uglavnom odgovarali neodređeno.

Sada više nema prostora za sumnju – poljubac na sceni bio je jasan znak da su Đekson i Indođija zajedno, a publika je ovaj trenutak ispratila emotivno i sa oduševljenjem. Na fotografijama i snimcima sa događaja vidi se da je atmosfera bila na vrhuncu, a mnogi komentarišu da je upravo njihov nastup obeležio veče.

Belgrade Music Week traje od 25. do 28. juna i ponovo okuplja najveća imena domaće i regionalne muzičke scene, ali je nesumnjivo da će poljubac Đeksona i Indođije ostati upamćen kao jedan od najemotivnijih momenata ovogodišnjeg festivala.

Pročitaj još

U Trendu