Connect with us

Estrada

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković očekuju blizance posle 17 godina čekanja

Golman i nekadašnja pevačica radosne vesti podelili na fudbalskom terenu u Lučanima

Published

on

Foto Izvor:

Golman i nekadašnja pevačica radosne vesti podelili na fudbalskom terenu u Lučanima

Proslavljeni srpski golman Saša Stamenković i njegova supruga, nekadašnja pevačica Silvija Nedeljković, podelili su sa javnošću lepe vesti – nakon dugih 17 godina borbe za potomstvo, par očekuje blizance. Radosnu novost otkrili su na nesvakidašnji način, na fudbalskom terenu u Lučanima, gde je Stamenković okupio svoje saigrače iz kluba Mladost.

U emotivnom trenutku, Stamenković je izveo udarac na gol, nakon čega se najpre pojavio plavi, a zatim i roze dim, simbolično otkrivajući polove beba. Drugi udarac potvrdio je da stižu dve bebe, što je izazvalo oduševljenje prisutnih. Nakon otkrivanja, usledila je dirljiva scena u petercu, gde su se Silvija i Saša zagrlili, deleći radost sa porodicom i prijateljima.

Objava o trudnoći i dolasku blizanaca za kratko vreme privukla je pažnju javnosti, a brojni fanovi i kolege uputili su paru čestitke i reči podrške. Prizori sa događaja podeljeni su i na društvenim mrežama, gde su naišli na brojne pozitivne reakcije.

Ovaj emotivni trenutak dolazi nakon višegodišnjeg čekanja i borbe za potomstvo, što dodatno daje težinu i lepotu ovoj vesti. Silvija Nedeljković i Saša Stamenković nisu u ovom trenutku iznosili detalje o daljim planovima, ali njihova zajednička sreća jasno se vidi na objavljenim snimcima i fotografijama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Suzana Jovanović se vratila na scenu posle duže pauze: Dirljiv nastup na Tašmajdanu

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Suzana Jovanović napravila je svoj emotivni povratak na muzičku scenu tokom prve večeri Festivala Južnog vetra na Tašmajdanu. Posle gotovo tri decenije odsustva sa velikih koncerata, pevačica je ponovo stala pred publiku i to po prvi put nakon smrti supruga Saše Popovića, koji je preminuo pre godinu i četiri meseca.

Već sa prvim korakom na scenu, Suzanu je dočekao snažan aplauz i dugotrajne ovacije, a atmosfera na Tašmajdanu bila je ispunjena emocijama. Na licima publike, ali i same pevačice, jasno su se videli uzbuđenje i zahvalnost, dok je hiljade ljudi pevalo zajedno sa njom bezvremenske hitove poput „Poslaću ti ljubav“, „Nema kajanja“, „Ko me jednom prevari“ i „Rođeni u pravo vreme“.

Suzana nije morala mnogo da govori – muzika i podrška prisutnih govorili su dovoljno. Svojim nastupom pokazala je snagu i dostojanstvo, a publika joj je uzvratila toplinom i podrškom, potvrđujući da njene pesme i dalje zauzimaju posebno mesto u srcima mnogih.

Ovaj povratak na scenu bio je jedan od najemotivnijih trenutaka festivala i svakako događaj koji će se dugo pamtiti. Tašmajdan je te večeri pokazao koliku moć ima iskrena emocija i koliko publika ceni umetnike koji ostaju verni sebi i svojoj muzici.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću: Nakon Tašmajdana, zapevao sa reperom Sajferom

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Published

on

By

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Beogradski muzički festival “Belgrade Music Week” priredio je publici pravo iznenađenje na Ušću, kada se na bini pojavio Sloba Radanović i udružio glas sa popularnim reperom Sajferom. Nakon što je pre samo dva sata nastupio na koncertu “Južnog vetra” na Tašmajdanu, Sloba je iskoristio priliku da se pridruži Sajferu na drugoj gradskoj lokaciji i dodatno zagreje atmosferu.

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, jedan je od najpoznatijih bosanskohercegovačkih repera, a njegovo izvođenje na Ušću izazvalo je oduševljenje među mlađom publikom, koja je horski pevala njegove hitove. Posebno emotivan trenutak nastupio je kada se Sloba pridružio na sceni i izveo svoj dobro poznati hit, što je izazvalo ovacije i gromoglasan aplauz okupljenih.

Reper Sajfer je nedavno privukao pažnju javnosti i zbog lične ispovesti o periodu života kada je bio na ivici zakona. U emisiji “Amidži šou” otvoreno je govorio o svom iskustvu sa zakonom, ističući: “Bio sam malo u zatvoru, što kaže kolega, nisam slušao. Za ličnu upotrebu, a njima se učinilo puno. Meni je tada bila taman… Kažu pun gepek, nema veze. Sad sam u komercijalnom svetu i uživam i osećam se top. Takav je bio splet okolnosti. Uvek sam bio na ivici zakona, nije mi to ni prvi put, više puta sam bio privođen. Sloboda je neprocenjiva. Sada samo repujem o ljubavi, ženama i lepom životu. Nisam to nikada ni potencirao, kod nas na Balkanu ti odmah otkažu svi sponzori, a da sam negde u Americi, sa tom pričom bih imao jaču karijeru.”

Podsećanja radi, prošle godine je domaću javnost potresla vest da je na Sajfera pucano u Sarajevu, kada je zadobio povredu leve potkolenice. Tada je iz MUP-a Kantona Sarajevo potvrđeno da je bio na lekarskoj obradi, a okolnosti tog događaja su još uvek nepoznate.

Nastup Sajfera i Slobe na Ušću ostavio je snažan utisak na publiku, a snimci i fotografije sa događaja već su preplavili društvene mreže. Festival “Belgrade Music Week” tako je još jednom pokazao da može da spoji različite muzičke žanrove i izvođače na jednom mestu.

Pročitaj još

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

U Trendu