Connect with us

Estrada

Saša Kovačević otkrio strogi režim ishrane: Više od pola godine bez čokolade

Pevač vodi računa o svakom obroku, trenira šest puta nedeljno i nedavno se venčao sa izabranicom Zoranom

Published

on

Foto Izvor:

Pevač vodi računa o svakom obroku, trenira šest puta nedeljno i nedavno se venčao sa izabranicom Zoranom

Saša Kovačević, popularni pevač, poznat po svom mišićavom izgledu, podelio je sa javnošću detalje svog strogog režima ishrane i treninga. U intervjuu za Pink, Kovačević je otkrio da već više od sedam godina vodi računa o ishrani i fizičkoj aktivnosti, a disciplinu dovodi do toga da po pola godine ne pojede ni kockicu čokolade.

“Vodim se nekim svojim režimom već više od 7 godina. Jako sam striktan i kada je hrana i kada je vežbanje u pitanju. Dešavalo se više od pola godine da kockicu čokolade ne pojedem, toliko sam disciplinovan. To može da ide u krajnost i u neku vrstu bolesti, kako moji vole da se našale, ali to je moj način života”, rekao je pevač.

Njegov svakodnevni meni čine riba, piletina, govedina, dok od ugljenih hidrata koristi isključivo pirinač i krompir. Povrće i voće su takođe deo njegove svakodnevne ishrane. Što se pića tiče, Kovačević konzumira vodu i limunadu, a belo vino dozvoljava sebi samo tokom nastupa.

Pored stroge ishrane, Saša trenira pet do šest puta nedeljno, u zavisnosti od poslovnih obaveza. Ovakav tempo omogućava mu da zadrži zavidnu fizičku formu, što publika često primećuje na njegovim nastupima i na društvenim mrežama.

Osim što je posvećen zdravom životu, Saša Kovačević je nedavno prošao kroz važne promene u privatnom životu. Pevač je izgovorio sudbonosno “da” svojoj dugogodišnjoj izabranici Zorani na intimnoj ceremoniji kojoj je prisustvovao samo najuži krug prijatelja i porodice. Par uskoro očekuje prinovu, a Saša je istakao da su zbog trudnoće odlučili da venčanje ipak organizuju u Srbiji, kako bi bili bliži porodici i prijateljima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Luna Đogani pokazala novu figuru u cvetnom bikiniju, fanovi je obasuli komplimentima

Rijaliti zvezda je na Instagramu podelila fotografije sa bazena, a komentari na račun njenog izgleda ne prestaju

Published

on

By

Rijaliti zvezda je na Instagramu podelila fotografije sa bazena, a komentari na račun njenog izgleda ne prestaju

Luna Đogani, poznata rijaliti zvezda i pobednica druge sezone “Zadruge”, ponovo je privukla pažnju javnosti svojom najnovijom objavom na Instagramu. Na fotografijama koje je podelila, Luna pozira pored bazena u šarenom cvetnom bikiniju, a njena fit figura i samopouzdanje odmah su izazvali lavinu komentara njenih pratilaca.

Na jednoj od fotografija, Luna se nalazi na ležaljci, pozira izbliza i pravi selfi, dok je u drugoj pozi ispred ogledala, ističući ravan stomak, uzak struk i izvajane noge. Ove slike su izazvale brojne pozitivne reakcije, a komplimenti na račun njenog izgleda nisu izostali.

Fanovi su se u komentarima nadmetali u pohvalama, nazivajući je “pravom bombom” i tvrdeći da nikada nije bolje izgledala. “Izgledaš doslovno kao avion”, poručili su joj mnogi.

Pored uspeha na društvenim mrežama, Luna Đogani je danas poznata i kao voditeljka i jutjuberka. Mnogi njeni pratioci možda ne znaju da je završila privatnu umetničku srednju školu na dramskom smeru, za šta su njeni roditelji izdvojili značajna sredstva. Tokom učešća u “Zadruzi 2” Luna je otkrila da joj je školovanje proteklo prilično lagodno i da je u svojoj školi maksimalno uživala.

Luna nastavlja da inspiriše svoje pratioce, a nove objave na društvenim mrežama redovno izazivaju veliku pažnju.

Pročitaj još

Estrada

Anđelo Ranković i Anita Stanojlović otkrili privatne detalje tokom žučne rasprave

Bivši partneri u Beloj kući izneli detalje iz prošlosti, svađa privukla veliku pažnju gledalaca

Published

on

By

Bivši partneri u Beloj kući izneli detalje iz prošlosti, svađa privukla veliku pažnju gledalaca

Anđelo Ranković i Anita Stanojlović ponovo su u centru pažnje nakon što su tokom podele budžeta u rijalitiju izneli niz privatnih informacija o svom odnosu. Njihova žučna rasprava odvijala se pred kamerama i izazvala burne reakcije među ostalim učesnicima, ali i gledaocima koji prate program.

Tokom sukoba, Anita je iznela detalje o Anđelovoj porodici, ističući priče koje su se, kako tvrdi, pojavljivale u medijima, dok je Anđelo pokušavao da se odbrani i ospori njene navode. “Meni je rečeno da je tvoj tata prevario tvoju mamu, a da ti je polu brat mlađi godinu dana. Tebi je mama promenila prezime, bio si maloletan i mama je zabranila tvom tati da ti viđa. Tvoj tata je slao pisma i rekao je da ima želju da te viđa”, navela je Anita tokom rasprave.

Anđelo je na to odgovorio pitanjem: “Gde? Da li sam ti ja to pričao?”, dok je Anita insistirala da su informacije bile dostupne u javnosti. U toku razgovora dotakli su se i tema poput trudnoće, zdravstvenih problema i međusobnih optužbi, što je dodatno podiglo tenziju među bivšim partnerima.

Njihova svađa izazvala je brojne reakcije među ostalim ukućanima, a neki su se i šalili na račun situacije. Tokom sukoba, pomenute su i ranije prepiske i događaji koji su obeležili njihov odnos. Ceo događaj prenošen je uživo na televiziji, a komentari gledalaca na društvenim mrežama nisu izostali.

Uprkos burnoj raspravi, nije poznato kako će se dalje razvijati njihov odnos u rijalitiju.

Elita 9: Anđelo i Anita iznose sav prljav veš, bukti rat bivših u Beloj kući – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Tejlor Svift priredila žensko okupljanje u vili na Rod Ajlendu: Fanovi spekulišu o proslavi

Na imanju pevačice viđena velika aktivnost, vatromet pokrenuo glasine o privatnoj zabavi pred venčanje sa Trevisom Kelsijem

Published

on

By

Na imanju pevačice viđena velika aktivnost, vatromet pokrenuo glasine o privatnoj zabavi pred venčanje sa Trevisom Kelsijem

Tejlor Svift, američka pop zvezda, okupila je bliske prijateljice u svojoj vili na Rod Ajlendu, što je izazvalo lavinu komentara među fanovima. Tokom vikenda, u blizini njenog poznatog imanja u Voč Hilu primećen je raskošan vatromet, a fotografije i video-snimci zabeležili su dolazak brojnih gostiju ženskog pola. Ovaj događaj podstakao je spekulacije o mogućoj devojačkoj večeri pred najavljeno venčanje Tejlor sa Trevisom Kelsijem.

Prema izveštajima s lica mesta, vatromet je ispaljen sa lokacije Oušn Haus, nedaleko od pevačicinog poseda, što je mnoge navelo na pretpostavku da se iza zatvorenih kapija odvija privatna proslava. Aktivnost oko vile bila je primetna od četvrtka, dok su u subotu rano ujutru zabeleženi odlasci nekoliko SUV vozila, što je ukazivalo na kraj okupljanja.

Tejlorino imanje na Rod Ajlendu poznato je kao mesto za elitne zabave i druženja sa najbližim prijateljima. Kroz godine, tu su se okupljali poznati muzičari, glumci i članovi njenog užeg kruga. Ipak, ovoga puta predstavnici Tejlor Svift nisu davali komentare na navode o razlozima okupljanja, a povod za vatromet ostaje zvanično nepoznat.

Fanovi na društvenim mrežama ispratili su svaki detalj, a komentari i dalje pristižu. Kako se venčanje godine bliži, javnost sa nestrpljenjem prati svaki korak slavne pevačice.

Pročitaj još

U Trendu