Connect with us

Estrada

Aleksandra Prijović oborila rekorde: Zaradila više od milion dolara od digitalnih platformi

Pevačica ostvarila impresivan uspeh zahvaljujući pregledima na Jutjubu i Spotifaju, kolege je podržale

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica ostvarila impresivan uspeh zahvaljujući pregledima na Jutjubu i Spotifaju, kolege je podržale

Aleksandra Prijović, popularna muzička zvezda, ostvarila je izuzetno uspešnu godinu kada je reč o zaradi na digitalnim platformama. Prema procenama estradnog menadžera, Prijović je od pregleda svojih hitova na Jutjubu inkasirala 565.200 dolara, dok je na Spotifaju zaradila oko 700.000 dolara, što ukupno iznosi 1.265.200 dolara.

Njena koncertna turneja „Od istoka do zapada“ trajala je 18 meseci i privukla je veliki broj fanova širom regiona, a album „Devet života“ zabeležio je čak 471 milion pregleda na digitalnim servisima. Prijović je izbacila devet pesama i spotova, što joj je donelo ozbiljan prihod, ali i dodatno povećalo popularnost.

“Zarada od Jutjuba može da varira u zavisnosti od države iz koje dolaze pregledi. Procena je da je efektivna zarada 1,2 dolara na 1.000 pregleda, pa je Prija do sada inkasirala čak 565.200 dolara”, naveo je menadžer koji je želeo da ostane anoniman.

Menadžer je istakao da Prijović ima značajan broj slušalaca i na drugim platformama poput Epla i Dizzera, ali da su najveće zarade ostvarene na Jutjubu i Spotifaju. Važan deo prihoda podelila je sa saradnicima, a posebno sa suprugom Filipom Živojinovićem, koji je bio uključen u produkciju.

Prijović je nedavno objavila novi album „Boli alkohol“, koji je za kratko vreme pokorio trendove na Jutjubu. Podršku su joj uputile brojne koleginice, među kojima su Lepa Brena, Jelena Rozga, Milica Todorović, Jelena Karleuša i druge. Publika i struka s nestrpljenjem prate dalji razvoj njene karijere, a očekivanja su da će zarada od novog albuma biti još veća.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici još nekoliko dana zbog administrativnih procedura

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Published

on

By

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Mina Kostić, poznata pevačica, danas ipak nije napustila Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević, iako su prethodnih dana postojala očekivanja da će biti otpuštena na kućno lečenje. Do odlaganja otpusta došlo je zbog administrativnih procedura koje još uvek nisu u potpunosti završene.

Kako prenosi Kurir, zdravstveno stanje Mine Kostić je stabilno i tokom boravka u ustanovi nisu se pojavile nove komplikacije koje bi uticale na dalji tok njenog lečenja. Pevačica je pod pažljivim nadzorom lekara, a informacije iz izvora bliskih slučaju ukazuju na to da se njeno stanje postepeno poboljšava.

Očekuje se da bi Mina mogla napustiti bolnicu čim se završe neophodne formalnosti, što bi prema trenutnim informacijama moglo uslediti već u narednim danima. Do tada, pevačica ostaje pod stručnim nadzorom u Specijalnoj bolnici.

Podsećamo, tokom prethodnih dana Mina Kostić je bila pod stalnom pažnjom lekarskog tima. Iako su najave sugerisale da bi danas mogla biti otpuštena, tehnički razlozi su privremeno odložili njen povratak kući. Uprkos tome, izvor navodi da se otpusnica može očekivati uskoro, čim administrativni postupak bude završen.

Pročitaj još

Estrada

Filip Car odgovorio na Asminove prozivke: Ne želim da me povezuju sa njima

Nakon izjave Asmina Durdžića u rijalitiju ‘Elita 9’, Filip Car za Pink.rs izneo svoj stav o Majinom i Asminovom odnosu

Published

on

By

Nakon izjave Asmina Durdžića u rijalitiju ‘Elita 9’, Filip Car za Pink.rs izneo svoj stav o Majinom i Asminovom odnosu

Filip Car, bivši učesnik rijalitija, ponovo se našao u centru pažnje nakon što je Asmin Durdžić, aktuelni takmičar ‘Elite 9’, spomenuo njegovo ime u kontekstu odnosa sa Majom Marinković. Asmin je tokom prepirke sa Majom kroz pesmu pitao: “Šta Car ima, što nemam ja?”, aludirajući na to da obojica gaje simpatije prema istoj devojci. Ovaj komentar izazvao je burne reakcije među gledaocima, a ekipa portala Pink.rs potražila je i Carevu reakciju.

Na upit novinara, Filip Car je kratko odgovorio: “Sramota me komentarisati! Zaista, sramota me poveznice bilo kakve sa njima, zato se oglašavam za izjave! Hvala na razumevanju.” Njegov odgovor bio je jasan i bez dodatnih komentara, pokazujući da ne želi da se dalje upliće u aktuelne rijaliti rasprave.

Filip se nedavno oglasio i povodom odnosa Aneli Ahmić i Filipa Đukića, navodeći da mu se ne dopada ponašanje Đukića i da smatra da bi kao skoro četrdesetogodišnji muškarac trebalo da vodi više računa o svom imidžu i izjavama, posebno kada je reč o odnosu prema ženama. Car je istakao da ne opravdava Đukićeva ponašanja, ali i da su mu i Aneli i Filip dragi.

Reakcije javnosti na Asminovu izjavu i Carev odgovor su brojne, a komentari na društvenim mrežama i dalje se nižu. Očigledno je da bivši i sadašnji učesnici ‘Elite’ nastavljaju da intrigiraju gledaoce i da će njihovi međusobni odnosi i dalje biti tema interesovanja.

Pročitaj još

Estrada

Saša Kovačević otkrio strogi režim ishrane: Više od pola godine bez čokolade

Pevač vodi računa o svakom obroku, trenira šest puta nedeljno i nedavno se venčao sa izabranicom Zoranom

Published

on

By

Pevač vodi računa o svakom obroku, trenira šest puta nedeljno i nedavno se venčao sa izabranicom Zoranom

Saša Kovačević, popularni pevač, poznat po svom mišićavom izgledu, podelio je sa javnošću detalje svog strogog režima ishrane i treninga. U intervjuu za Pink, Kovačević je otkrio da već više od sedam godina vodi računa o ishrani i fizičkoj aktivnosti, a disciplinu dovodi do toga da po pola godine ne pojede ni kockicu čokolade.

“Vodim se nekim svojim režimom već više od 7 godina. Jako sam striktan i kada je hrana i kada je vežbanje u pitanju. Dešavalo se više od pola godine da kockicu čokolade ne pojedem, toliko sam disciplinovan. To može da ide u krajnost i u neku vrstu bolesti, kako moji vole da se našale, ali to je moj način života”, rekao je pevač.

Njegov svakodnevni meni čine riba, piletina, govedina, dok od ugljenih hidrata koristi isključivo pirinač i krompir. Povrće i voće su takođe deo njegove svakodnevne ishrane. Što se pića tiče, Kovačević konzumira vodu i limunadu, a belo vino dozvoljava sebi samo tokom nastupa.

Pored stroge ishrane, Saša trenira pet do šest puta nedeljno, u zavisnosti od poslovnih obaveza. Ovakav tempo omogućava mu da zadrži zavidnu fizičku formu, što publika često primećuje na njegovim nastupima i na društvenim mrežama.

Osim što je posvećen zdravom životu, Saša Kovačević je nedavno prošao kroz važne promene u privatnom životu. Pevač je izgovorio sudbonosno “da” svojoj dugogodišnjoj izabranici Zorani na intimnoj ceremoniji kojoj je prisustvovao samo najuži krug prijatelja i porodice. Par uskoro očekuje prinovu, a Saša je istakao da su zbog trudnoće odlučili da venčanje ipak organizuju u Srbiji, kako bi bili bliži porodici i prijateljima.

Pročitaj još

U Trendu