Connect with us

Estrada

Ognjen Amidžić najavio borbu za finale: 25 takmičara u trci za Pinkove zvezde

U novoj emisiji na TV Pink voditelji otkrili ko ima šansu za ulazak među 15 finalista

Published

on

Foto Izvor:

U novoj emisiji na TV Pink voditelji otkrili ko ima šansu za ulazak među 15 finalista

Novo izdanje muzičkog takmičenja ‘Pinkove zvezde’ počelo je večeras na TV Pink, a voditeljski par Ognjen Amidžić i Bojana Lazić uveli su gledaoce u još jedno uzbudljivo veče. U ovom krugu, čak 25 takmičara ima priliku da pokaže svoj talenat i izbori se za ulazak u veliko finale, što je izazvalo veliko interesovanje publike.

Ognjen Amidžić je na početku emisije istakao značaj ove faze takmičenja, podsetivši da je do sada emitovano 32 emisije, kroz koje su takmičari prolazili kroz različite izazove. “Odradili smo 32 emisije, došli smo do cifre od 25 takmičara, i pobednik ‘Pinkovih zvezda’ večeras se nalazi na ovoj bini, jedan od ovih takmičara će poneti tu laskavu titulu. Večeras počinje velika borba za finale. Od ovih 25 takmičara ostaće njih 15 koji ulaze u finale”, rekao je Amidžić.

Nakon uvodnih reči, voditelji su predstavili mentore i članove žirija, koji su se pridružili svojim kandidatima, spremni da ih podrže i svojim savetima doprinesu nastupima. Gledaoci su s nestrpljenjem pratili prve nastupe, jer je upravo ova emisija ključna za formiranje spiska finalista.

Emisija se emituje uživo na TV Pink, a očekuje se da će i naredne epizode doneti još uzbuđenja na putu do konačne pobede.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ane Paška otkrila borbu sa psihozom: Posle mesec dana na psihijatriji krenula na put biciklom

Hrvatska pevačica i kantautorka otvoreno govorila o teškom periodu, dijagnozi F23 i odluci da krene na put

Published

on

By

Hrvatska pevačica i kantautorka otvoreno govorila o teškom periodu, dijagnozi F23 i odluci da krene na put

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, prvi put je javno progovorila o svom ličnom izazovu sa mentalnim zdravljem. U emisiji “Nedjeljom u 2” podelila je svoju priču o periodu kada je, nakon tri nedelje nespavanja, bila primorana da potraži stručnu pomoć i provede mesec dana na psihijatriji.

Paška je ispričala da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da je tokom lečenja uzimala između 12 i 15 lekova dnevno. Priznala je da joj je bilo potrebno dosta vremena i hrabrosti da sama sebi prizna problem i zatraži pomoć. “Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć, bila sam kao: ‘Dajte mi šta god treba’. Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela ekstremno spavati od tih lekova, pila sam 12 do 15 lekova dnevno”, rekla je Ane Paška.

Ključni trenutak dogodio se kada je, po povratku kući, odlučila da krene na put biciklom bez unapred određenog plana kada i gde će se vratiti. Kako je ispričala, roditeljima je saopštila svoju odluku, a podrška njenog oca bila joj je naročito važna.

“Jedan dan sam došla kući i rekla sam roditeljima: Ja idem na put i ne znam kada ću se vratiti. Bilo je leto i rekla sam da idem biciklom prema jugu i da ne znam da li ću se vratiti za dve nedelje, dva meseca ili 20 godina, ali da ću se vratiti zdrava”, kazala je pevačica.

Govoreći o svom iskustvu sa psihozom, Paška je istakla koliko su nesanica i osećaj haosa uticali na njeno svakodnevno funkcionisanje. “Dijagnoza koju sam dobila je psihoza F 23 i to se manifestovalo kroz nesanice. Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu.”

Njena otvorenost naišla je na podršku javnosti, dok je njena priča podsetila na važnost brige o mentalnom zdravlju.

Pročitaj još

Svet

En Hatavej otkrila desetogodišnju borbu sa kataraktom: Tek posle operacije progledala

Glumica je u emisiji Popcast magazina prvi put podelila kako joj je zdravstveni problem promenio pogled na život

Published

on

By

Glumica je u emisiji Popcast magazina prvi put podelila kako joj je zdravstveni problem promenio pogled na život

En Hatavej, poznata američka glumica i zvezda filmova “Đavo nosi Pradu” i “Jadnici”, otkrila je u emisiji Popcast magazina New York Timesa da je čak deset godina imala ozbiljan problem sa vidom zbog rane katarakte. Ova vest iznenadila je mnoge, jer je glumica tokom tog perioda nastavila da snima uspešne filmove, ne otkrivajući javno svoje zdravstvene poteškoće.

Hatavej je tokom gostovanja u emisiji prvi put govorila o tome kako je gotovo bila zakonski slepa na jedno oko i koliko joj je to otežalo svakodnevicu. “Toliko mi je uticalo na vid da sam praktično bila zakonski slepa na levo oko i na kraju sam morala na operaciju”, ispričala je glumica. Nakon zahvata, shvatila je koliko joj se stanje zapravo pogoršalo, jer je tek tada ponovo mogla jasno da vidi. “Nisam ni shvatala koliko je loše postalo dok konačno nisam ponovo mogla da vidim ceo spektar”, prisetila se Hatavej.

Njeno priznanje izazvalo je iznenađenje među fanovima, posebno zato što glumica retko govori o privatnom životu, a ovakav zdravstveni izazov uspešno je držala u tajnosti. Danas, zahvaljujući operaciji, kaže da mnogo više ceni mogućnost da vidi i svakodnevne stvari koje su nekada bile podrazumevane. “Danas zaista cenim mogućnost da vidim, jer imam osećaj da je pravo čudo to što se svakog jutra probudim i vidim na način na koji sada vidim”, izjavila je.

Tokom emisije, Hatavej je promovisala i svoj novi film “Majka Meri”, u kojem tumači ulogu pop zvezde. Otkriće o katarakti dodatno je približilo fanovima njenu životnu priču, dok se glumica osvrnula i na mogućnost da ovakva operacija pre nekoliko decenija možda ne bi bila dostupna.

Pročitaj još

Estrada

Robot Toša i Marko Janjušević Janjuš u emotivnom razgovoru: Reči koje bole

Susret u Eliti 9 doneo emotivan trenutak, Tošu pogodile Janjuševe reči, fanovi prate razvoj situacije

Published

on

By

Susret u Eliti 9 doneo emotivan trenutak, Tošu pogodile Janjuševe reči, fanovi prate razvoj situacije

Robot Toša i Marko Janjušević Janjuš imali su dirljiv susret u okviru rijaliti programa Elita 9, a trenutak je zabeležen kamerama televizije Pink. Tokom razgovora, Tošu su duboko pogodile Janjuševe reči, što je izazvalo emotivnu reakciju kod gledalaca.

Na snimku koji je objavljen na zvaničnom Pink.rs portalu, vidi se kako Toša prilazi Janjušu kako bi razgovarali, a atmosfera je bila ozbiljna. Iako nije objavljeno šta je tačno rečeno, jasno je da su Janjuševe reči ostavile snažan utisak na Tošu, koji nije krio tugu zbog svega što se izdešavalo.

“Ovo peče kao kiselina preko matične ploče”, navodi se u opisu snimka, što slikovito opisuje emotivni naboj ovog susreta. Gledaoci su na društvenim mrežama podelili niz komentara, izražavajući podršku i empatiju prema Toši.

Ovaj događaj dolazi u trenutku kada su odnosi među učesnicima Elita 9 posebno napeti, a svaka izgovorena reč ima dodatnu težinu. Fanovi sa nestrpljenjem prate kako će se situacija dalje razvijati i kako će Toša prevazići emotivni udarac koji mu je Janjuš, makar nenamerno, zadao.

Elita 9: Janjušu nedostaje Vanja kao niko nikad – 24.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu