Connect with us

Estrada

Anita Stanojlović u centru novog skandala: Pojavili se snimci iz hotela Bajadera

Učesnica Elite 9 ponovo u fokusu javnosti nakon što je Nena Opozicija iznela nove tvrdnje i najavila objavu snimaka

Published

on

Foto Izvor:

Učesnica Elite 9 ponovo u fokusu javnosti nakon što je Nena Opozicija iznela nove tvrdnje i najavila objavu snimaka

Anita Stanojlović, aktuelna učesnica rijalitija Elita 9, ponovo je u žiži interesovanja zbog novih detalja koji su isplivali o čuvenoj aferi “Bajadera”, koja već tri godine potresa domaću javnost. Ovog puta, u centar pažnje dospela je nakon što je Nena Opozicija javno progovorila o snimcima iz hotela “Bajadera”, tvrdeći da poseduje dokaze vezane za Anitin odnos sa više muškaraca.

Na snimcima koje je objavio portal Pink.rs, vidi se kako Anita, oskudno obučena, ulazi u hotelsku sobu, dok su u prostoriji prisutni i razgolićeni muškarci. Ti materijali, prema navodima iz izvora, dodatno su zakomplikovali odnose između Anite i njenog bivšeg partnera Anđela Rankovića, koji je, podsetimo, raskinuo sa njom upravo zbog ovih dešavanja.

Nena Opozicija nije ostala na ovome, već je istakla da će snimke koje poseduje dostaviti javnosti, ali i centru za socijalni rad, kao i Bojanu, Anitinom bivšem partneru i ocu njenog deteta. “Ja ne radim ništa prikriveno i otvoreno kažem, da ću pustiti snimke, da dospu do javnosti, centra za socijalni rad i Bojana… Nemoj neko da pokuša, da mi patetiše i poziva se na njenu trudnoću”, između ostalog navela je Nena.

Afera je ponovo aktuelizovana nakon što je Anita iznela komentare o drugim učesnicima rijalitija, što je izazvalo žustre reakcije. Kako će se ovaj skandal dalje razvijati, ostaje da se prati u narednim danima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu delić porodične idile iz Titela. Na fotografijama koje je objavio vidi se kako njegovi sinovi Isaija i Krstan beru i jedu trešnje u porodičnom voćnjaku, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ražnatović je već duže vreme poznat po tome što je odlučio da svoj mir pronađe van gradske vreve. Sa suprugom Bogdanom i sinovima živi u Titelu, gde porodica uživa u prirodi i svakodnevnim, jednostavnim radostima. Ovaj put, Veljko je zabeležio trenutak u kojem mališani uživaju u dvorištu, ističući koliko im prija boravak u voćnjaku.

Osim porodične sreće, Veljko Ražnatović je u više navrata govorio o svojoj ljubavi prema selu i poljoprivredi. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, izjavio je ranije Ražnatović.

Njegova preduzetnička priča vezana je za svinjogojstvo, a značajan deo posla vodi upravo u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta svoje majke. Porodica Ražnatović tako svakodnevno kombinuje poslovne obaveze sa uživanjem u prirodi, što se vidi i kroz ovakve porodične trenutke koje Veljko rado deli sa pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, uz podršku verenika i brata na izlasku

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, poznata pevačica, danas je po prvi put viđena u javnosti nakon što je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’, gde je boravila od kraja maja. Na izlasku iz bolnice, Minu su dočekali njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i brat, koji su joj pružili punu podršku.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je Mina, obučena u crno, sa kačketom i naočarima, izašla iz ustanove držeći brata za ruku. Na pitanje novinara kako se oseća, pevačica je kratko odgovorila: “Odlično sam”, i potom zajedno sa svojim najbližima ušla u automobil.

Verenik Mane Ćuruvija se prethodnih dana oglasio za Pink.rs, ističući važnost podrške porodice i prijatelja kroz ovaj period, ali nije želeo da iznosi detalje o Mininom zdravstvenom stanju. “Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka, to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, rekao je Mane.

Ovaj izlazak iz bolnice za Minu Kostić predstavlja novi početak, uz podršku najbližih i želju da se što pre vrati svakodnevnom životu. Javnost i fanovi sa pažnjom prate njene prve korake nakon ovog perioda.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu: Sa kačketom i naočarima, uz podršku porodice

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Published

on

By

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Mina Kostić, poznata folk pevačica, danas je napustila Bolnicu za psihijatrijske bolesti ‘Laza Lazarević’ u Beogradu. Na izlasku iz bolnice, Kostić je bila u crnoj haljini, sa kačketom i naočarima na glavi, dok je za ruku držala svog brata. Došla je i podrška partnera Manea Ćuruvije, koji je bio uz nju tokom celog procesa.

Nakon što su je novinari dočekali ispred ustanove, Mina se kratko obratila prisutnima i poručila: ‘Odlično sam, dobro se osećam.’ Pevačica nije želela da daje duže izjave, već je zajedno sa Kasperom i braćom brzo ušla u automobil i odvezla se u nepoznatom pravcu.

Odlazak iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust morao biti odložen zbog nepredviđenih okolnosti. Tokom njenog boravka, Kasper je svakodnevno dolazio u posetu i donosio joj sve što joj je bilo potrebno.

Na fotografijama sa lica mesta vidi se kako Mina napušta bolnicu u pratnji najbližih. Iako novinari nisu uspeli da dobiju duže izjave, njen kratak komentar i podrška porodice jasno su pokazali da se pevačica nalazi u stabilnom stanju.

Detalji o budućim planovima Mine Kostić nisu poznati, a ona se posle izlaska iz bolnice povukla iz javnosti i nije dodatno komentarisala svoju situaciju.

Pročitaj još

U Trendu