Connect with us

Estrada

Emina Jahović proslavila maturu sina Javuza uz emotivnu objavu na Instagramu

Pevačica je podelila radostan trenutak sa pratiocima, uz poruku ponosa i podrške mladom nasledniku

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je podelila radostan trenutak sa pratiocima, uz poruku ponosa i podrške mladom nasledniku

Poznata pevačica Emina Jahović podelila je poseban trenutak iz privatnog života sa svojim fanovima na Instagramu. Povod je bio završetak osnovne škole njenog mlađeg sina Javuza, što je Emina obeležila emotivnim fotografijama i prigodnom porukom. Pevačica nije krila sreću, a njena objava naišla je na brojne pozitivne reakcije.

Javuz, sin Emine Jahović i turskog muzičara, uspešno je maturirao u Turskoj, a momenat ponosa pevačica je zabeležila i podelila sa pratiocima. Na zajedničkim fotografijama, Emina se pojavila u elegantnoj beloj haljini i sa prepoznatljivim širokim osmehom, dok je njen sin bio u centru pažnje.

Uz slike na Instagramu, Emina je napisala: „Srećna matura, ljubavi moja. Danas slaviš prekretnicu, a ja slavim neverovatnog dečaka kakav jesi. Najbolje tek dolazi. Tako sam ponosna na tebe, Javuze.”

Objava je izazvala lavinu komentara podrške i čestitki fanova, koji su se pridružili slavlju povodom ovog uspeha. Ovaj trenutak još jednom pokazuje koliko Emina ceni porodične vrednosti i koliko joj je važno da podrži svoju decu u svakom značajnom koraku.

Emina se ovim povodom nije oglašavala o daljim planovima, ali je jasno da joj je ovaj trenutak izuzetno važan i lično ispunjavajući.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Berović otkrila skrivenu tetovažu: Neobičan simbol na intimnom mestu iznenadio fanove

Pevačica je retko pokazivala tetovažu pištolja, a sada je otkrila i značenje ovog motiva

Published

on

By

Pevačica je retko pokazivala tetovažu pištolja, a sada je otkrila i značenje ovog motiva

Maja Berović, popularna pevačica, ponovo je privukla pažnju javnosti otkrivši detalj koji dugo nije bio poznat široj publici. Na društvenim mrežama pojavila se fotografija na kojoj je vidljiva njena tetovaža na preponama, što je izazvalo brojne komentare i reakcije. Tetovaža, u obliku pištolja, ranije je ostajala skrivena, a sada je otkriveno i njeno simbolično značenje.

Motiv pištolja na telu Maje Berović izazvao je mnogo diskusija, posebno nakon što je pevačica ranije objavila fotografiju u bikiniju. Dok su neki tek sada primetili ovaj detalj, drugi su se odmah zapitali šta stoji iza ovog izbora. Kako se navodi, tetovaže pištolja često simbolizuju snagu, bunt ili izražavanje ličnog stava, što je i ovde slučaj.

Pored intrigantne tetovaže, pevačica se ističe i disciplinom kada je fizički izgled u pitanju. Maja je u jednom intervjuu priznala da je uspela da smrša pet kilograma zahvaljujući upornosti, pravilnoj ishrani i redovnim treninzima. “Smršala sam pet kilograma, koji su mi falili da bih imala idealnu formu. U tome sam uspela jer sam istrajna”, otkrila je Maja i dodala da joj je najteže da se odrekne slatkiša.

Maja Berović je poznata po tome što vodi računa o svom izgledu, a otkriće o tetovaži još jednom je pokazalo koliko su detalji na njenom telu pažljivo birani. Fanovi su ostali iznenađeni i oduševljeni novim informacijama, dok se komentari o njenom izgledu i disciplini i dalje nižu na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu delić porodične idile iz Titela. Na fotografijama koje je objavio vidi se kako njegovi sinovi Isaija i Krstan beru i jedu trešnje u porodičnom voćnjaku, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ražnatović je već duže vreme poznat po tome što je odlučio da svoj mir pronađe van gradske vreve. Sa suprugom Bogdanom i sinovima živi u Titelu, gde porodica uživa u prirodi i svakodnevnim, jednostavnim radostima. Ovaj put, Veljko je zabeležio trenutak u kojem mališani uživaju u dvorištu, ističući koliko im prija boravak u voćnjaku.

Osim porodične sreće, Veljko Ražnatović je u više navrata govorio o svojoj ljubavi prema selu i poljoprivredi. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, izjavio je ranije Ražnatović.

Njegova preduzetnička priča vezana je za svinjogojstvo, a značajan deo posla vodi upravo u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta svoje majke. Porodica Ražnatović tako svakodnevno kombinuje poslovne obaveze sa uživanjem u prirodi, što se vidi i kroz ovakve porodične trenutke koje Veljko rado deli sa pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, uz podršku verenika i brata na izlasku

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, poznata pevačica, danas je po prvi put viđena u javnosti nakon što je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’, gde je boravila od kraja maja. Na izlasku iz bolnice, Minu su dočekali njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i brat, koji su joj pružili punu podršku.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je Mina, obučena u crno, sa kačketom i naočarima, izašla iz ustanove držeći brata za ruku. Na pitanje novinara kako se oseća, pevačica je kratko odgovorila: “Odlično sam”, i potom zajedno sa svojim najbližima ušla u automobil.

Verenik Mane Ćuruvija se prethodnih dana oglasio za Pink.rs, ističući važnost podrške porodice i prijatelja kroz ovaj period, ali nije želeo da iznosi detalje o Mininom zdravstvenom stanju. “Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka, to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, rekao je Mane.

Ovaj izlazak iz bolnice za Minu Kostić predstavlja novi početak, uz podršku najbližih i želju da se što pre vrati svakodnevnom životu. Javnost i fanovi sa pažnjom prate njene prve korake nakon ovog perioda.

Pročitaj još

U Trendu