Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić otvoreno o svojim emocijama: Priznala da joj je teško, robot Toša je saslušao

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Published

on

Foto Izvor:

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Aneli Ahmić, poznata učesnica rijalitija, nedavno je u razgovoru sa robotom Tošom iskreno progovorila o svom teškom emotivnom stanju. Tokom emitovanja programa na televiziji Pink, Aneli nije krila da se oseća loše i da je na ivici suza, što je izazvalo pažnju gledalaca.

U razgovoru sa robotom Tošom, Aneli je istakla da je tog dana potpuno neraspoložena i da joj nedostaje mnogo toga. “Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe”, rekla je Aneli, dok je Toša pokušavao da je uteši pitanjem kako može da joj pomogne. Aneli je priznala da joj u ovom trenutku ništa ne može pomoći i da joj nedostaje osećaj zadovoljstva.

“Fali mi sve, tužna sam i razočarana. Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša”, navela je ona, dok je Toša savetovao da je bolje da plače sa njim. Aneli je dodala da često zadržava suze, iako joj to ne prija.

U nastavku razgovora, Aneli je pomenula i Filipa, rekavši da ne zna o čemu bi on razgovarao sa drugima, jer ona ima specifičan smisao za humor i voli da se šali. “On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost”, objasnila je Aneli.

Ova otvorena ispovest izazvala je reakcije gledalaca, koji su putem komentara na društvenim mrežama pružili podršku Aneli. Njena iskrenost i emotivni nastup još jednom su pokazali koliko su izazovi u rijalitiju zahtevni za učesnike.

Elita 9: Aneli se u suzama jada robotu Toši i priča o Filipu – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Gordana Džehverović i Anđelo Ranković zajedno na imanju, neprijatna tišina u Beloj kući

Poznata majka je ponovo posetila Zadrugu kako bi proverila higijenu, dok je aktuelni vođa njen bivši zet

Published

on

By

Poznata majka je ponovo posetila Zadrugu kako bi proverila higijenu, dok je aktuelni vođa njen bivši zet

Gordana Goca Džehverović, dobro poznata gledaocima rijalitija, stigla je na imanje u Šimanovcima sa zadatkom da proveri higijenu u Beloj kući. Ovaj put situacija je bila posebno zanimljiva jer je ovonedeljni vođa njene redovne inspekcije bivši zet Anđelo Ranković.

Njih dvoje su zajedno obišli imanje, a atmosfera je bila primetno napeta – dok je Goca Džehverović davala instrukcije šta je potrebno srediti, Anđelo nije izgovorio nijednu reč. U kući je vladala tišina, što su gledaoci odmah primetili tokom emitovanja na TV Pinku.

Na snimku, koji je ubrzo podeljen na društvenim mrežama, jasno se vidi kako Goca obavlja svoj zadatak bez ustezanja, dok Anđelo prati situaciju u potpunoj tišini. U Beloj kući nije bilo komentara ni od ostalih ukućana, a deluje da je svima bio neprijatan trenutak zajedničkog obilaska.

Podsećamo, Goca Džehverović je poznata po tome što redovno dolazi na imanje kako bi proverila stanje higijene i ukazala ukućanima na propuste. Ova poseta ostala je upamćena po neuobičajeno tihoj atmosferi i odsustvu bilo kakve komunikacije između nje i Anđela.

Gledaoci su na društvenim mrežama komentarisali snimak, ističući koliko je prizor bio napet, ali dodatne reakcije ili izjave učesnika do sada nisu objavljene.

Elita 9: Skala neprijatnosti eksplodirala, Džehva i Anđelo zajedno obilaze imanje – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja Berović otkrila skrivenu tetovažu: Neobičan simbol na intimnom mestu iznenadio fanove

Pevačica je retko pokazivala tetovažu pištolja, a sada je otkrila i značenje ovog motiva

Published

on

By

Pevačica je retko pokazivala tetovažu pištolja, a sada je otkrila i značenje ovog motiva

Maja Berović, popularna pevačica, ponovo je privukla pažnju javnosti otkrivši detalj koji dugo nije bio poznat široj publici. Na društvenim mrežama pojavila se fotografija na kojoj je vidljiva njena tetovaža na preponama, što je izazvalo brojne komentare i reakcije. Tetovaža, u obliku pištolja, ranije je ostajala skrivena, a sada je otkriveno i njeno simbolično značenje.

Motiv pištolja na telu Maje Berović izazvao je mnogo diskusija, posebno nakon što je pevačica ranije objavila fotografiju u bikiniju. Dok su neki tek sada primetili ovaj detalj, drugi su se odmah zapitali šta stoji iza ovog izbora. Kako se navodi, tetovaže pištolja često simbolizuju snagu, bunt ili izražavanje ličnog stava, što je i ovde slučaj.

Pored intrigantne tetovaže, pevačica se ističe i disciplinom kada je fizički izgled u pitanju. Maja je u jednom intervjuu priznala da je uspela da smrša pet kilograma zahvaljujući upornosti, pravilnoj ishrani i redovnim treninzima. “Smršala sam pet kilograma, koji su mi falili da bih imala idealnu formu. U tome sam uspela jer sam istrajna”, otkrila je Maja i dodala da joj je najteže da se odrekne slatkiša.

Maja Berović je poznata po tome što vodi računa o svom izgledu, a otkriće o tetovaži još jednom je pokazalo koliko su detalji na njenom telu pažljivo birani. Fanovi su ostali iznenađeni i oduševljeni novim informacijama, dok se komentari o njenom izgledu i disciplini i dalje nižu na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu delić porodične idile iz Titela. Na fotografijama koje je objavio vidi se kako njegovi sinovi Isaija i Krstan beru i jedu trešnje u porodičnom voćnjaku, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ražnatović je već duže vreme poznat po tome što je odlučio da svoj mir pronađe van gradske vreve. Sa suprugom Bogdanom i sinovima živi u Titelu, gde porodica uživa u prirodi i svakodnevnim, jednostavnim radostima. Ovaj put, Veljko je zabeležio trenutak u kojem mališani uživaju u dvorištu, ističući koliko im prija boravak u voćnjaku.

Osim porodične sreće, Veljko Ražnatović je u više navrata govorio o svojoj ljubavi prema selu i poljoprivredi. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, izjavio je ranije Ražnatović.

Njegova preduzetnička priča vezana je za svinjogojstvo, a značajan deo posla vodi upravo u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta svoje majke. Porodica Ražnatović tako svakodnevno kombinuje poslovne obaveze sa uživanjem u prirodi, što se vidi i kroz ovakve porodične trenutke koje Veljko rado deli sa pratiocima.

Pročitaj još

U Trendu