Connect with us

Estrada

Veljko Ražnatović proširio biznis: Uložio u dve farme i 12.000 grla stoke

Poznati sportista odlučio se za poljoprivredu nakon razgovora sa tastom, sa planom za budućnost porodice

Published

on

Foto Izvor:

Poznati sportista odlučio se za poljoprivredu nakon razgovora sa tastom, sa planom za budućnost porodice

Veljko Ražnatović, poznat javnosti po sportskoj karijeri, ozbiljno se posvetio preduzetničkom putu u poljoprivredi. Od 2018. godine, Ražnatović razvija posao u svinjogojstvu, ulažući značajna sredstva u farme kako bi obezbedio stabilnost svojoj porodici. Njegova preduzetnička aktivnost vezana je za Titel, gde živi, ali i za područje oko Žitorađe, rodnog mesta njegove majke, gde je pokrenuo još jednu farmu.

Kako navode izvori, Veljkova odluka da se upusti u ovaj posao došla je nakon razgovora sa tastom, koji ga je uputio u osnove poljoprivredne proizvodnje. Ražnatović ističe da je oduvek imao ljubav prema selu i životinjama, ali nije bio siguran kojom granom poljoprivrede da se bavi.

“Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika…”, rekao je Veljko, kako prenose domaći portali.

Trenutno, Ražnatović poseduje dve farme i ima ambiciozne planove za proširenje kapaciteta. U posao je uložio oko 50.000 evra, a na farmama je trenutno oko 12.000 grla stoke. Ističe da mu je cilj da obezbedi budućnost, ne samo svojoj deci, već i narednim generacijama.

Veljkov potez izazvao je pažnju javnosti, a njegov poslovni poduhvat se često navodi kao primer mladih koji se vraćaju na selo i ulažu u domaću proizvodnju. Ražnatović ostaje fokusiran na dalji razvoj i širenje svog biznisa.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

By

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još

Domaće

 “SADA SAMO ŽELIMO DA…” EKSKLUZIVNO ZA PRESS.RS: Prvo Kasperovo oglašavanje nakon što je Mina Kostić napustila Lazu!

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.

Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.

Kasper

TV Pink Printscreen

Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.

– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs

 

 

 

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović i Luna Đogani ponovo zajedno na javnom događaju: Pogledi izbliza posle dužeg vremena

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Published

on

By

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Sloba Radanović, Luna Đogani i Marko Miljković našli su se prvi put zajedno oči u oči posle mnogo vremena, i to na promociji albuma pevačice Ivane Bum Nikolić. Marko i Luna zauzeli su jedan sto, dok je Sloba bio odmah za sledećim stolom, što je privuklo pažnju prisutnih. Ovaj javni susret bivših partnera odmah je izazvao interesovanje, budući da ih do sada nismo imali prilike videti zajedno na nekom događaju.

Kako navodi Pink.rs, Luna i Sloba su se ponašali kao da se ne poznaju, a Đoganijeva je jednim potezom pokazala koliko joj je neprijatno tokom ovog susreta. U medijima su se pojavile i fotografije sa promocije, na kojima se vidi njihova blizina, ali i izbegavanje kontakta.

Sloba, Luna i Marko do sada nisu bili viđeni zajedno na javnim okupljanjima, što ovom događaju daje dodatnu specifičnost. Prisutni su primetili napetu atmosferu, ali nije bilo nikakvih izjava niti javnih komentara sa njihove strane.

Promocija Ivane Bum Nikolić okupila je brojne poznate ličnosti, ali upravo susret bivših partnera bio je u centru pažnje medija. Fotografije sa događaja ubrzo su se pojavile na društvenim mrežama i portalima, a javnost je sa zanimanjem ispratila ovaj neočekivani trenutak.

Pročitaj još

U Trendu