Connect with us

Estrada

Sloba Radanović i Luna Đogani ponovo zajedno na javnom događaju: Pogledi izbliza posle dužeg vremena

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Published

on

Foto Izvor:

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Sloba Radanović, Luna Đogani i Marko Miljković našli su se prvi put zajedno oči u oči posle mnogo vremena, i to na promociji albuma pevačice Ivane Bum Nikolić. Marko i Luna zauzeli su jedan sto, dok je Sloba bio odmah za sledećim stolom, što je privuklo pažnju prisutnih. Ovaj javni susret bivših partnera odmah je izazvao interesovanje, budući da ih do sada nismo imali prilike videti zajedno na nekom događaju.

Kako navodi Pink.rs, Luna i Sloba su se ponašali kao da se ne poznaju, a Đoganijeva je jednim potezom pokazala koliko joj je neprijatno tokom ovog susreta. U medijima su se pojavile i fotografije sa promocije, na kojima se vidi njihova blizina, ali i izbegavanje kontakta.

Sloba, Luna i Marko do sada nisu bili viđeni zajedno na javnim okupljanjima, što ovom događaju daje dodatnu specifičnost. Prisutni su primetili napetu atmosferu, ali nije bilo nikakvih izjava niti javnih komentara sa njihove strane.

Promocija Ivane Bum Nikolić okupila je brojne poznate ličnosti, ali upravo susret bivših partnera bio je u centru pažnje medija. Fotografije sa događaja ubrzo su se pojavile na društvenim mrežama i portalima, a javnost je sa zanimanjem ispratila ovaj neočekivani trenutak.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Uroš Živković priznao šta se dogodilo na putu do emisije: Policija ga zaustavila zbog brze vožnje

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Published

on

By

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Popularni pevač Uroš Živković našao se u centru pažnje javnosti neposredno pred gostovanje u emisiji “Amidži šou”. Na putu do Šimanovaca, gde se snima popularna emisija, policija ga je zaustavila zbog prekoračenja brzine. Živković je odmah priznao šta se dogodilo i istakao da nije bilo težih posledica po njegovu vozačku dozvolu.

“Malo sam brže vozio, zaustavili su me, malo preko ograničenja, nije strašno… Nije bilo oduzimanja vozačke. Toliko sam želeo da što pre stignem u emisiju. Ljudi rade svoj posao”, iskreno je rekao Živković pred kamerama.

Na pitanje voditelja o tome ko je po njegovom mišljenju najveći “džek” na estradi, Uroš je odgovorio: “Ima dosta džekova na estradi. Prva mi pada na pamet Kaća Grujić, onda Andreana Čekić, one su među prvima. Sa njima sam često u kafani… Ima i puno onih koji su tvrdi na dinaru.”

Ova situacija dodatno je zaintrigirala publiku, dok su komentari na društvenim mrežama uglavnom podržavali pevačevu iskrenost i opušten odnos prema neprijatnom događaju. Živković je svojim priznanjem pokazao koliko je važno odgovorno ponašanje u saobraćaju, ali i da i javne ličnosti mogu imati slične nezgode kao i svi ostali.

Gostovanje u emisiji donelo je i zanimljive anegdote iz sveta estrade, a publika je imala priliku da ga upozna u opuštenijem i iskrenijem izdanju.

Pročitaj još

Estrada

Bora Santana u centru pažnje: U emisiji otkriveno da ga očekuju brojne tužbe

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Published

on

By

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Bora Santana, poznat kao bivši učesnik rijaliti programa, našao se ponovo u žiži javnosti nakon što su u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji izneti novi detalji o njegovoj trenutnoj situaciji. Voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, drugaricu Tanje Boginje, kao i Milana Stojičkovića, bivšeg učesnika “Elite”.

Tokom razgovora, tema je brzo prešla na Boru Santanu, a Nina Kalina je otkrila da se protiv njega navodno podnose tužbe velikom brzinom. Ova informacija izazvala je veliko interesovanje gledalaca, s obzirom na to da je Bora poznat po svom burnom odnosu sa drugim rijaliti učesnicima. Detalji su izneti uživo u emisiji, što je dodatno podiglo temperaturu u studiju, a pažnja publike nije jenjavala tokom celog razgovora.

“Tužbe za Boru se štancaju kao lude”, izjavila je Nina Kalina u emisiji, prenosi Pink.rs. Ova konstatacija izazvala je brojne reakcije među fanovima rijaliti programa, koji su na društvenim mrežama podelili razna mišljenja o situaciji u kojoj se Santana nalazi.

Ovo nije prvi put da Bora Santana privlači pažnju javnosti burnim dešavanjima iz privatnog života, a epizoda emisije “Pitao bih za druga” dodatno je zaintrigirala javnost. Za sada nema zvaničnih komentara od strane Bore Santane povodom ovih navoda.

PZD: Boginjina drugarica otkrila da se tužbe za Boru Santanu štancaju kao lude – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

By

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još

U Trendu