Connect with us

Estrada

Teodora Tara pokazala trudnički stomak: Objavom na Instagramu iznenadila fanove

Bivša učesnica ‘Pinkovih zvezda’ podelila je radosnu vest, a društvene mreže su odmah reagovale

Published

on

Foto Izvor:

Bivša učesnica ‘Pinkovih zvezda’ podelila je radosnu vest, a društvene mreže su odmah reagovale

Teodora Tara, pevačica koja je domaću javnost osvojila nastupima u muzičkom takmičenju ‘Pinkove zvezde’, podelila je lepu vest sa svojim pratiocima. Na svom Instagram profilu objavila je fotografiju sa trudničkim stomakom, što je izazvalo brojne reakcije i čestitke na društvenim mrežama.

Teodora je ostala upamćena po energičnim rep i trep izvedbama u takmičenju, a nakon toga nastavila je muzičku karijeru i snimila nekoliko pesama. Iako je poznata po tome što svoj privatni život vešto krije od očiju javnosti, ovaj put je odlučila da radosne vesti podeli sa fanovima. Fotografija je nastala na jednoj fudbalskoj utakmici, a pratioci su odmah počeli da joj upućuju čestitke.

Podsećamo, Teodora Tara i njen partner Ričard ranije su se pojavili u zajedničkom izazovu, odgovarajući na pitanja i pokazujući koliko se dobro poznaju. ‘Želimo, želimo da imamo puno dece. Ja želim desetoro’, izjavila je Teodora ranije za ‘IDJ TV’, dok je njen dečko, koga pevačica često pominje kao Marka, podržao njene planove.

Pre Ričarda, Teodora je bila u vezi sa Dejvidom Ojonom iz Kenije, što je bio period kada je odlučila da se povuče iz javnog izlaganja privatnog života. ‘Ja sam odlučila da više ne pokazujem svoj privatni život onlajn. I to je to, tu se svaka priča završava. Niko nikad neće saznati da li smo mi zajedno ili nismo’, istakla je tada, objašnjavajući da je zbog neprijatnih komentara želela da zaštiti sebe i partnera.

Objava trudničke fotografije naišla je na brojne pozitivne reakcije, a pratioci Teodore Tare sada sa nestrpljenjem iščekuju nove vesti iz njenog života.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

By

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još

Domaće

 “SADA SAMO ŽELIMO DA…” EKSKLUZIVNO ZA PRESS.RS: Prvo Kasperovo oglašavanje nakon što je Mina Kostić napustila Lazu!

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.

Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.

Kasper

TV Pink Printscreen

Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.

– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs

 

 

 

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović i Luna Đogani ponovo zajedno na javnom događaju: Pogledi izbliza posle dužeg vremena

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Published

on

By

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Sloba Radanović, Luna Đogani i Marko Miljković našli su se prvi put zajedno oči u oči posle mnogo vremena, i to na promociji albuma pevačice Ivane Bum Nikolić. Marko i Luna zauzeli su jedan sto, dok je Sloba bio odmah za sledećim stolom, što je privuklo pažnju prisutnih. Ovaj javni susret bivših partnera odmah je izazvao interesovanje, budući da ih do sada nismo imali prilike videti zajedno na nekom događaju.

Kako navodi Pink.rs, Luna i Sloba su se ponašali kao da se ne poznaju, a Đoganijeva je jednim potezom pokazala koliko joj je neprijatno tokom ovog susreta. U medijima su se pojavile i fotografije sa promocije, na kojima se vidi njihova blizina, ali i izbegavanje kontakta.

Sloba, Luna i Marko do sada nisu bili viđeni zajedno na javnim okupljanjima, što ovom događaju daje dodatnu specifičnost. Prisutni su primetili napetu atmosferu, ali nije bilo nikakvih izjava niti javnih komentara sa njihove strane.

Promocija Ivane Bum Nikolić okupila je brojne poznate ličnosti, ali upravo susret bivših partnera bio je u centru pažnje medija. Fotografije sa događaja ubrzo su se pojavile na društvenim mrežama i portalima, a javnost je sa zanimanjem ispratila ovaj neočekivani trenutak.

Pročitaj još

U Trendu