Connect with us

Domaće

BIJONSE ISKOPIRALA SRPSKU ZVEZDU TEU TAIROVIĆ! Usijale se društvene mreže (FOTO)

Published

on

Foto Izvor: Tanjug AP/Evan Agostini, instagram.com

Regionalna muzička zvezda Tea Tairović prošle nedelje je na svom Instagram profilu zaintrigirala fanove najavom novog projekta pod nazivom „Dominantna“.

Tea je tada objavila video u upečatljivom srebrnom kostimu, sa krunom na glavi, čime je jasno nagovestila snažan i samouveren koncept koji je prati od starta njene karijere.

Foto: Instagram.com

I dok se o njenom izdanju još uvek priča na društvenim mrežama, sinoć je održana čuvena Met Gala, gde je među brojnim svetskim zvezdama zablistala i Beyoncé. Ona se na crvenom tepihu pojavila u srebrnoj haljini sa krunom na glavi, što je mnoge podsetilo upravo na Tein nedavni stajling.

Foto: Tanjug AP/Evan Agostini (INVL)

Sličnost u modnom izrazu nije promakla ni publici, pa su društvene mreže ubrzo preplavili komentari o gotovo identičnoj estetici – srebrni tonovi, glamur i kruna kao simbol dominacije. Da li je u pitanju slučajnost ili inspiracija, ostaje da se nagađa, ali jedno je sigurno – Tea i te kako zna kako da privuče pažnju i postavi trend.

 

Podsetimo, Tea je najavila svoj novi projekat pod nazivom “Dominantna” koji izlazi 12.maja, a ona vešto krije o čemu je reč, te publika željno iščekuje dana kada će nov projekat mlada muzičke zvezde ugledati svetlost dana.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Domaće

 “SADA SAMO ŽELIMO DA…” EKSKLUZIVNO ZA PRESS.RS: Prvo Kasperovo oglašavanje nakon što je Mina Kostić napustila Lazu!

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.

Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.

Kasper

TV Pink Printscreen

Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.

– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs

 

 

 

Pročitaj još

Domaće

“MOMENTALNO BIH SE UBILA DA JE ISKRVARIO, NE DAO BOG NIKOME! Ovo je sin Nade Topčagić koji je jedva preživeo JEZIVU NESREĆU! Spašavali ga helikopterom, oglasila se pevačica

Published

on

By

Uprkos velikoj popularnosti, Nada Topčagić nikada nije eksponirala svoj privatan život kao ni sina Miroslava Mikija Đorđevića koji je svojevremeno imao stravučnu nesreću kada je mu je pomoć Marije Šerifović spasila život.

Naime, Mikica je 2010. jedva ostao živ posle teških telesnih povreda na skijanju na Jahorini, gde su se lekari borili da mu spasu desnu nogu. Dvadeset minuta nakon nesreće ležao je povređen na snegu, a tek onda je stigla služba za spasavanje gde je prevezen helikopterom.

 

– Jao, šta da kažem, ne daj Bože nikom ono što sam ja doživela. Evo, sva se i danas naježim i suze mi krenu kada samo pomislim da sam mog Mikicu mogla da izgubim. Strašno je gledati da gubiš dete, a da si nemoćan. Strašno je kada znaš da je tvom detetu stalo srce, da je iskrvario i da ne znaš da li ćeš ga ujutru videti živog. Ne znam kako sam ostala normalna i kako sam uspela da to preživim. Da li mi verujete da bih se momentalno ubila da mi je sin iskrvario i umro. Ne bih čekala ni minuta više, odmah bih sebi presudila. To je bilo u mojoj glavi, ako nema Mikice, neće biti ni mene. Ali, eto, Bog nas je pogledao i hvala mu večno na tome. Moj sin je sada živ i zdrav, lep kao lutka, ljubi ga majka. Dan kad se probudio iz kome slavimo kao njegov drugi rođendan – rekla je Nada, pa se prisetila kako su doktori njenog sina čak dva puta vraćali u život:

– Sin mi je skoro sasvim iskrvario, srce mu je stalo, pa su mu non-stop dodavali nove jedinice krvi. Postojala je opcija da mu iseku desnu nogu, ali je dr Ždrale odlučio da to ne urade, već da pokušaju da spoje nerve, što su na kraju i učinili. Ti doktori su moji heroji, volim ih ko Boga što su mi sina spasli. Ne dao Bog nikome ono što sam tada preživela. Nisam jela ni spavala. Nisam znala za sebe. Život mi se u sekundi pretvorio u pakao– prisetila se Nada najtežeg trenutka.


Nada je nakon nesreće otkrila da je Marija Šerifović spasila život njenom sinu Mikici.

– Mariji ću biti zahvalna dok sam živa! Da nije bilo nje, ko zna šta bi bilo sa Mikicom. Svi su me zvali i nudili mi pomoć, Marinko Rokvić, Snežana Đurišić, Goca Božinovska, ali Marija Šerifović se ponudila da pošalje helikopter jer su policija i vojska zatajili. Kad se samo setim kako sam pevala i davala priloge policiji i vojsci, pa da mi tako vrate. Zato Mariji hvala na tom gestu. Mikijevo stanje danima je bilo nepromenjeno. Nekoliko nedelja nije osećao stopalo. Ne dao bog nikome ono što sam tada preživela. Nisam jela ni spavala. Nisam znala za sebe. Život mi se u sekundi pretvorio u pakao – ispričala je Nada jedno prilikom u svojoj ispovesti za „Srpski telegraf“

Marija Šerifović, portret

Pink.rs

Mikica se u međuvremenu oženio i dobio dvoje dece, ćerkicu Mariju i sina Marka, na koje je baka veoma ponosna.

– Moji unučići su zlatni. Ne što su moji, nego zaista divna i kulturna deca. Mikica je mnogo dobar otac i veoma sam ponosna na njega – rekla je Nada.

Pročitaj još

Domaće

PRESS.RS SAZNAJE! Mina Kostić izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’! Kasper se ne odvaja od nje

Published

on

By

Pevačica Mina Kostić napustila je Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“, nakon višenedeljnog lečenja.

Pevačica je krajem maja hospitalizovana zbog psihičkog i emotivnog iscrpljenja, a njeno stanje je u međuvremenu stabilizovano. Prema našim informacijama, oporavak je tekao u dobrom smeru, zbog čega su lekari doneli odluku da nastavak lečenja sprovede van bolničkih uslova.

Mina Kostić je bolnicu napustila držaći brata za ruku. Bila je obučena sva u crnom, nosila je kačket i naočare. Pevačica je uspela da se obrati jednom rečenicom na pitanje novinara kako se oseća.
– Odlično sam – poručila je Mina, koja je potom ušla u “mercedes” zajedno sa Kasperom i bratom.

Zbog administracije ostala duže u Lazi

Pevačica Mina Kostić trebalo je u ponedeljak da bude puštena iz Specijalne bolnice za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević”, ali kako je Kurir saznao, do odlaganja otpusta došlo je zbog tehničkih razloga i administrativnih procedura koje još uvek nisu u potpunosti završene. Prema informacijama do kojih smo došli, Minino zdravstveno stanje je stabilno i ne postoje nove komplikacije koje bi uticale na njeno dalje lečenje.

Pročitaj još

U Trendu