Connect with us

Estrada

Tejlor Svift i Trevis Kelsi iznenadili goste: Bez poklona na venčanju

Poznati par uvodi neobično pravilo za svoje venčanje, a NFL zvezde već komentarišu ovu odluku

Published

on

Foto Izvor:

Poznati par uvodi neobično pravilo za svoje venčanje, a NFL zvezde već komentarišu ovu odluku

Tejlor Svift, američka pop pevačica, i Trevis Kelsi, zvezda američkog fudbala, već mesecima su u centru pažnje zbog iščekivanog venčanja, koje mediji nazivaju događajem godine. I dok detalji ceremonije ostaju strogo čuvana tajna, javnost je saznala za jedno neobično pravilo koje će važiti za sve zvanice.

Naime, Džordž Kitl, poznati igrač San Francisco 49ersa, otkrio je tokom razgovora za ExtraTV da je pozvan na venčanje i podelio detalj koji je iznenadio mnoge. “Rekli su da apsolutno nema poklona. Međutim, razmišljao sam, Trevis iz nekog razloga jako voli stare kovanice pa bih možda mogao da mu nabavim jednu staru kovanicu”, izjavio je Kitl, uz šalu da bi i to mogao biti skup poklon.

Kristin Jušček, supruga NFL igrača Kajla Juščeka, takođe je prokomentarisala iščekivanje u sportskim krugovima za Page Six, naglašavajući da su svi uzbuđeni zbog para i da se venčanje poredi sa pravim “kraljevskim događajem”.

Iako još uvek nisu zvanično potvrđeni datum ni lokacija, prema nezvaničnim navodima, ceremonija bi mogla biti održana tokom leta u Njujorku, možda u Madison Square Gardenu, uz očekivanih oko 1000 zvanica i moguće muzičke nastupe. Tejlor Svift je u gostovanju na BBC-ju nagovestila da će ovo biti veliki događaj sa opsežnim spiskom gostiju, ali nije otkrivala više detalja.

Podsećamo, priča o vezi Tejlor Svift i Trevisa Kelsija počela je 2023. godine, a par je veridbu potvrdio u avgustu 2025. godine.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako Asmin Durdžić komentariše bivše partnere

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Published

on

By

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnjeg razgovora u okviru rijaliti programa. Poznata starleta je otvoreno govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću, otkrivši kako on komentariše njene bivše partnere pred kamerama. Njene reči izazvale su brojne reakcije gledalaca.

Stanija je tokom diskusije istakla da Asmin Durdžić mnoge muškarce iz njenog okruženja ne smatra ozbiljnim konkurentima, već ih svrstava u kategoriju “devojčica”. Posebno je pomenula Anđela Rankovića i Marka Markovića, obojicu bivših učesnika rijalitija sa kojima je imala bliske odnose pred kamerama.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, ispričala je Stanija tokom razgovora.

Njena izjava naišla je na različite komentare, a deo publike na društvenim mrežama diskutuje o odnosima i rivalstvu među bivšim partnerima. Stanija je ovim komentarima dodatno podgrejala interesovanje za svoj ljubavni život i odnose sa bivšim partnerima u rijalitiju.

Podsećamo, Asmin Durdžić je pre nekoliko godina bio Stanijina velika ljubav, a njihova veza je često bila tema medija i javnosti. Ove najnovije izjave samo su pojačale pažnju oko njihovog odnosa, dok se gledaoci i dalje pitaju kako će se situacija dalje razvijati.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Pink televizija najgledanija među komercijalnim emiterima u Srbiji

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Published

on

By

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Prema najnovijim rezultatima merenja gledanosti koje je objavila agencija Nilsen, televizija Pink je tokom jučerašnjeg dana bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Ovi podaci pokazuju da je Pink ostvario vodeću poziciju među svim komercijalnim emiterima, a posebno se izdvojio u kategoriji gledalaca uzrasta od 18 do 49 godina. Takođe, Pink je bio najgledaniji i na teritoriji Beograda, kao i među urbanom populacijom. Pored toga, Pink je ostvario veću gledanost od Javnog servisa Srbije kada je reč o ženskoj publici, naročito među ženama uzrasta od 18 do 49 godina, kao i među gledaocima iz glavnog grada u toj starosnoj grupi. Ovi rezultati potvrđuju da televizija Pink zadržava lidersku ulogu na domaćem medijskom tržištu.

Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica: raskid, priznanje i kraj jedne ljubavi

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Published

on

By

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica, poznati pevački par, proveli su dve godine zajedno, ali njihova veza nije opstala. Iako su mediji dugo nagađali o uzrocima raskida, Perućica je u javnom istupu otkrio da je bio neveran i time stavio tačku na glasine koje su pratile ovaj odnos. Kako je sam rekao u intervjuu, njih dvoje su se rastali i nastavili svako svojim putem, ali su uvek ostali profesionalni kad bi se sreli na zajedničkim događajima ili proslavama.

“Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično”, izjavio je Perućica.

On je pojasnio da prevara nije bila razlog raskida, već je Aleksandra tek kasnije saznala za njegovo neverstvo. “Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: ‘Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš'”, dodao je pevač.

Na pitanje da li je i on bio prevaren, Perućica je ostao zagonetan, navodeći da ne zna i ne želi da komentariše tuđi život. “Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam, nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne”, zaključio je.

Ova priča je sada daleka prošlost, a oboje su nastavili sa svojim životima i karijerama, gradeći nove domove i porodice.

Pročitaj još

U Trendu