Connect with us

Estrada

Suzana Jovanović progovorila o poslednjim danima sa Sašom Popovićem: Sve mi nedostaje

Pevačica se emotivno prisetila trenutaka iz bolnice i otkrila detalje o svom privatnom i profesionalnom putu

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica se emotivno prisetila trenutaka iz bolnice i otkrila detalje o svom privatnom i profesionalnom putu

Suzana Jovanović, poznata pevačica, otvorila je srce u razgovoru za Blic i podelila emotivne uspomene na zajedničke trenutke sa Sašom Popovićem. U intervjuu je otkrila kako su oboje reagovali kada su u bolnici na Bežanijskoj kosi saznali tešku dijagnozu, ne skrivajući suze i tugu zbog gubitka.

“Nedostaje mi sve. Njegovo fizičko prisustvo, da ga zagrlim, poljubim. On je poseban čovek”, izjavila je Suzana, opisujući koliko joj Popović znači i koliko je teško prihvatila njegov odlazak. Pevačica je istakla da je do poslednjeg trenutka verovala u čudo i njegov oporavak: “Mislila sam da je on večan, da nikada ne može da ode. Do zadnjeg dana sam verovala da će se desiti čudo i da će on da pobedi bolest. I on je verovao.”

Tokom razgovora, Suzana se osvrnula i na svoj muzički put, prisećajući se kako je od prvog honorara ocu kupila auto, kao i da je sama finansirala svoju prvu ploču. Ispričala je kako je od malena znala da je muzika njen život, ali je školu završila zbog roditelja.

Govoreći o odnosu sa Sašom Popovićem, prisetila se kako su se upoznali i kako je sudbina spojila njih dvoje: “O Saši sam prvo imala negativnu sliku… Nakon prvog kontakta preko prijateljice razmenili smo broj pejdžera… Mislila sam da mu se neću javiti nikada, ali sudbina nas je spojila. Jednog dana vozač koji me vozio nije mogao da me odbaci do Jagodine gde sam pevala, i ja sam se setila njega… Pozvala sam ga i pitala da li može da me vozi. On je odmah pristao i to me baš oduševilo.”

Iako se u poslednje vreme povukla iz javnosti, Suzana je nagovestila da bi publika uskoro mogla da čuje nešto novo od nje: “Volela bih da ostavim još neku lepu pesmu, da moja unuka ima šta da peva”, iskreno je rekla pevačica.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kaja Ostojić kupila luksuznu vilu u Maloj Ivanči za roditelje, komšije otkrivaju detalje

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Published

on

By

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Kaja Ostojić, popularna pevačica, proširila je svoju imovinsku listu kupovinom luksuzne vile u naselju Mala Ivanča, koje se nalazi u blizini Beograda. Prema navodima portala Pink.rs, ova nekretnina bila je namenjena njenim roditeljima, a za nju je izdvojila 80.000 evra.

Kako se nezvanično saznaje iz lokalnog komšiluka, Kaja je vilu kupila pre nekoliko godina, a zanimljivo je da je nekretnina kupljena po sistemu “ključ u ruke”. To je značilo da nije bilo potrebe za većim preuređivanjem ili dodatnim ulaganjima, što je dodatno olakšalo proces kupovine.

Komšije otkrivaju da u luksuznoj vili trenutno niko ne živi, iako je objekat u potpunosti spreman za useljenje. Takođe, neki od stanara iz kraja nagađaju da vila možda ima i bazen u dvorištu, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom i luksuznijom.

Inače, naselje Mala Ivanča poznato je po tome što većinu kuća poseduju gastarbajteri, a ovakva investicija Kaje Ostojić privukla je pažnju lokalne zajednice. Fotografije koje su se pojavile na društvenim mrežama pokazuju da pevačica ponosno stoji iza svog izbora i trudi se da roditeljima obezbedi što bolji dom.

Trenutno nije poznato kada će porodica Ostojić useliti u novu vilu, ali komšije očekuju da će ova luksuzna nekretnina uskoro dobiti svoje prve stanare.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović otkrio najneobičniji poklon: Fanovi ga iznenadili na nastupu u Kragujevcu

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Sloba Radanović, jedan od najtraženijih pevača na domaćoj sceni, poznat je po velikoj podršci fanova i rasprodatim nastupima širom Srbije. Ovoga puta, pevač je na Instagramu odgovarao na pitanja svojih pratilaca i otkrio detalj koji je mnoge iznenadio. Naime, kada su ga pitali koji je najčudniji poklon koji je dobio od fanova, Sloba je podelio zanimljivu priču sa jednog nastupa u Kragujevcu.

“Verovali ili ne, na jednom nastupu u Kragujevcu dobio sam DVA tostera! Kad sam otpakovao kod kuće, bio sam vrlo iznenađen”, napisao je Sloba u odgovoru na pitanje. Ova anegdota brzo je privukla pažnju pratilaca, a mnogi su se u komentarima našalili i pohvalili njegov odnos sa publikom.

Sloba je i ranije isticao koliko mu znači podrška publike, ali ovakav poklon svakako se ne viđa često na muzičkim nastupima. Iako nije otkrio šta je uradio sa tosterima, priznao je da mu je ova situacija ostala u posebnom sećanju. Fanovi su u komentarima poželeli Slobi još mnogo uspešnih nastupa i neobičnih poklona, a pevač je zahvalio svima na pažnji i podršci koju svakodnevno dobija.

Ova simpatična priča još jednom potvrđuje koliko su domaći izvođači povezani sa svojom publikom i spremni da podele i najsvakodnevnije trenutke iz svog života.

Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović otkrila iskustvo sa hijaluronom: Izgledala sam katastrofalno i odmah sam ga uklonila

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Published

on

By

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Emina Jahović, jedna od najpoznatijih pevačica na domaćoj sceni, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim zahvatima. U intervjuu za domaće medije, Emina je priznala da je pre nekoliko godina pokušala da isprati popularni trend uvećanja usana hijaluronom, ali da joj rezultat nije odgovarao.

Kako je sama objasnila, želela je da vidi kako će izgledati sa punijim usnama, ali se ubrzo pokajala. “Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je pevačica.

Njena iskrenost naišla je na pozitivne reakcije u javnosti, a fanovi su cenili što je bez ulepšavanja podelila svoje iskustvo. Emina je dodala da su njene usne sada potpuno prirodne i da više ne eksperimentiše sa estetskim procedurama.

Ova otvorena ispovest još jednom je pokazala da i poznate ličnosti prolaze kroz slične dileme i odluke kao i svi drugi, a Emina je svojim primerom želela da poruči da je najvažnije osećati se dobro u svojoj koži.

Pročitaj još

U Trendu