Connect with us

Estrada

Sofija Janićijević i majka Brankica u centru pažnje zbog odnosa sa Danetom

U emisiji ‘Pretres nedelje’ otkriveni detalji o navodnim transakcijama, takmičari iznenađeni novim saznanjima

Published

on

Foto Izvor:

U emisiji ‘Pretres nedelje’ otkriveni detalji o navodnim transakcijama, takmičari iznenađeni novim saznanjima

Sofija Janićijević i njena majka Brankica našle su se u žiži javnosti nakon najnovije epizode emisije ‘Pretres nedelje’ na TV Pink, gde je voditelj Milan Milošević pokrenuo temu o njihovom odnosu sa Danetom, sedamdesetogodišnjim učesnikom. Tema je posebno zainteresovala gledaoce i takmičare rijaliti programa, jer su izneti podaci o brojnim uplatnicama i komunikaciji između učesnika.

Tokom emisije, Milan Milošević je istakao da postoje dokazi o čak 70 uplatnica na ime Brankice, kao i prepiskama u kojima se navodi da je Sofija tražila od Daneta novac za potrebe majke, među kojima je posebno istaknuto gorivo i frižider. Takmičari su sa iznenađenjem pratili izlaganje voditelja, a reakcije su bile burne s obzirom na količinu informacija koje su iznete u javnost.

Milan je podsetio i na prošlogodišnju situaciju, kada je Sofijina majka uputila sličnu čestitku, a sada su, prema njegovim rečima, dostavljeni i konkretni dokazi o transferima novca i kontaktima sa Danetom. Ove informacije su izazvale dodatne komentare među učesnicima, a tema je ubrzo postala glavna tačka rasprave u rijalitiju.

Gledaoci su imali priliku da prate i video materijal na YouTube kanalu ‘Elita 9’, gde su detaljno prikazani svi izloženi dokazi. Iako su reakcije takmičara bile vidno iznenađene, dodatnih izjava Sofije i Brankice u ovoj emisiji nije bilo.

Emisija ‘Pretres nedelje’ još jednom je pokazala koliko su ovakve teme zanimljive publici, a ostaje da se vidi kakav će biti nastavak priče i da li će učesnice dati svoj komentar u narednim epizodama.

Elita 9: Takmičari saznali kako su jedinstvene S&B muzle Daneta (70) za lovu – 12.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Nerio u Zadruzi otvoreno Aneli rekao šta misli o Sitinim postupcima

Tokom dodele budžeta, Aneli i Nerio razmenili iskrene reči, dok su gledaoci pratili njihovu diskusiju

Published

on

By

Tokom dodele budžeta, Aneli i Nerio razmenili iskrene reči, dok su gledaoci pratili njihovu diskusiju

U najnovijoj epizodi Zadruge, atmosfera u Beloj kući postala je napeta kada su Aneli i Nerio imali iskren razgovor pred kamerama. Povod za razgovor bila je dodela novog budžeta, koji je ovog puta pripao Lepom Mići, ali je pažnja gledalaca bila usmerena na razmenu mišljenja između Aneli i Nerija.

Aneli se obratila Neriju ističući koliko joj znači njegova podrška i savetovanje tokom prethodnog perioda. “U mnogim situacijama si me podsetio na mog oca. On me isto tako zvao mala. Odlučila sam poslednjih mesec dana da te slušam. Želim svako jutro da dolazim u Pab i da me ti savetuješ”, rekla je Aneli tokom emisije.

Sa druge strane, Nerio je bio veoma otvoren prema Aneli, naglašavajući da je ona osoba koja mu je najviše pomogla u Zadruzi, ali i da svojim ponašanjem pokazuje ono od čega je on pokušavao da pobegne. “Ti si indirektno neko ko je meni ovde najviše pomogao, a ne velikim budžetima i stvarima. Ti si svojim ponašanjem pokazala tačno od čega sam ja bežao”, izjavio je Nerio.

U toku emisije spomenuta je i licitacija prstenja, gde je Ivan rekao: “Prodajemo tri prstena, dva od Asmina i jedan od Janjuša, licitacija uživo nakon završetka u toku ‘Narod pita’.” Aneli je na to dodala: “To pokazuje kakva sam ja žena, četiri prstena.”

Ovaj iskren razgovor privukao je pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama nisu izostali. Gledaoci su pohvalili Nerija zbog direktnosti, dok su Aneli pružili podršku zbog njenog otvorenog pristupa. Epizoda je još jednom pokazala koliko su međuljudski odnosi u Zadruzi nepredvidivi i puni iznenađenja.

Elita 9: Nerio postavio Aneli na svoje mesto, poručio joj da neće oprati Sitine monstruoznosti


Pročitaj još

Estrada

Aleksandar Sofronijević nekada imao 128 kilograma – Ovo je njegov recept za mršavljenje

Poznati harmonikaš ispričao šta ga je motivisalo za transformaciju i kako danas održava formu

Published

on

By

Poznati harmonikaš ispričao šta ga je motivisalo za transformaciju i kako danas održava formu

Aleksandar Sofronijević, jedan od najpoznatijih harmonikaša na domaćoj sceni, otvoreno je govorio o svojoj borbi sa viškom kilograma i velikoj životnoj promeni. Gostujući u podkastu “Zmajkast”, ispričao je da je ključni trenutak bio kada nije mogao sam da veže pertle, već mu je majka pomagala. Taj momenat ga je naterao da donese odluku i krene putem mršavljenja i zdravijeg života.

“Vrhunski trenutak je bio kad nisam mogao da vežem pertlu. Meni je majka vezivala pertle 2006. godine i tada sam sebi rekao dosta je više”, ispričao je Sofronijević. Nakon toga, promenio je stil života, počeo da vežba i postepeno došao do sadašnje forme. Napomenuo je koliko je bavljenje sportom važno za muzičare, posebno za harmonikaše, jer je instrument fizički zahtevan.

Osim fizičke aktivnosti, značajno je promenio i način ishrane. “Trudim se da uvek imam mnogo salate, izbegavam da vezujem hleb sa ugljenim hidratima i nikad ne uzimam slatko posle obroka”, objasnio je Aleksandar i dodao da mu heljda i humus često budu deo doručka.

Danas Sofronijević uživa u porodičnoj sreći sa suprugom Kosanom, uspešnom doktorkom, sa kojom je u aprilu dobio ćerku. Kako kaže, ljubav i podrška najbližih dodatno su ga motivisali da istraje u zdravim navikama i vodi ispunjen život.

Pročitaj još

Estrada

Prvo oglašavanje Kaspera od prijema Mine Kostić u Lazu Lazarević: Evo šta je rekao

Verenik pevačice otkrio kako se Mina Kostić oseća i zahvalio na podršci u izjavi za Pink.rs

Published

on

By

Verenik pevačice otkrio kako se Mina Kostić oseća i zahvalio na podršci u izjavi za Pink.rs

Pevačica Mina Kostić već neko vreme prolazi kroz težak životni period, a u fokusu javnosti našla se nakon što je primljena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”. Povodom aktuelnih dešavanja, za portal Pink.rs oglasio se njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, koji živi i radi u Americi. Njihova ljubavna priča započela je preko poruka, a krunisana je veridbom uživo u emisiji “Amidži šou”.

Vest o prijemu Mine u kliniku iznenadila je mnoge, a prema navodima medija, pevačica je hospitalizovana nakon što je pokazala agresivno ponašanje i dovedena je u pratnji policije. Iako su u javnosti kružile različite spekulacije o njenom zdravstvenom stanju, kolege sa estrade su joj uputile reči podrške, želeći joj brz oporavak.

Kasper je za Pink.rs istakao da retko daje izjave, ali je ovog puta napravio izuzetak zbog profesionalnog odnosa portala prema Mini i njenoj porodici. “Poštujete našu molbu za privatnošću, zato želim da odgovorim”, poručio je Mane. On je naglasio da situacija nije onakva kakvom je neki mediji predstavljaju i da je, u zemlji u kojoj živi, traženje stručne pomoći normalno.

“Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, prijatelja i pravih kolega”, rekao je Kasper, zahvalivši medijima koji su ispoštovali privatnost i pokazali razumevanje. Iako detalji o daljim planovima nisu poznati, iz njegove izjave jasno je da pevačica ima snažnu podršku najbližih.

Pročitaj još

U Trendu