Connect with us

Estrada

Senida Hajdarpašić podelila emotivnu poruku: Oproštaj od bliske osobe potresao fanove

Pevačica se na Instagramu oprostila od prijatelja kojeg je smatrala bratom, prisetila se i gubitka majke

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica se na Instagramu oprostila od prijatelja kojeg je smatrala bratom, prisetila se i gubitka majke

Senida Hajdarpašić, poznata pevačica, prolazi kroz izuzetno težak period. Na svom Instagram profilu objavila je dirljivu poruku kojom se oprostila od bliskog prijatelja, kojeg je nazivala bratom. Ova objava izazvala je brojne reakcije i podršku njenih pratilaca.

Senida je u svojoj objavi napisala iskrene i emotivne reči, ističući koliko joj je prijatelj značio i koliko je teško podnela njegov odlazak. Izrazila je nadu da će njen prijatelj pronaći mir na boljem mestu i naglasila da će ga ona i njena porodica zauvek voleti. “E moj Miki… dok putujem ka tebi, ti već putuješ negde daleko, gore… tamo gde si najviše voleo da budeš, a sada ideš još više. Naš brat, naša snaga, naš oslonac… srce se raspalo na hiljadu parčadi, neka ti Allah podari najlepše mesto u Dženetu, tvoje sestre i braća te vole zauvek”, napisala je Senida.

Ovo nije prvi put da je pevačica javno govorila o gubitku bliskih ljudi. Senida se u objavi podsetila i svoje majke, koju je izgubila pre deset godina. Opisala je koliko joj je taj gubitak teško pao i kako se sećanja na majku i dalje javljaju u teškim trenucima. “Od njene smrti je prošlo deset godina. Nije lako. Ni danas nije lako. Tada misliš da nećeš preživeti, ako se njoj nešto desi, idem i ja za njom, ali ono, tu si, ideš dan za danom. Kao lakše je, ali setiš se uspomena i pitaš se: ‘Gde je ta osoba? Gde je ta osoba i zašto je nema?’ Nije lako, pogotovo kada imaš teže dane. Baš je teško, ali ne smeš da se prepustiš tim momentima. Puno toga mi je ostalo od mame”, iskreno je rekla Senida.

Njene reči su naišle na razumevanje i podršku fanova, koji su joj uputili brojne poruke saosećanja. Još jednom je pokazala koliko su joj porodica i prijatelji važni, ali i koliko je spremna da svoje emocije podeli sa javnošću.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Published

on

By

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su dospele u centar pažnje javnosti nakon što su tokom emisije ‘Pitanja novinara’ na TV Pink razmenile niz oštrih uvreda i ličnih optužbi. Novinar Darko Tanasijević vodio je razgovor, a tenzija između dve rijaliti učesnice ubrzo je eskalirala.

Tokom emisije, Maja je navela da je spremna da pomogne Stanijinom bratu oko problema sa kosom, uz opasku o finansijskoj situaciji, dok je Stanija odgovorila optužbom na račun Majinog odnosa sa porodicom, ističući da je Maja svoju majku opisala kao ‘jako lošu ženu’ jer joj ne pomaže oko pakovanja stvari. Obe su iznele niz ličnih detalja, što je dodatno pojačalo napetost u studiju.

“Za svoju majku je rekla da je jako loša žena jer neće da dođe da joj spakuje stvari”, izjavila je Stanija tokom emisije. Maja je potom negirala da ima traume iz prošlosti, a sukob je nastavljen uvredama i aluzijama na privatni život.

U jednom trenutku, Stanija je izrekla teške reči na Majin račun, dok je Maja odgovarala prozivkama na temu Stanijinih porodičnih odnosa i aktivnosti na društvenim mrežama. Ceo razgovor obeležile su salve uvreda i optužbi sa obe strane.

Ova žestoka razmena reči izazvala je pažnju gledalaca, a sukob između dve poznate rijaliti učesnice još jednom je pokazao koliko su tenzije u ‘Eliti’ prisutne pred kamerama. Budući razvoj odnosa između Maje i Stanije ostaje neizvestan, a publika sa nestrpljenjem prati njihovu priču.

Elita 9: Maja i Stanija raskrinkale jedna drugu i iznele detalje iz prošlosti – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Adnan Nikšić Sajfer otkrio gde ulaže novac i progovorio o nekretninama

Poznati reper otvoreno o skupocenoj kajli, poslovanju i omiljenoj pesmi na Belgrade Music Weeku

Published

on

By

Poznati reper otvoreno o skupocenoj kajli, poslovanju i omiljenoj pesmi na Belgrade Music Weeku

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, bio je među najzapaženijim izvođačima druge večeri muzičkog festivala Belgrade Music Week. Nakon nastupa, reper je pred kamerama portala Pink.rs podelio utiske o atmosferi i otkrio pojedinosti iz privatnog i poslovnog života, uključujući ulaganja i svoj prepoznatljivi stajling.

Upitan o čestim komentarima na društvenim mrežama gde ga nazivaju ‘balkanskim šejkom’, Sajfer je sa osmehom odgovorio: “Šta kažu, balkanski šejk?! Šta kao, jašem kamilu?! Hvala Bogu bilo je poklona, potrudili smo se da publika uživa, ako je u superlativu, onda dobro.”

Poseban akcenat stavljen je na njegovu skupocenu kajlu, za koju je potvrdio da nije jeftina. “Nije jeftina kajla, od malena sam imao želju da kupim kajlu, ali mislim da to nije glavna tema i da to nisu prave vrednosti. Tako da ne bih stavljao akcenat na takve stvari… To je ulaganje para u karijeru, neko misli da nije, ali uživam u tome”, rekao je Sajfer.

Osvrnuvši se i na druge izvore prihoda, reper je naglasio da mu je muzika u prvom planu, ali da je novac ulagao i u nekretnine i svoj muzički studio. “Sav fokus mi je na muzici, pored toga sam kupio nekoliko nekretnina, imam svoj studio koji radi pesme i za druge izvođače, tako da je moj sav biznis muzika… Meni je lakše za sebe da radim, teže je za druge, ali znam kome šta laži”, dodao je on.

Na pitanje o omiljenoj pesmi, Sajfer je istakao pesmu “Karamela” male Eme Radujko, navodeći da su svi saradnici bili prijatni i da je sa zadovoljstvom radio sa njima.

PINK.RS INTERVJU: Sajfer o saradnji sa kolegama i skupocenoj kajli: “Volim da ulažem novac u…”


Pročitaj još

Estrada

Devito priredio spektakl na Ušću: Svemirski brod iznenadio publiku

David Ljubenović nastupio pred beogradskom publikom, specijalni efekti izazvali oduševljenje

Published

on

By

David Ljubenović nastupio pred beogradskom publikom, specijalni efekti izazvali oduševljenje

David Ljubenović, poznatiji kao Devito, priredio je pravi muzički spektakl na Ušću, gde je pred brojnim obožavaocima izveo svoje najveće hitove i podigao atmosferu na viši nivo. Poznati reper je svojim nastupom još jednom potvrdio popularnost na domaćoj muzičkoj sceni, a publika je burno reagovala na svaki njegov pokret.

Posebnu pažnju privukao je trenutak kada se na sredini bine pojavio svemirski brod, što je izazvalo oduševljenje među prisutnima. Ovaj specijalni efekat dodatno je upotpunio Devitovu energiju na sceni, zbog čega su prisutni reagovali gromoglasnim aplauzima i ovacijama.

Prema izveštaju portala Pink.rs, Devito je tokom nastupa atmosferu doveo do usijanja svojim prepoznatljivim pesmama, a reakcije publike bile su više nego pozitivne. Organizatori su se pobrinuli za vizuelno impresivan događaj, zahvaljujući kojem je ovaj muzički nastup ostao upamćen.

Više detalja sa spektakla dostupno je na snimku koji je objavljen na portalu Pink.rs. Ovaj događaj još jednom je pokazao da Devito ima izuzetnu podršku fanova, kao i da zna kako da napravi pravi šou na sceni.

Pročitaj još

U Trendu