Connect with us

Estrada

Neda Arnerić ostavila snažan utisak na komšiluk, njen penthaus ostao u porodici

Komšije na Vračaru sa toplinom se prisećaju poznate glumice, otkrivaju ko sada živi u njenom stanu

Published

on

Foto Izvor:

Komšije na Vračaru sa toplinom se prisećaju poznate glumice, otkrivaju ko sada živi u njenom stanu

Neda Arnerić, legendarna srpska glumica, ostavila je neizbrisiv trag ne samo na filmskoj sceni, već i među komšijama na beogradskom Vračaru, gde je provela poslednje godine svog života. Novinari su posetili kraj u kojem je Neda živela kako bi od komšija čuli po čemu je pamte i kako danas izgleda njen nekadašnji dom.

Zaposleni u frizerskom salonu preko puta zgrade, među kojima je i Zdravka Petrović, sa posebnom emocijom govore o glumici. Ističu da je bila redovan gost salona, da ih je vodila na predstave i da je uvek bila deo njihovih svakodnevnih razgovora. “Ona je bila jako nežna i ljupka osoba, to se na sceni možda i nije toliko videlo, koliko kada dođe i porodično podeli svaki trenutak sa nama. Ona je žena iz naroda. Pamtiću je po toj nežnosti i ljupkosti, iskrenosti, po tome što nije bilo te maske koju svi drže. Ona je kao čovek zračila dobrotom i nekom specijalnošću”, rekla je Zdravka.

Posebno se prisetila i jedne anegdote: “Meni je najdraže bilo, ostala mi je uspomena kada je sedela na terasi i čitala knjigu, pa nam rekla: ‘Jao zašto ja čitam, kad je meni lepše vas da slušam’ i zatvori knjigu.”

Komšije otkrivaju da penthaus u kojem je Neda Arnerić živela na četvrtom spratu zgrade nije prazan i da je stan ostao u vlasništvu porodice. “Da, da živi tu neko, mislim da je to neko od naslednika, stan je ostao u porodici”, navela je komšinica Nadica, koja Nedu pamti kao prijatnu i ljubaznu komšinicu.

Prošlo je skoro šest godina od smrti velike glumice, ali, kako komšije ističu, Neda Arnerić ostaje upamćena po svojoj jednostavnosti, iskrenosti i toplini koju je širila među ljudima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije Pitanja gledalaca

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Published

on

By

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su izazvale pažnju gledalaca tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pitanja gledalaca’ na TV Pink. Tokom emisije, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje za Luku Vujovića koje je pokrenulo lavinu komentara i uvreda među zadrugarima.

Na pitanje o njegovom odnosu sa Majom, Luka je priznao da je imao kontakte sa njom, ali je naglasio da je sada u vezi sa Anitom i da se na prethodne događaje više ne osvrće. Maja je dodala da između nje i Luke nema ničega i da su sve reakcije posledica tuđih komentara.

Nakon toga, pitanje je upućeno i Maji, gde su joj upućene kritike na račun fizičkog izgleda i komentara o Staniji. Maja je odgovorila oštro, iznoseći mišljenje o Staniji i njenoj porodici, nazvavši je “glavata baba”. Stanija joj nije ostala dužna, uzvrativši uvredama i podsećanjem na ranije sukobe sa drugim učesnicama.

Sukob između Maje i Stanije izazvao je burne reakcije među ostalim zadrugarima, a komentari publike na društvenim mrežama ne prestaju. Emisija je još jednom pokazala koliko su tenzije visoke i koliko malo treba da dođe do otvorenog sukoba među učesnicima.

Elita 9: Najbrutalniji rat Maje i Stanije, ovakve uvrede još niste čuli – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Goran Ratković Rale otkrio potresnu priču o svojoj najvećoj ljubavi iz Austrije

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Published

on

By

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Goran Ratković Rale, poznati kompozitor i producent, otvoreno je progovorio o jednom od najtežih perioda u svom životu. Gostujući u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, Rale je ispričao emotivnu priču o svojoj prvoj velikoj ljubavi, devojci po imenu Endži, koju je upoznao tokom boravka u Austriji krajem osamdesetih godina.

Rale je dve godine živeo u Austriji, gde je, kako kaže, doživeo kulturni šok i upoznao Endži. Otkrio je da je ona bila zavisnica, što ga je posebno pogodilo jer, kako ističe, nikada nije imao iskustva sa takvim načinom života. Nakon što se vratio u Srbiju, izgubio je kontakt sa njom, a po povratku u Austriju saznao je da je doživela tešku nesreću.

“Jednostavno nisam poznavao čoveka koji se nije drogirao u Austriji. Ja sa sela nikad u životu ništa probao nisam. I onda tako upoznam nju, ona je bila teška narkomanka. Došao sam u Srbiju i kada sam se vratio u Austriju nje nema kod kuće”, prisetio se Rale.

Na jednom gradskom festivalu ponovo ju je video, ali tada je saznao istinu o njenoj nesreći – bila je teško povređena nakon što ju je udario voz, a kasnije je preminula od sepse. Rale je opisao susret sa njom, kao i emotivni slom koji je usledio nakon svega što je saznao.

„Ne, moraš da živiš, ja sam gotova, pusti me, moraš da živiš”, bila je njena poruka Raletu u tom teškom trenutku.

Ova priča ostavila je dubok trag na njega, a poznato je i da je po Endži dao ime svojoj ćerki. Raletovo svedočenje pokazuje koliko su ga događaji iz mladosti oblikovali, te koliko je ljubav i gubitak ostavio pečat na njegov privatni život.

Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović priznala da se pokajala zbog korekcije usana: Odmah je sve vratila na staro

Pevačica otvoreno govorila o estetskoj proceduri koja joj nije odgovarala i objasnila kako je rešila problem

Published

on

By

Pevačica otvoreno govorila o estetskoj proceduri koja joj nije odgovarala i objasnila kako je rešila problem

Emina Jahović, poznata pevačica i jedna od najstilizovanijih dama domaće scene, podelila je svoje iskustvo sa estetskim korekcijama, otkrivši da je u jednom periodu podlegla trendu uvećanja usana hijaluronom. U iskrenom razgovoru u jednoj emisiji, Emina je objasnila da je želela da vidi kako bi izgledala sa punijim usnama, ali je ubrzo shvatila da to nije za nju i da joj rezultat nije odgovarao.

“Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je Jahović.

Njena otvorenost o ovoj temi naišla je na podršku i razumevanje, a mnogi su pohvalili njenu iskrenost i hrabrost da javno progovori o temi o kojoj se često ćuti. Emina je ovim potezom još jednom pokazala da stoji iza svojih odluka i da ne beži od javnog priznanja grešaka.

Ova situacija dodatno je podstakla diskusiju među njenim pratiocima i javnosti o trendovima estetskih zahvata i važnosti samopouzdanja, a Emina je svojim primerom pokazala kako je ponekad najbolje vratiti se prirodnom izgledu.

Pročitaj još

U Trendu