Connect with us

Estrada

Mina Kostić premeštena na žensko odeljenje klinike Laza Lazarević, verenik stigao iz Amerike

Pevačica je jutros prebačena sa intenzivne nege, a njen verenik Mane Ćuruvija Kasper sada je uz nju

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je jutros prebačena sa intenzivne nege, a njen verenik Mane Ćuruvija Kasper sada je uz nju

Pevačica Mina Kostić trenutno se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi ‘Laza Lazarević’ u Beogradu, gde je jutros premeštena sa intenzivne nege na žensko odeljenje klinike. Ova promena usledila je nakon procene lekarskog tima da se njeno zdravstveno stanje poboljšalo. U ustanovi je zadržana od nedelje, kada je, zbog agresivnog ponašanja, policija dovela pevačicu na lečenje.

Tokom prijema u bolnicu, Mina je, prema navodima izvora, u razgovoru sa drugim pacijentima podelila svoju životnu priču i otvoreno govorila o teškim trenucima koji su je doveli do trenutne situacije. Njena emotivna ispovest izazvala je reakcije među prisutnima, ali detalji razgovora ostaju u krugu bolnice.

Posebnu pažnju izazvala je vest da je Minin verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji živi u Americi, odmah doputovao u Beograd čim je saznao za Minino stanje. Mane se nakon dolaska oglasio na svom Instagram profilu, izražavajući podršku pevačici i moleći za privatnost tokom ovog perioda.

Mina Kostić, poznata po energičnim nastupima i prepoznatljivom glasu, trenutno je pod nadzorom stručnjaka. Javnost i kolege sa estrade upućuju reči podrške, dok porodica i bliski prijatelji apeluje na razumevanje i diskreciju. Dalji koraci u Mininom lečenju zavisiće od procene lekarskog tima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Filip Đukić pod lupom u Eliti: Suparnice otvoreno iznele mišljenje

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Published

on

By

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Subotnja noć u rijalitiju ‘Elita’ prošla je u znaku emisije ‘Nominacije’, tokom koje su učesnici imali priliku da iznesu otvoreno mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Maji Marinković i Filipu Đukiću. Tokom večeri, voditeljka Ivana Šopić otkrila je ko ima najmanji broj glasova publike i koga su nominovali odabrani takmičari.

Aneli Ahmić, poznata kao Maja Marinković suparnica, iskoristila je priliku da bez ustručavanja komentariše Maju. Aneli je iznela lično mišljenje o njenom ponašanju, primećujući da Maja nije srećna osoba i dodala da joj se Asmin Durdžić stalno dodvorava kako bi izbegao raskid. Aneli je takođe naglasila da će se zauvek distancirati od Filipa Đukića.

Stanija Dobrojević bila je još direktnija u komentarima na račun Maje Marinković, ističući da Maja treba da poradi na sebi kako bi osetila pravo zadovoljstvo i sreću.

Učešće Marka Janjuševića Janjuša, koji se obratio Maji, dodatno je podiglo tenziju, dok su bivše partnerke Filipa Đukića takođe komentarisale njegovu poziciju u rijalitiju.

Na kraju večeri, proglašeno je ko je dobio najmanje glasova publike, što je izazvalo dodatnu neizvesnost među takmičarima. Veče je bilo ispunjeno iskrenim izjavama i oštrim ocenama, a naredni dani pokazaće da li će ovi komentari uticati na dalji tok takmičenja.

Elita 9: Aneli bez dlake na jeziku, Asmin sve otkrio – 07.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Tea Tairović održala rekordni koncert u Pirotu i dobila pirotski ćilim od fanova

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Tea Tairović, popularna regionalna muzička zvezda, juče je priredila spektakularan koncert na Omladinskom stadionu “Svetislav Kari Pešić” u Pirotu, u okviru svoje aktuelne turneje. Publika je pevačicu dočekala ovacijama, a koncert je otvorila pesmom “Bonita” sa novog albuma “Dominantna”, koji je već osvojio simpatije širom regiona.

Jedan od najupečatljivijih trenutaka večeri bio je kada je Tea na poklon dobila čuveni pirotski ćilim, simbol ovog grada. U intervjuu nakon nastupa pevačica je priznala da ju je ovaj gest ganutio i da će ćilim krasiti zid njenog stana: “Ovo je uramljeni pirotski ćilim, koji je simbol ovog grada, mogu da kažem da će se sigurno naći na zidu u mom stanu. Bila sam veoma iznenađena kada sam ovo dobila i veoma ganuta tim gestom. Po prvi put sam u Pirotu, odnosno nastupam ovde po prvi put.”

Tokom razgovora za medije, Tea je otkrila da pred nastup jede samo laganu hranu, ali da će čuvenu pirotsku peglanu kobasicu i kačkavalj poneti kući. Istakla je i koliko joj znači što publika zna tekstove svih pesama: “Osećaj je fenomenalan. Volim da zastanem kada čujem da svi pevaju u glas, da taj momenat zadržim u sećanju i veoma sam ponosna na to. Najviše sam zahvalna svojoj publici i Bogu jer sam to doživela. Imaću čega da se sećam za mnogo, mnogo godina.”

Koncert je trajao više od dva sata, bez pauze, a Tea je naglasila da nije imala osećaj za vreme i da je izdržala do kraja nastupa. Pevačica je otkrila i da planira naredni koncert u Beogradu na otvorenom, ističući da želi da ispuni svoje fantazije kada je reč o nastupima u glavnom gradu. Na pitanje o eventualnom učešću na Evroviziji, Tea je odgovorila da će publika odlučiti o tome, te da će se pojaviti ukoliko nastane prava pesma.

Tea Tairović slegla utiske nakon koncerta u Pirotu koji je oborio sve rekorde


Pročitaj još

U Trendu