Connect with us

Estrada

Nikola Rokvić i Bojana Barović strpljivo čekali da celivaju svetinju u Beogradu

Poznati par je sa hiljadama vernika proveo sate ispred Hrama Svetog Save i podelio utiske na Instagramu

Published

on

Foto Izvor:

Poznati par je sa hiljadama vernika proveo sate ispred Hrama Svetog Save i podelio utiske na Instagramu

Nikola Rokvić i Bojana Barović, poznati po svojoj posvećenosti veri i tradiciji, podelili su danas sa svojim pratiocima emotivno iskustvo iz Beograda. Par je, zajedno sa brojnim vernicima iz Srbije i regiona, satima čekao u redu ispred Hrama Svetog Save kako bi se poklonio Pojasu Presvete Bogorodice, svetinji koja će u prestonici boraviti još dva dana.

Na Instagramu su objavili fotografiju na kojoj poziraju u redu sa ostalim vernicima, pokazujući koliko im ovaj čin znači. Bojana je uz objavu napisala: “Noge su prazne ali je duša puna! Jutros oko sati čekanje je bilo oko šest sati, nakon toga red se znatno produžio. Volela bih da vam dam neki savet, onima koji žele a još nisu obišli svetinju, ali pravila zaista nema. Možda ne stignemo svi u isto vreme, ali verujem da svako dođe tačno onda kada treba. Srećno i blagosloveno vam bilo.” Nikola je na ovu objavu odgovorio emotikonom crvenog srca.

Njihova objava naišla je na veliku pažnju, a pratioci su im u komentarima uputili reči podrške. Fotografija iz reda ispred hrama još jednom je pokazala koliko tradicionalne vrednosti i duhovnost zauzimaju važno mesto u životima poznatog para.

Pojas Presvete Bogorodice privlači veliki broj vernika, a atmosfera ispred Hrama Svetog Save svakodnevno je ispunjena zajedništvom i strpljenjem, što su i Nikola i Bojana preneli kroz svoju objavu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anita Stanojlović objavila prepiske sa Anđelom Rankovićem: Planirali poklon za Lepog Miću

Na Instagram profilu pojavili su se dokazi o zajedničkoj kupovini poklona, dok je prijateljstvo Anite i Anđela sada prošlost

Published

on

By

Na Instagram profilu pojavili su se dokazi o zajedničkoj kupovini poklona, dok je prijateljstvo Anite i Anđela sada prošlost

Anita Stanojlović ponovo je privukla pažnju na društvenim mrežama objavom prepiske sa Anđelom Rankovićem iz perioda kada su bili u bliskom prijateljstvu. Na svom Instagram profilu Anita je podelila poruke koje otkrivaju dogovore oko kupovine poklona za Lepog Miću, a sve je dodatno zanimljivo jer su se Ranković i Pržulj tek juče javno razišli i okončali svoje dugogodišnje prijateljstvo.

Kako se vidi u prepiskama, Anđelo je tražio informacije od Anite o broju obuće koji nosi Lepi Mića, pokušavajući da precizira kakve patike da mu kupe. Anita je tada bila na odmoru u Dubaiju, ali je naglasila da će ona ipak preuzeti inicijativu oko poklona.

“Jao, 45? Od kad on nosi 45? Opet nisam čuo, 43? A šta je rekao da mu kupimo, samo te Zarine neke”, pitao je Anđelo u razgovoru, dok mu je Anita odgovorila: “Gde si to, pa ne čuješ? Da, ma kupiću mu ja kad dođem, nemoj da se mučiš.”

Ove objavljene poruke podsećaju na period njihove bliske saradnje i zajedničkih planova, ali i na to koliko su se odnosi među njima promenili u poslednje vreme. Juče su Mića i Anđelo javno prekinuli prijateljstvo, a tom prilikom su razmenili i teške reči.

Za sada nije poznato da li će se situacija između bivših prijatelja smiriti, ali je sigurno da su stari trenuci ostali zabeleženi na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Pavle Mensur pre Jelisavete imao zanimljivu interakciju sa Teodorom Džehverović

Glumac i popularna pevačica razmenili su komentare na Instagramu prošlog leta, što je privuklo pažnju javnosti

Published

on

By

Glumac i popularna pevačica razmenili su komentare na Instagramu prošlog leta, što je privuklo pažnju javnosti

Pavle Mensur, mladi glumac koji je poslednjih meseci u fokusu zbog veze sa Jelisavetom Orašanin, privukao je ponovo interesovanje javnosti kada je otkriven detalj iz prošlosti koji ga povezuje sa pevačicom Teodorom Džehverović. Iako nije poznato kada su se upoznali, poznato je da su razmenili javne komentare na Instagramu tokom leta 2023. godine.

Teodora je tada redovno objavljivala fotografije sa odmora na Sejšelima, a jednu od njenih objava u kupaćem kostimu prokomentarisao je upravo Pavle, ostavivši kratak komentar: „Ok“. Ova jednostavna reč izazvala je niz spekulacija i tumačenja među pratiocima, a pevačica mu je ubrzo odgovorila emodžijem knjige, dodatno podstičući znatiželju fanova. Šta je tačno želela time da poruči, ostalo je nepoznato, a njihova interakcija završila se na toj razmeni.

U međuvremenu, Pavle Mensur i Jelisaveta Orašanin su, prema izvorima, od marta ove godine u vezi koja je iz prijateljstva prerasla u ljubavni odnos. Jelisaveta je prethodno bila u braku sa košarkašem Milošem Teodosićem, a nakon dogovorenog razvoda, ostala je u porodičnom stanu na Vračaru. Bivši supružnici su, kako se navodi, ostali u dobrim odnosima zbog dece i zajednički doneli odluku o rastanku.

Pavlova interakcija sa Teodorom Džehverović sada je ponovo aktuelna, ali ostaje na nivou zanimljivog detalja iz njegovog javnog života, dok su on i Jelisaveta u centru pažnje zbog svoje veze.

Pročitaj još

Estrada

Luka i Aneli u žestokoj raspravi pred kamerama Elite 9, Toša u čudu

Bivši verenici ponovo u centru pažnje nakon dolaska robota Toše sa poklonom za Uroša Stanića

Published

on

By

Bivši verenici ponovo u centru pažnje nakon dolaska robota Toše sa poklonom za Uroša Stanića

U rijaliti programu “Elita 9” danas je došlo do burne svađe između bivših verenika Luke i Aneli, a sve se odigralo neposredno nakon što je robot Toša iznenadio Uroša Stanića posebnim poklonom. Toša je Urošu doneo mišiće Frouzen, što je izazvalo kratku zabavu među učesnicima, ali se atmosfera ubrzo promenila.

Nakon što je Toša uručio poklon, Luka i Aneli su počeli da se raspravljaju pred kamerama. Luka je tvrdio da je došlo do nesporazuma u prodavnici i optužio Aneli da ga provocira smejanjem, što, prema njegovim rečima, nije prvi put. “Bio sam u prodavnici, bio je nesporazum, a Aneli je ušla i počela da provocira i da se smeje po prodavnici, to ne radi prvi put, uvek provocira”, izjavio je Luka.

Aneli je iznela svoju stranu priče, navodeći da ju je Luka uvredio. “Rekao mi je da sam narkomanka, zato što sam ušla u prodavnicu, i viče: ‘Kupujem za trudnicu’, spodoba”, rekla je Aneli.

Svađa se dodatno rasplamsala kada je Luka optužio Aneli da je prva izgovorila uvredu na račun njegove majke. “Prva je rekla da mi se mama j*be napolju”, dodao je Luka.

Ova napeta situacija ostavila je Tošu u čudu, dok su ostali učesnici posmatrali raspravu bez mešanja. Sukob bivših verenika još jednom je privukao pažnju gledalaca, a šta će se dalje dešavati u “Eliti 9” ostaje da se vidi.

Pročitaj još

U Trendu