Connect with us

Estrada

Bora Santana progovorio o braku sa Milicom Kemez i burno izneo emocije

Nakon sukoba u rijalitiju Elita 9, Bora Santana se osvrnuo na prošlu vezu sa Milicom Kemez i izneo niz teških reči

Published

on

Foto Izvor:

Nakon sukoba u rijalitiju Elita 9, Bora Santana se osvrnuo na prošlu vezu sa Milicom Kemez i izneo niz teških reči

Bora Santana ponovo je dospeo u centar pažnje javnosti zbog burne reakcije tokom boravka u rijalitiju Elita 9. Nakon svađe sa Anastasijom Brčić i Tanjom Stijeljom Boginjom, popularni rijaliti učesnik ležao je u krevetu i uputio niz teških reči bivšoj supruzi Milici Kemez. Svoju frustraciju izneo je pred kamerama, prisetivši se dana kada su se venčali i događaja vezanih za njihovu zajedničku prošlost.

Bora nije štedeo reči dok je govorio o braku sa Milicom, navodeći da se kaje zbog dana kada su stali pred oltar u crkvi Sveti Stefan Dečanski. U snimku koji je emitovan na televiziji Pink, Santana je govorio o svadbi i osobama koje su prisustvovale tom događaju, a posebno je istakao svoje nezadovoljstvo zbog izbora gostiju i troškova same ceremonije.

“Ja ti napravio svadbu od 150.000 evra, 10 pevača po 10-15 hiljada evra… Zoveš mi na svadbu majmuna koji te je oženio”, čulo se između ostalog u njegovoj izjavi.

Njegove reči izazvale su različite reakcije među gledaocima i na društvenim mrežama, gde se polemiše o njegovom ponašanju i emotivnom stanju. Ova situacija dodatno je podgrejala interesovanje javnosti za aktuelna dešavanja u rijalitiju Elita 9, posebno kada je reč o odnosima bivših partnera.

Podsećamo, Bora Santana i Milica Kemez bili su u centru pažnje tokom prethodnih sezona rijalitija, a njihov buran odnos i raskid više puta su komentarisani u javnosti. Ova nova izjava samo je nastavak niza javnih istupa koji prate njihove privatne rasprave u okviru televizijskog formata.

Elita 9: Bora Santana kune dan kad je Milica Kemez ušla u crkvu Sveti Stefan Dečanski – 03.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mitar Mirić otkrio detalje sa nastupa: Svi su bežali zbog pucnjave

Pevač se prisetio incidenta iz Njujorka, govorio o novoj pesmi i planovima za koncert

Published

on

By

Pevač se prisetio incidenta iz Njujorka, govorio o novoj pesmi i planovima za koncert

Mitar Mirić, popularni pevač narodne muzike, u emisiji “Premijera Vikend – Specijal” podelio je sa gledaocima sećanje na neprijatnu situaciju sa jednog od svojih nastupa. Prisećajući se događaja iz Njujorka, gde je nastupao sa pokojnim Sinanom Sakićem, Mirić je otkrio da je tokom koncerta došlo do pucnjave koja je izazvala paniku među prisutnima.

“Mi smo pevali, kad odjednom svi počeli da beže, napolju sneg. Neko je ispalio metak, taj rikošet je nekoga pogodio, otkud znam, svi smo bežali! Kad mi, trčimo, a onaj maše što je pucao, dešava se, ali je to jednom u sto godina… Više se ničega ne plašim”, izjavio je pevač u emisiji.

Mirić je tom prilikom govorio i o svojoj novoj pesmi, ističući koliko ga je tekst pesme oduševio: “Pre mesec dana sam snimio pesmu i ona je vratila sve pesme unazad i tih osamdesetih, devedesetih… Tekst je najbitniji, a teško je pronaći jer su se mnogi istrošili, pa su mi poslali tekst i ja kada sam ga pročitao, ja sam se zaledio.”

Dotakao se i tema iz privatnog života, rekavši da mu ne smeta što se u poslednje vreme u medijima piše o njegovoj supruzi, kao i da mu se nikada nije desilo da ga je fan ugrizao, što se nedavno dogodilo kolegi Radiši Trajkoviću Đaniju.

Na kraju razgovora, Mirić je otkrio i planove za naredni period, navodeći da razmišlja o samostalnom koncertu sledeće godine: “Nadam se, iduća godina mora da bude koncert. Lomim se Arena, da li Tašmajdan.”

Pevač se prisetio i dragih kolega kojih više nema, poručivši da život ide dalje, ali da ih ne zaboravlja.

Pročitaj još

Estrada

Asminova majka Mevlida ugostila novinara i pokazala porodičnu kuću u Cazinu

Jovan Ilić obišao dom porodice Durdžić, a Mevlida ga dočekala sa pitom i toplom atmosferom

Published

on

By

Jovan Ilić obišao dom porodice Durdžić, a Mevlida ga dočekala sa pitom i toplom atmosferom

Porodica Durdžić iz Cazina, roditelji aktuelnog učesnika rijalitija ‘Elita 9’ Asmina Durdžića, otvorila je vrata svog doma novinaru Jovanu Iliću, poznatom kao Joca novinar. Poseta je zabeležena kamerom, a gledaoce je posebno zaintrigirao detaljan prikaz unutrašnjosti njihove kuće i tradicionalna gostoljubivost domaćice Mevlide.

Na samom ulasku u kuću, novinara je dočekala Mevlida sa čuvenim pitama, koje su, kako je potvrdila, spremljene sa mesom i sirom. “Umorna sam, ali sam dobro”, iskreno je rekla Mevlida na početku razgovora, ističući da su prethodnih dana sređivali kuću i radili oko imanja.

Kamera je potom zabeležila i dnevni boravak, a domaćica je dozvolila snimanje i podelila detalje porodičnih okupljanja, posebno za Novu godinu. “Ova ostala deca su bila tu za Novu godinu. Noru smo tu dovodili. Sad je tako kako je, s tim se moramo pomiriti. Nadamo se da će se i to promeniti”, rekla je Mevlida.

Na pitanje da li im je lepše u Cazinu ili u Lincu, Mevlida je objasnila da porodica živi u Lincu, gde su im deca, a u Cazin dolaze povremeno. Prilog je izazvao veliku pažnju gledalaca, koji su u komentarima izrazili interesovanje za porodičnu atmosferu i tradiciju Durdžića.

RIJALITI REŠETANJE! Mevlida spremila Joci pitu, pa pokazala dnevni boravak


Pročitaj još

Estrada

Veljko Ražnatović podržao Miloša Cvjetićanina posle poraza u borbi za titulu

Nakon što je Cvjetićanin izgubio u borbi za svetskog prvaka, Veljko mu je javno uputio emotivnu poruku podrške na Instagramu

Published

on

By

Nakon što je Cvjetićanin izgubio u borbi za svetskog prvaka, Veljko mu je javno uputio emotivnu poruku podrške na Instagramu

Veljko Ražnatović, poznat po svojoj privrženosti domaćim sportistima, javno je pružio podršku Milošu Cvjetićaninu nakon što je ovaj srpski kik-bokser izgubio borbu za titulu prvaka sveta u Glory organizaciji. Cvjetićanina je u borbi održanoj juče porazio aktuelni šampion Mori Kroma, nokautom u trećoj rundi, što je izazvalo brojne reakcije na društvenim mrežama.

Nakon meča, Ražnatović se oglasio na svom Instagram profilu i objavio poruku: ‘Za mene si najveći!’, uz tagovanje Cvjetićanina. Ovim gestom Veljko je još jednom pokazao koliko ceni trud i borbenost domaćih sportista, ali i da uz prijatelje stoji i u trenucima uspeha i u trenucima poraza.

Uz podršku kolege, Cvjetićanin se i sam obratio javnosti. ‘Ljudi, ovo je sport. Nekada pobedite, nekada gubite. Šta god se desi, ne odustajte. Nekada ću možda ponovo pasti, ali ću sigurno da ustanem. Žao mi je za ovu lošu epizodu, ali vratiću se sigurno. Želim da svi verujete u sebe. Samo verujte i bićete nezaustavljivi’, poručio je Cvjetićanin, što je izazvalo ovacije među njegovim pratiocima na društvenim mrežama.

Veljko Ražnatović je i pre borbe podržao Cvjetićanina, snimivši njegov izlazak u ring i komentarišući: ‘Ideeee’, uz emotikon srpske trobojke. Ova razmena podrške na društvenim mrežama još jednom potvrđuje koliko je zajedništvo važno među domaćim sportistima, bez obzira na ishod meča.

Pročitaj još

U Trendu