Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja
Mina Kostić, poznata pevačica, prošla je kroz težak period tokom prethodnih nedelja, kada je bila zadržana na lečenju u klinici ‘Dr Laza Lazarević’. Pre nekoliko dana Mina je napustila kliniku, a ubrzo nakon toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper obratio se javnosti putem društvenih mreža.
Kasper je na svom Instagram profilu podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku podrške. Uz sliku je napisao niz nežnih reči i naglasio da će uz Minu biti bez obzira na sve, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije njihovih pratilaca.
“Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas”, poručio je Kasper u svojoj objavi.
Objava je naišla na podršku fanova, koji su u komentarima poželeli Mini brz oporavak i pohvalili Kaspera zbog iskazane ljubavi i podrške. Fotografija i poruka dodatno su osnažili par u očima javnosti, a mnogi su naglasili važnost prave podrške u teškim trenucima.
Podsećamo, Mina Kostić je poslednjih nedelja bila na lečenju u pomenutoj klinici, a sada se, uz podršku najbližih, vraća svakodnevnim obavezama. O budućim planovima pevačice za sada nema novih informacija.