Učesnik ‘Elita’ iskreno progovorio o ponašanju bivših partnera, komentarišući njihov stav pred kamerama
Luka Vujović, učesnik rijalitija ‘Elita’, dobio je priliku da u emisiji ‘Gledanje snimaka’ na TV Pink iznese svoje mišljenje o odnosu između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića. Tokom gostovanja, Vujović je otvoreno govorio o tome kako je tokom devet meseci trajanja rijalitija primetio određeni napredak u međusobnom ophođenju bivših partnera.
Vujović je istakao da se posebno osvrnuo na trenutak kada su i Aneli i Asmin izjavili da ne žele da se njihova ćerka Nora uzima za temu u njihovim sukobima. “Aneli je rekla ‘Nemojte u usta da uzimate Noru’, isto to je rekao i Asmin. Mislim da je trebalo za ovih devet meseci time da se vode. Uvek da imaju isti stav, ali uvek”, istakao je Luka tokom emisije, komentarišući zrelost u njihovom stavu.
Tokom emisije nije bilo dodatnih komentara publike ili drugih učesnika, ali je Vujovićev utisak bio jasan – vidi pozitivan pomak u načinu na koji se Aneli i Asmin ophode jedno prema drugom pred kamerama. Ova tema izazvala je interesovanje gledalaca, jer su raniji sukobi i nesuglasice između njih često bili u fokusu javnosti tokom trajanja rijalitija.
Emisija ‘Gledanje snimaka’ još jednom je pokazala koliko su lični odnosi učesnika zanimljivi publici, ali i koliko je važno izgraditi međusobno poštovanje, naročito kada su u pitanju zajednička deca.
Elita 9: Luka video veliki pomak u ponašanju Asmina i Aneli – 25.06.2026.