Connect with us

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

Foto Izvor:

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Uroš Živković otkrio čime bi se bavio da nije pevač i prisetio se početaka

Poznati pevač u emisiji ‘Amidži šou’ odgovarao na pitanja gledalaca i otkrio zanimljive detalje iz života

Published

on

By

Poznati pevač u emisiji ‘Amidži šou’ odgovarao na pitanja gledalaca i otkrio zanimljive detalje iz života

Uroš Živković, popularni pevač, gostovao je u emisiji ‘Amidži šou’, gde je odgovarao na niz zanimljivih pitanja koja su mu postavljali gledaoci putem Instagrama. Tom prilikom, Živković je otkrio čime bi se bavio da nije krenuo muzičkim putem, ali i podelio detalje iz svoje mladosti.

Na pitanje da li je ikada razmišljao o drugoj profesiji osim pevanja, Uroš je priznao da je fudbal bio njegova prva ljubav. ‘Verovatno bi bio golman pošto sam ostavio rukavice zbog mikrofona. Fudbal sam počeo da treniram sa osam godina, sa devet sam upisao muzičku školu. Posle sam imao neku povredu ozbiljniju, posle sam zaglibio u kafani i to je to’, rekao je Živković u emisiji.

Pevač se tokom gostovanja prisetio i svojih muzičkih početaka, napominjući da mu je prelazak iz sporta u muziku bio prekretnica u životu. Njegova iskrenost i neposrednost naišle su na pozitivne reakcije publike, a njegovi odgovori su izazvali brojne komentare gledalaca na društvenim mrežama.

Emisija ‘Amidži šou’ poznata je po tome što gosti često otkrivaju detalje iz privatnog života, a Uroš Živković je i ovog puta pokazao da nema problem da otvoreno govori o svom detinjstvu i karijeri. Fanovi su pohvalili njegovu iskrenost i smisao za humor, dok su u komentarima izražavali podršku njegovom daljem radu.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o bivšem i ljubavnom životu: Nema priče koju ne prepoznam

Pevačica je u emisiji otkrila da ne planira pomirenje sa Mikišom i progovorila o razlikama u godinama kod partnera

Published

on

By

Pevačica je u emisiji otkrila da ne planira pomirenje sa Mikišom i progovorila o razlikama u godinama kod partnera

Sandra Afrika, popularna pevačica, gostovala je u novoj epizodi emisije Amidži šou, gde je iskreno govorila o svom privatnom životu. Jedna od glavnih tema bio je njen bivši dečko Mikiša i mogućnost da mu pruži drugu šansu, ali i stavovi o tome kakav bi trebalo da bude njen idealni partner.

Sandra je priznala da, sa svojih 39 godina, više nema vremena za priče koje ne prepoznaje i jasno stavlja do znanja da joj je iskustvo donelo samopouzdanje i mudrost u ljubavi. Pevačica je istakla da je otvorena i iskrena kada je reč o svojim željama i granicama, a u emisiji je odgovorila i na pitanje o razlici u godinama koju smatra prihvatljivom kod budućeg partnera.

“Imam možda pet, šest ili sedam tetovaža. Nemam omiljenu, ne bih skinula nijednu. Šta sam htela da prepravim, prepravila sam. Na vratu i leđima je nešto bilo i to sam prepravila”, izjavila je Sandra tokom gostovanja, osvrnuvši se i na pitanja o svom izgledu.

Publika je pažljivo pratila svaku njenu reč, a pitanja o ljubavi, tetovažama i životnim stavovima izazvala su brojne reakcije na društvenim mrežama. Sandra je još jednom pokazala da nema potrebe za skrivanjem i da otvoreno priča o svemu što je zanima.

Gostovanje u Amidži šou još jednom je potvrdilo da Sandra Afrika zna kako da ostane u žiži interesovanja javnosti, ali i da svoje stavove iznese bez zadrške.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Aličić iskreno o estradi: Ne želim koncerte kad vidim ko ih danas pravi

Pevač u emisiji Ami G Show otvoreno govorio o mlađim kolegama, sukobu sa Kebom i pohvalio Janjuša

Published

on

By

Pevač u emisiji Ami G Show otvoreno govorio o mlađim kolegama, sukobu sa Kebom i pohvalio Janjuša

Ljuba Aličić, poznati pevač narodne muzike, bio je gost popularne emisije ‘Ami G Show’, gde je bez ustezanja odgovarao na pitanja gledalaca sa Instagrama. Njegove izjave izazvale su veliku pažnju, naročito kada je komentarisao aktuelna dešavanja na estradi i mlađe kolege.

Na pitanje ko je po njegovom mišljenju najveća zvezda narodne muzike, Ljuba nije imao dilemu: “Šaban Šaulić”, odgovorio je kratko. Kada je reč o velikim koncertima, pevač je bio izuzetno iskren, napomenuvši da ga “jeza hvata” kada vidi ko ih danas organizuje, aludirajući na kvalitet muzičke scene.

“Kad vidim ko sve pravi, ne pravi mi se koncert. Jeza me hvata. Koju pesmu ti imaš, majke ti?” rekao je Aličić, jasno aludirajući na mlađe izvođače, među kojima je posebno spomenuo Jakova Jozinovića. Osvrnuo se i na svoj odnos sa Kebom, potvrdivši da je među njima bilo nesuglasica, ali nije ulazio u detalje.

Pored kritika, Ljuba je izneo i pohvale, pa je tako Janjuša proglasio najboljim čovekom u aktuelnoj rijaliti postavi. Njegova otvorenost naišla je na brojne reakcije publike, a komentari su se nizali na društvenim mrežama.

Gostovanje Ljube Aličića još jednom je pokazalo da ovaj pevač nema dlake na jeziku i da je spreman da javno izrazi svoje mišljenje o muzičkoj sceni i kolegama.

Pročitaj još

U Trendu