Connect with us

Estrada

Milica Dabović otkrila detalje veze sa Milanom: Ljubav sa Onlifensa traje tri godine

Bivša košarkašica ispričala kako je njen sadašnji partner osvojio, a progovorila i o raskidima i podršci

Published

on

Foto Izvor:

Bivša košarkašica ispričala kako je njen sadašnji partner osvojio, a progovorila i o raskidima i podršci

Milica Dabović, bivša košarkašica i olimpijska šampionka, danas poznata i kao zvezda Onlifensa, gostovala je u emisiji Magazin In na televiziji Pink i otvorila dušu o svojoj vezi sa Milanom Cvetinovićem, kumom pevača Darka Lazića. U iskrenoj ispovesti, Milica je otkrila zanimljive detalje o tome kako su se upoznali i kako je njihova ljubav započela na neobičan način.

Kako kaže, Milan je došao do nje preko Onlifensa, gde se pretplatio i danima joj slao napojnice, a sve to pre nego što su se lično upoznali. “Upoznala sam ga na Onlifensu. Bio je pravi kavaljer, čovek koji me je oborio s nogu. Možda ću ja biti prva koja će se udati sa Onlifensa, bićete pozvani. Ovo je stvarno ljubav”, rekla je Milica kroz smeh.

Dabović je istakla i da joj je bilo neprijatno kada je shvatila koliko je novca Milan izdvojio samo da bi stupio u kontakt s njom. “Uradio je super foru, znao je da do mene neće doći preko društvenih mreža. On je cela tri dana proveo da ‘tipuje’, ništa nije tražio… Jeste, par hiljada, sigurno. Ja sam rekla: ‘Prestani, mene je blam, ja ti ništa nisam dala za uzvrat.’ Bilo mi je neprijatno, on je rekao: ‘Od tebe ne želim ništa, evo ti moj broj telefona, pa ako želiš, ti se javi'”, ispričala je Milica.

Njihova veza traje već tri godine, a tokom tog perioda par je prošao i kroz raskide i pomirenja. Milica nije skrivala da su imali turbulentne trenutke, ali danas uživaju u zajedničkom vremenu i često putuju zajedno. “Mi smo tri godine zajedno, obilazimo Ameriku, uživamo, srećna sam. Imam i dalje Onlifens, aktivna sam i podržava me. On je odmah izašao, par dana kasnije sam mu pisala”, dodala je bivša sportistkinja.

Milica je naglasila da joj partner pruža punu podršku u svemu što radi, a njihova priča je još jedan dokaz da ljubav može da nastane i na najneobičnijim mestima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Tanja Savić ispratila sina na maturu u crnom kabrioletu i podelila emotivne trenutke

Pevačica je na Instagramu prikazala delić porodične atmosfere, a fanovi su uživali u iskrenim emocijama

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu prikazala delić porodične atmosfere, a fanovi su uživali u iskrenim emocijama

Tanja Savić, poznata pevačica, doživela je jedan od najsrećnijih trenutaka svakog roditelja – ispratila je svog mlađeg sina na malu maturu. Svoje emocije i ponos nije krila, pa je deo ovog važnog dana podelila sa pratiocima na Instagramu, gde su topli porodični kadrovi izazvali mnoštvo pozitivnih reakcija.

Za ovu priliku, Tanjin sin izabrao je elegantno odelo, dok je pevačica bila u opuštenom izdanju – u beloj dugačkoj suknji, majici i papučama. Osmeh joj nije silazio sa lica, a atmosfera je bila opuštena i vesela. Posebnu pažnju privukao je trenutak kada je Tanja svoje sinove odvezla na proslavu crnim kabrioletom, čime je dodatno uveličala poseban dan za svoju porodicu. Stariji sin je zabeležio ove kadrove, dok je Tanjin partner Muki snimao sa terase.

“Zakasnili smo za svadbu Muki i ja! Posle četiri i po godine zajedničkog života to je nevažno. Papir nije bitan. Važan je mir, sreća koju osećate kad ste zajedno”, izjavila je Tanja nedavno govoreći o svom privatnom životu.

U istom razgovoru, pevačica je pomenula i emotivan susret sa koleginicom Lepom Lukić na nedavnom koncertu, ističući koliko joj je značilo što je bila deo takvog događaja. “Bila sam skoro na koncertu Lepe Lukić, bio mi je emotivan susret sa njom, ona je legenda. Posle koncerta se nismo družile, morala je da odmara, znate već koliko ona ima godina. Bilo je dosta mojih kolega na tom koncertu, srce mi je bilo puno”, rekla je Tanja.

Fanovi su na društvenim mrežama u komentarima pružili podršku i pohvale za iskrene porodične trenutke koje je podelila.

Pročitaj još

Estrada

Mia Borisavljević pokazala sestru na Instagramu: Bliskost i neverovatna sličnost oduševile fanove

Folk pevačica podelila fotografije sa putovanja, pratioci odmah primetili koliko liče

Published

on

By

Folk pevačica podelila fotografije sa putovanja, pratioci odmah primetili koliko liče

Mia Borisavljević ponovo je privukla pažnju javnosti, ovog puta zahvaljujući objavama na Instagramu koje su otkrile koliko je bliska sa svojom sestrom. Na nekoliko fotografija, nastalih pre dve godine tokom zajedničkog putovanja po Jugoistočnoj Aziji, folk zvezda i njena sestra pokazale su ne samo sličan izgled već i snažnu porodičnu povezanost.

Pratioci su odmah primetili neverovatnu sličnost između Mie i njene sestre, koja je takođe brineta i pleni pažnju svojim izgledom. I dok je Mia poznata po energičnosti i stalnoj želji za novim izazovima, u objavi se navodi da je zapravo njena sestra često pokretač svega što rade zajedno.

“Na osnovu nekoliko fotografija sa putovanja, jasno je da su sestre veoma bliske i da dele zajedničku energiju i sličan izgled”, piše izvor. Na Instagram snimcima vidi se koliko su uživale tokom boravka u Aziji, a fanovi nisu štedeli na pozitivnim komentarima.

Osim lepih uspomena sa putovanja, objava je pokazala i koliko porodica znači pevačici. Mnogi su u komentarima istakli da je teško odlučiti koja sestra više pleni izgledom i harizmom.

Borisavljevićeva nastavlja da na društvenim mrežama deli trenutke iz privatnog života, a ovakve objave dodatno ojačavaju vezu sa njenim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Bojan Vasković i supruga Aleksandra uživaju u Italiji posle teškog perioda

Poznati pevač sa porodicom na letovanju, fanovi oduševljeni objavama na Instagramu

Published

on

By

Poznati pevač sa porodicom na letovanju, fanovi oduševljeni objavama na Instagramu

Bojan Vasković, frontmen grupe Leksington bend, i njegova supruga doktorka Aleksandra, već godinama su u skladnom braku i zajedno odgajaju troje dece. Par je prošao kroz izuzetno težak period kada im se najstarija ćerka rodila prevremeno i suočila sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, ali su zahvaljujući međusobnoj podršci i istrajnosti uspeli da prebrode izazove.

Nakon što su postali roditelji još dvoje dece, Bojan i Aleksandra su konačno pronašli vreme za predah i uživanje. Ovog leta odlučili su da porodično otputuju u Italiju, a njihova zajednička putovanja redovno prate fanovi na društvenim mrežama. Upravo na Instagram profilu Aleksandre Vasković osvanule su fotografije sa letovanja koje su privukle veliku pažnju pratilaca.

Na objavljenim slikama, Aleksandra je zablistala, a mnogi su u komentarima istakli koliko odlično izgleda, posebno imajući u vidu da je prošla kroz tri trudnoće. Komplimenti na račun njenog izgleda i snage samo su se nizali, a par je još jednom pokazao koliko su skladni i povezani.

Poznato je da su Bojan i Aleksandra primer stabilnog i podržavajućeg partnerskog odnosa, a njihova priča inspiriše mnoge. Period kroz koji su prošli zbog zdravstvenih problema najstarije ćerke bio je izuzetno težak, ali su iz njega izašli jači. Sada, uživajući na italijanskoj obali, jasno je da su uplovili u mirniju fazu života, okruženi porodicom i ljubavlju.

Bojan i Aleksandra nisu otkrili više detalja o svom letovanju, ali njihovi osmesi na fotografijama govore više od reči. Fanovi im i dalje upućuju poruke podrške i divljenja u komentarima.

Pročitaj još

U Trendu