Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju
Lena Čolak, popularna pevačica, nedavno je otvoreno govorila o nezgodi koju je doživela dok je snimala spot za pesmu ‘Majko’. U intervjuu za Pink otkrila je da je tokom snimanja na niskoj temperaturi zadobila opekotine trećeg stepena, zbog scene u kojoj je klečala na površini nalik suvom ledu.
Pevačica je ispričala da u trenutku snimanja, zbog adrenalina, nije ni primetila koliko je situacija opasna, ali da su se posledice pojavile tek kasnije, kada je krenula kući. “Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena.
Podsetimo, Lena Čolak je prošle godine u tajnosti izgovorila sudbonosno ‘da’ svom izabraniku, a venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem. Sada je ponovo u drugom stanju i uskoro očekuje dolazak drugog deteta.
Lena je ranije bila poznata i po vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se dok je radila na veselju u kući Živojinovića. Ipak, u fokusu ovog intervjua bila je njena posvećenost muzici i izazovima sa kojima se suočava tokom karijere.