Connect with us

Estrada

Katarinu Grujić tokom snimanja spota ugrizao piton težak 40 kilograma

Pevačica je doživela nezgodu na setu nove pesme, ali je sve prošlo bez posledica i snimanje je nastavljeno

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je doživela nezgodu na setu nove pesme, ali je sve prošlo bez posledica i snimanje je nastavljeno

Folk pevačica Katarina Grujić našla se u neobičnoj situaciji tokom snimanja spota za novu pesmu, kada ju je ugrizao piton težak čak 40 kilograma. Snimanje je teklo u studiju, a atraktivne scene sa zmijom trebalo je da upotpune vizuelni identitet nove numere. Međutim, tokom ponavljanja scena, došlo je do incidenta koji je šokirao sve prisutne.

Kako su preneli izvori sa lica mesta, piton po imenu Nemanja, koji se često pojavljuje u spotovima i reklamama, bio je obmotan oko pevačicinog vrata i tela. Iako je zmija poznata po tome da nije otrovna i da je navikla na ljude, Katarina je imala poteškoća zbog njene težine. U trenutku nepažnje, dok je bila fokusirana na pevanje, rukom je prišla zmijinoj glavi, što je izazvalo brzu reakciju pitona.

“Tačno je da me je Nemanja gricnuo (smeh), ali zaista se ništa strašno nije desilo. Isto tako se i mazio sa mnom, grlio me, ljubio… Predivan je, i za taj ekces sam sama kriva, nisam ga uhvatila za vrat, već sam krenula ka ustima, ne videći dobro iz profila za šta ga hvatam”, ispričala je Katarina Grujić za Informer.

I dok se pevačica nije previše uplašila, većina ekipe na setu bila je prilično iznenađena i uplašena, a neki su čak napustili studio. Vlasnik zmije objasnio je da loptasti pitoni nisu otrovni, kao i da su naviknuti na buku i svetla tokom snimanja.

Ovo nije prvi put da Katarina snima sa pitonom – sličnu scenu imala je i pre devet godina. Ona je istakla da voli zmije i da bi možda imala jednog za kućnog ljubimca da njena ćerka nije mala. Najvažnije je, kaže, da je spot uspešno završen i da jedva čeka da ga predstavi publici.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Gaga Smiljanić i Sale Luks otkrili detalje iz prošlosti Anite Stanojlović

Bivši učesnici u emisiji otvoreno govorili o navodnim aferama i svom odnosu sa Anitom

Published

on

By

Bivši učesnici u emisiji otvoreno govorili o navodnim aferama i svom odnosu sa Anitom

Anita Stanojlović ponovo je tema u javnosti nakon što su Dragoljub Gaga Smiljanić i Sale Luks gostovali u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na TV Pink. Tokom gostovanja, njih dvojica su se osvrnuli na Anitinu prošlost i komentarisali priče koje kruže o njoj, posebno vezano za odnose sa poznatim ličnostima iz rijaliti sveta.

Gaga Smiljanić je pojasnio da su u rijalitiju Elita 8 pogrešno predstavljene informacije o njegovom odnosu sa Anitom, ističući da se radi samo o poljupcu tokom izlaska i da je poznaje nekoliko godina. “Bila je priča, ali pogrešne informacije su unete u Elitu 8, tu su bili otac i sin, ali nije se radilo o meni i mom sinu. Sve što je između nas bilo je poljubac u izlasku, ja Comaru znam četiri, pet godina, pomogao sam joj da uđe u sedmicu. Ne pada mi na pamet da je pljujem”, rekao je Gaga u emisiji.

Voditelji su ih upitali da li je Anita svesno koristila određene situacije u odnosu sa Boškićem, ali više detalja o tome nisu izneli. Emisija je izazvala pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama pokazuju da publika ima podeljena mišljenja o Aniti i njenim postupcima.

Ova tema ostaje aktuelna među fanovima rijalitija, dok se očekuje da Anita odgovori na iznete tvrdnje u nekom od narednih javnih nastupa.

PBZD: Gaga Smiljanić i Sale Luks komentarišu Anitu i njene afere – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Luka Vujović komunicirali tajno preko Milana Stojičkovića

Gostovanje u emisiji otkrilo detalje o kontaktu dvoje bivših učesnika rijalitija, a javnost iznenađena otkrićem

Published

on

By

Gostovanje u emisiji otkrilo detalje o kontaktu dvoje bivših učesnika rijalitija, a javnost iznenađena otkrićem

Maja Marinković i Luka Vujović našli su se u centru pažnje nakon što je u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji otkriveno da su tokom boravka u rijalitiju tajno komunicirali, i to preko zajedničkog prijatelja Milana Stojičkovića. Gostujući kod voditelja Stefana Miloševića Pande i Jovana Ilića, Milan je podelio kako je upravo on bio posrednik između Maje i Luke, dok su drugi ukućani bili potpuno neupućeni u ovu situaciju.

“Luka je potajno komunicirao sa Majom preko mene. Aneli je rekla da je videla to kad je ušla, da se gledaju, komuniciraju. Ja sam mu bio najbliži i ona je preko mene ispitivala šta on govori, a Luka je preko mene govorio da joj prenesem”, izjavio je Milan u emisiji.

Ova informacija izazvala je veliko interesovanje gledalaca, s obzirom na to da su Maja i Luka ranije negirali bilo kakav kontakt tokom rijalitija. Komentari na društvenim mrežama su brojni, a mnogi se pitaju kako će njihove kolege iz rijalitija reagovati na ovo otkriće.

Voditelji su tokom emisije dali prostora i ostalim gostima da podele svoje viđenje ove situacije, ali je Milanov iskaz bio u centru pažnje. Za sada, ni Maja ni Luka nisu dali javni komentar na ove navode, a fanovi sa nestrpljenjem očekuju njihovu reakciju.

PZD: Milan otkrio da su Luka i Maja tajno komunicirali preko njega – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Darko Lazić i Marina Gagić proslavili rođendan sina: Aleksej napunio sedam godina

Ponosni roditelji čestitali nasledniku na Instagramu, komentari oduševljenih fanova ne prestaju da pristižu

Published

on

By

Ponosni roditelji čestitali nasledniku na Instagramu, komentari oduševljenih fanova ne prestaju da pristižu

Sin poznatog pevača Darka Lazića i Marine Gagić, Aleksej, danas slavi svoj sedmi rođendan, a emotivne čestitke roditelja na društvenim mrežama izazvale su lavinu reakcija. Darko je povodom ovog posebnog dana na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa sinom nastalu tokom zajedničkog pecanja, što je postala njihova mala tradicija. “Srećan rođendan mili moj”, napisao je pevač uz fotografiju, pokazujući koliko mu znači vreme provedeno sa naslednikom.

I Marina Gagić nije ostala ravnodušna – na svom Instagram nalogu objavila je nekoliko fotografija Alekseja i zahvalila se na stotinama čestitki koje su pristigle tokom dana. Fanovi su u komentarima primetili koliko je Aleksej porastao i poželeli mu još mnogo srećnih trenutaka.

Govoreći o odnosu sa Darkom, Marina je ranije za medije izjavila: “Neka naš odnos ostane baš kakav jeste sada. Za sada smo u normalnim i dobrim odnosima i tako će ostati sve dok su obe strane za tu opciju. Samo treba da se zadrži ovakav odnos. Ne da se preteruje, nisam za tu opciju, ali da komunikacija bude korektna zbog deteta. Ništa više od toga. Sada viđa dete redovno i sve je najnormalnije.”

Podsetimo, Marina je imala samo 19 godina kada je započela vezu sa Darkom Lazićem, a nakon raskida par se trudi da zadrži korektnu komunikaciju, prvenstveno zbog deteta. Nedavno je Marina pružila podršku bivšem vereniku tokom njegovog teškog životnog perioda. Rođendanski dan Alekseja još jednom je pokazao koliko su roditelji posvećeni njegovoj sreći.

Pročitaj još

U Trendu