Connect with us

Estrada

Jelena Kostov otkrila kroz šta je prošla na početku karijere: Danas bira nastupe i uživa na planini

Pevačica je ispričala kako je prve honorare zarađivala u Sokobanji, a sada uživa u domu na planini

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je ispričala kako je prve honorare zarađivala u Sokobanji, a sada uživa u domu na planini

Jelena Kostov, poznata pevačica sa domaće scene, otvoreno je govorila o svojim počecima i izazovima na muzičkom putu. U intervjuu za domaće medije prisetila se kako je kao mlada nastupala u Sokobanji, gde je za sedam do osam sati pevanja dobijala honorar od svega 3.000 dinara. Iako su uslovi bili skromni, Jelena je istakla da je tada prvi put osetila zadovoljstvo jer je sama zaradila svoj novac.

“Pevala sam u Sokobanji, honorar mi je bio 3.000 dinara, Bože koliko sam bila srećna! Pevala sam možda nekih sedam-osam sati. Ali ta sreća u tom momentu zamisli ti zaradiš svoj novac, mislim do tada naravno daju mama i tata i mora da se vodi računa u tom momentu koliko se potroši, ali zamisli zaradiš svoj novac držiš u rukama svoj zarađen novac, ma to je bila neverovatna sreća”, ispričala je Jelena.

Pored muzičkih izazova, pevačica je prošla i kroz težak period kada je doživela nezgodu i pala sa visine od tri metra. Taj događaj, kako kaže, potpuno je promenio njen pogled na život i naveo je da više ceni prave vrednosti i podršku najbližih. “Psiha je čudo”, zaključila je kroz iskustvo oporavka, ističući koliko su ljubav i prijateljstvo važni.

Danas Jelena Kostov ima priliku da bira gde će nastupati, a jedan od njenih velikih uspeha je i kupovina kuće na planini, što joj omogućava da uživa u miru van gradske vreve.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mirka Vasiljević otkrila kako izgleda radni dan uz četvoro dece

Glumica je na poslovnom putu sa Natašom Aksentijević, snimak izazvao pažnju na društvenim mrežama

Published

on

By

Glumica je na poslovnom putu sa Natašom Aksentijević, snimak izazvao pažnju na društvenim mrežama

Mirka Vasiljević, poznata glumica i majka četvoro dece, ovih dana je angažovana na novom projektu zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević. Njih dve su poslovne obaveze odvele na put, a deo atmosfere iz kombija podelile su sa pratiocima na društvenim mrežama.

U snimku koji je objavljen na Instagramu, vidi se kako Nataša pokušava da probudi Mirku, koja je tokom putovanja zaspala, očigledno iscrpljena svakodnevnim obavezama. “Ne vredi. Kad neko ima četvoro dece i rmbači do 4 ujutru po kući, onda spava i gde treba i gde ne treba. Mirka, hajde, budi se, stigli smo, moramo da radimo”, rekla je Nataša u šali, dok je Vasiljevićeva umorno odgovorila: “Šta radimo? Gde smo? Nije još pauza?”. Nataša joj je uzvratila da pauza tek sledi i da moraju da izađu iz kombija, dok je Mirka zamolila za još nekoliko minuta sna.

Snimak je naišao na brojne reakcije na mrežama, a mnogi su podržali Mirku zbog iskrene i realne slike svakodnevice majke sa mnogo obaveza. Koleginica Nataša Aksentijević dodatno je istakla koliko je teško uskladiti poslovne i porodične obaveze, ali i koliko među njima vlada pozitivna energija i međusobno razumevanje.

Ova scena sa puta još jednom je pokazala koliko se glumice trude da pronađu balans između karijere i porodice, a obožavaoci su u komentarima pružili reči podrške Mirki i njenom angažovanju.

Pročitaj još

Estrada

Zorana Pavić otkrila kroz šta je prošla na snimanju spota za pesmu ‘Jabuka’

Pevačica je zbog hladne vode tri dana imala ozbiljne zdravstvene probleme, iskustvo ju je iskreno uplašilo

Published

on

By

Pevačica je zbog hladne vode tri dana imala ozbiljne zdravstvene probleme, iskustvo ju je iskreno uplašilo

Zorana Pavić, popularna pevačica, podelila je sa javnošću svoje neprijatno iskustvo sa snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’. Tokom snimanja, koje se odvijalo usred vrelih letnjih dana, Zorana je morala da provede čak tri sata ležeći u kadi punoj hladne vode. Iako je u tom trenutku nije mučila hladnoća, posledice su se pojavile tek kada je izašla iz kade.

Kako je ispričala u izjavi za Blic, zbog ekstremnih uslova na snimanju, nije mogla da hoda čak tri dana. ‘Kada smo radili spot za pesmu „Jabuka“ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada zaista ne osećaš, dok si u kadi, ali i kada izađeš’, rekla je Zorana.

Pevačica priznaje da je zbog ovakvog iskustva bila iskreno prestravljena i zabrinuta za svoje zdravlje. Situacija se na snimanju dodatno zakomplikovala jer nije očekivala ovako ozbiljne posledice nakon što je provela toliko vremena u hladnoj vodi.

Njena priča izazvala je pažnju javnosti, a mnogi su izrazili podršku pevačici nakon što je otvoreno govorila o svom iskustvu. Ovaj događaj jasno pokazuje koliko su snimanja muzičkih spotova ponekad zahtevna i rizična, a Zoranina iskrenost na ovu temu naišla je na razumevanje i podršku kolega i publike.

Pročitaj još

Estrada

Igor Kostić progovorio o odnosu sa Minom Kostić i partnerom Kasperom

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Published

on

By

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, oglasio se povodom aktuelnih dešavanja u životu svoje bivše supruge, pevačice Mine Kostić. Nakon što je Mina napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, mnogi su se pitali kakav odnos ima sa svojim bivšim mužem, kao i sa njenim sadašnjim partnerom, Manetom Ćuruvijom Kasperom.

Tokom boravka u bolnici, Mina je imala podršku porodice i verenika Kaspera, koji je svakodnevno dolazio u posetu. Igor Kostić je, komentarišući pohvale koje mu je Kasper uputio na račun vaspitanja ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što mi je bitno – da sam dobar otac”, rekao je Igor X za Blic.

Dodao je da ne poznaje Kaspera lično, ali da mu je važno da je Mina srećna u ljubavi i poslu. “Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Ako je njoj dobro, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, poručio je Kostić.

Pevač je otkrio i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima iako su tokom razvoda imali nesuglasice. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, naravno da je bilo tih ružnih stvari, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je Kostić.

Pročitaj još

U Trendu