Connect with us

Estrada

Anđela Đuričić javno prokomentarisala odnos sa Gastozom: Oštra poruka na Instagramu

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Published

on

Foto Izvor:

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Anđela Đuričić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je izazvala pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. Njena najnovija story poruka ubrzo je postala tema brojnih komentara, jer su pratioci sigurni da je upućena bivšem dečku, Nenadu Marinkoviću Gastozu, iako ga Anđela nije direktno pomenula.

U objavi, Đuričićeva je kroz metaforičan tekst istakla da ‘neke ljude ne treba popravljati’, uz poruku da su ‘blato i dno njihovo prirodno stanište’. Fanovi su u ovome odmah prepoznali aluziju na Gastoza, s obzirom na njihove turbulentne odnose u prethodnim mesecima.

“Okupaj svinju i ona će se ponovo vratiti u blato. Ne iz inata, već zato što je to priroda kojoj pripada. Tako ti je i sa budalama”, napisala je Anđela između ostalog, a potom dodala: “Džabe pružaš ruku i čupaš iz g*ovana, popravljaš mu život, ako je on u duši i s godinama navikao na smrad i dno. Ne troši svoj mir i srce pokušavajući da opereš one kojima je blato prirodno stanište. Ti se umoriš i uprljaš, a oni ti zamere što si pokušao napraviti ih boljima. Neke ljude ne treba popravljati, nego ih ostaviti tamo gde su sami sebe smestili.”

Podsetimo, Anđela i Gastoz su prethodnih meseci više puta pokušavali da obnove svoju vezu, ali su na kraju odlučili da stave tačku na svaki vid odnosa. Njih dvoje se više ne prate na društvenim mrežama, a Gastozova reakcija na Anđelinu poruku za sada nije poznata.

Nekoliko meseci ranije, Gastoz je putem video snimka na svom profilu javno potvrdio pomirenje sa Anđelom, izjavivši tada da je ona ‘žena njegovog života’. Ipak, poslednja dešavanja pokazuju da su emotivne turbulencije ovog para konačno završene.

Estrada

Ane Paška otvoreno o borbi sa psihozom: Nesanica mi je promenila život

Hrvatska pevačica iskreno u emisiji o teškim trenucima i dijagnozi psihoze F23

Published

on

By

Hrvatska pevačica iskreno u emisiji o teškim trenucima i dijagnozi psihoze F23

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, nedavno je u emisiji “Nedjeljom u 2” prvi put javno progovorila o ozbiljnim psihičkim problemima sa kojima se suočila. Ona je podelila da joj je dijagnostikovana psihoza F23, koju su pratile izuzetno teške nesanice.

“Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, ispričala je Ane Paška u emisiji.

Pevačica je objasnila da su intenzivne životne obaveze i konstantan pritisak uticali na njeno mentalno zdravlje. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan. To meni kao umetničkoj duši, nije leglo baš najbolje, jer Akademija zapravo nije prilagođena toliko ljudima koji su umetničke duše. Toliko i lepote istovremeno, ali jedan intenzivan način života, dok u jednom trenutku ni moje fizičko, ni mentalno, ni emocionalno, energetsko, spiritualno telo više nije zapravo moglo to podneti i počelo je pucati”, objasnila je ona.

Posebno je istakla težinu nesanice, uporedivši je sa halucinogenim iskustvom: “To vam je kao da ste na 30 LSD-a i to je vaša realnost.”

Ova njena ispovest izazvala je pažnju javnosti i pokazala koliko je važno otvoreno govoriti o mentalnom zdravlju, posebno među umetnicima i javnim ličnostima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici zbog problema sa sistemom: Neizvestan datum otpusta

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Published

on

By

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Mina Kostić, poznata pevačica, i dalje se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi ‘Dr Laza Lazarević’ u Beogradu, iako se danas očekivao njen izlazak iz bolnice. Zbog tehničkih problema i pada informacionog sistema, administrativne procedure nisu mogle da budu završene, pa je ostanak pevačice u ustanovi produžen do daljeg.

Kostićeva je u bolnicu primljena 31. maja u pratnji policije, nakon što je pokazivala agresivno ponašanje. Njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper, stigao je odmah iz Amerike kako bi joj pružio podršku, a svakodnevno je posećuju i njeni najbliži – brat i sestra.

Vest o Mininom zadržavanju izazvala je veliku pažnju javnosti i podršku kolega iz estrade, kao i brojnih fanova. Mnogi su javno izrazili želje za njen što brži oporavak.

Pre nego što je hospitalizovana, Mina je u intervjuu za ‘Skandal’ govorila o teškom životnom periodu i zdravstvenim problemima s kojima se suočavala. „Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti… Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome“, ispričala je tada.

Dok se čeka stabilizacija sistema u bolnici, ostaje nepoznato kada će pevačica moći da se vrati kući.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Pantović otvoreno o Staniji Dobrojević: Svađa u emisiji otkrila nove detalje

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Published

on

By

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Ljuba Pantović ponovo je privukla pažnju javnosti žestokim izjavama u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pandombivša rijaliti učesnica bila je veoma direktna, komentarišući sukobe između Maje Marinković i Asmina Durdžića, ali i iznoseći svoje mišljenje o Staniji Dobrojević.

Pantović je otvoreno govorila o dešavanjima između Maje i Asmina, navodeći kako smatra da njihove svađe odražavaju dublje probleme i da su njihove reakcije često rezultat afekta. Posebno je istakla: “Oni kažu da to govore u besu, a to je kukavičluk jer ne smeju to da ponove. Meni se diže kosa na glavi od tog afekta. Oni posle ližu to što su popljuvali.”

Ipak, najviše pažnje izazvale su Ljubine izjave o Staniji Dobrojević. Pantović je navela da je Stanija godinama opsednuta njom i dotakla se priča o njenom životu u Majamiju. “Standža je opsednuta sa mnom 13 godina. Ja sam zaboravila da ona postoji, a ona je o meni pričala njegovim roditeljima na otvaranju diskoteke”, izjavila je Ljuba tokom gostovanja.

Ovakve izjave izazvale su brojne reakcije, a snimak emisije ubrzo je postao tema komentara na društvenim mrežama. Iako su tenzije među učesnicima rijalitija uvek privlačile pažnju, ovako direktan sukob pokazuje da rivaliteti na estradi ne jenjavaju.

Emisija “Pitao bih za druga” još jednom je pokazala da javne ličnosti ne prezaju da iznesu svoje mišljenje pred kamerama, a publika i dalje pomno prati svaku novu izjavu i rasplet odnosa među poznatim učesnicima.

PZD: Ljuba Pantović razotkrila Stanijin lažni život – 22.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu