Connect with us

Estrada

Jelena Karleuša iznenadila žiri: Prva dala NE mladoj Dariji Subotić

Trinaestogodišnja Daria Subotić nastupila u popularnoj emisiji, žiri ostao bez reči nakon Karleušine odluke

Published

on

Foto Izvor:

Trinaestogodišnja Daria Subotić nastupila u popularnoj emisiji, žiri ostao bez reči nakon Karleušine odluke

Jelena Karleuša ponovo je izazvala pažnju javnosti nakon što je u aktuelnoj epizodi takmičenja “Pinkove zvezde” prva dala negativan glas trinaestogodišnjoj Darii Subotić. Talentovana takmičarka nastupila je pred stručnim žirijem, izvodeći pesmu “Ederlezi”, uz podršku svog mentora Dragana Stojkovića Bosanca.

Nakon prvog nastupa, Daria je izvela i pesmu “Dole na kolena”, što je izazvalo podeljene reakcije članova žirija. Na kraju, stručni žiri dodelio joj je tri glasa “DA”, dok je Jelena Karleuša ostala jedina koja je glasala “NE”. Njena odluka izazvala je iznenađenje i tišinu u studiju, a usledili su i komentari na račun Darijinog nastupa.

“Je l’ si dobila nekada ‘NE’?” upitala je Karleuša, na šta je Daria odgovorila da joj je to prvi put da dobija negativan glas. Karleuša je potom objasnila svoju odluku, napominjući da smatra da je Daria preglumila obe pesme: “Prva pesma se tako ne peva manirski, delovalo je više kao mjuzikl nego pevanje ‘Ederlezi'”.

Reakcije ostalih članova žirija bile su iznenađene, dok je publika u studiju ostala bez reči. U toku komentara, istaknuto je da je finale i dalje otvoreno za Dariju, ali da je potrebno da se obrati pažnja na interpretaciju pesama.

Ovaj trenutak izazvao je brojne komentare i na društvenim mrežama, a Darijin nastup i Karleušina odluka sigurno će biti tema razgovora među fanovima popularnog muzičkog takmičenja.

TAJAC U STUDIJU! Karleuša dala PRVO NE Dariji, Desingerica i Kemiš je nazvali VEŠTICOM!


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Doris Bizetić otvorila dušu o borbi sa bolešću: Najponosnija sam što hodam

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Published

on

By

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Doris Bizetić, poznata pevačica i ćerka Borisa Bizetića, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog emotivnog svedočenja o svojoj borbi sa multipla sklerozom. U intervjuima za domaće medije, Doris je podelila potresne detalje o periodu nakon rođenja ćerke Anabele, kada su se pojavili prvi simptomi bolesti.

Pevačica je ispričala da je nakon porođaja počela da oseća slabost, a stanje se pogoršalo tokom leta 2011. godine, kada se jednog jutra probudila gotovo potpuno bez vida na jednom oku. Odmah se obratila lekarima, ali dijagnoza nije bila jasna sve do dve godine kasnije, kada je nakon brojnih pregleda konačno potvrđeno da boluje od multipla skleroze.

“Ponekad mi se tresu ruke, cimne mi se koleno, ali sam to krila… Sada želim da probudim svest kod ljudi da se i sa multipla sklerozom može živeti i misliti pozitivno”, rekla je Doris u jednom od ranijih intervjua. Ona je istakla da je tokom dve godine išla na kontrole i preglede, dok su lekari sumnjali na različite bolesti, sve dok analiza tečnosti iz kičme nije potvrdila dijagnozu.

Doris je posebno naglasila na šta je najponosnija: “Najponosnija sam na to što još hodam. Ljudi sa ovom bolešću najčešće završe u invalidskim kolicima. Ja još hodam!” Dodala je da se trudi da ćerki pruži srećno detinjstvo uprkos svakodnevnim izazovima koje donosi bolest.

Njena iskrena ispovest naišla je na podršku javnosti, a mnogi su pohvalili njenu hrabrost i optimizam u teškim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Milena Kačavenda žestoko napala Anitu Stanojlović, takmičari ostali u šoku

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Published

on

By

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Milena Kačavenda izazvala je buru u rijalitiju Elita nakon što je u žestokoj raspravi iznela niz uvreda na račun trudne Anite Stanojlović i njenog nerođenog deteta. Sukob se dogodio pred kamerama TV Pink, a reakcije takmičara Bele kuće nisu izostale.

U toku rasprave, Milena je iznela tvrdnje na račun Anite, upućujući joj uvredljive komentare i aludirajući na njenu prošlost. “Ona je bajadera, afera ‘Bajadera’. Ja sam klip gledala kao mnogi. Nikad nisam rekla da je prostitutka, ali je bila sa dva matorca i k*rala se u hotelu. Oženiće k*rvu i ljuljaće buduću k*rvu! Ne zanima me da se pravdam”, rekla je Milena pred ostalim učesnicima.

Takmičari su burno reagovali na ove reči, a atmosfera u Beloj kući bila je napeta. Stanija je istakla: “Nosi titulu broj jedan monstruma! Luka je u velikim problemima, u rastrojstvu je i na sve to mu ona ovo izgovara.” Luka Vujović, partner Anite, doživeo je nervni slom i javno osudio Milenino ponašanje.

Janjuš je takođe kritikovao Milenu, naglašavajući da je spremna na sve i podsetio na njene ranije sukobe. “Ta žena je spremna na sve! Za mene si ti najjasnija osoba na svetu. Aludirala si na Vanju da Bog da nikad nemala dete. Ovo zlo na vratima je spremno na sve!”, rekao je on tokom rasprave.

Sukob između Milene i Anite dodatno je produbio podelu među takmičarima, a događaji iz Bele kuće i dalje su glavna tema među gledaocima rijalitija.

Elita 9: Kačavenda dotakla dno, kaže da je Anita nerođena ćerka buduća prostitutka – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić otvoreno o Staniji Dobrojević u emisiji Pitanja novinara

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Published

on

By

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Asmin Durdžić našao se u centru pažnje tokom najnovijeg izdanja emisije “Pitanja novinara” na TV Pink, kada je voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu njegovog odnosa sa Stanijom Dobrojević. Učesnici rijalitija Elita nisu štedeli reči, a posebno su se izdvojili komentari Asmina i Aneli na račun Stanije.

Tokom emisije, Asmin je otvoreno govorio o situaciji sa Stanijom, ističući da smatra da ona pokušava da predstavi sebe kao žrtvu. “Ona ovo radi jer samo želi da glumi žrtvu po svaku cenu, a više žrtva nije. Ona je sad samo sa Filipom u nekoj vezici bez obaveza. Asmin joj je dao sve što je želela i šta više Stanija?”, rekla je Aneli, dok je Asmin dodao: “Ona samu sebe ubacuje u priču sa Norom i glumi žrtvu kad joj neko udara na biološki sat. U kakvom god da sam ja odnosu sa Takijem, ali svako ko kaže da je Taki loš otac treba da ga bude sramota. Ja znam kako je meni bilo kad sam ostajao sam sa Norom dva ili tri dana. Ona od sebe pravi žrtvu, pa i ja sam dete iz rata. Otkud mi možemo da znamo da je njen tata nestao u ratu? Možda je on pobegao od njenih kurvarluka. Lako je ponižavati druge. Ona udara na tuđe roditelje. Prva uvek udara na porodice i gazi, a kad nju neko čačne odmah plače.”

U nastavku, Stanija je uzvratila komentarom: “Crkotino, na mrtve udaraš.” Asmin je potom objasnio svoj stav o odnosima u rijalitiju, rekavši da ne želi više da ima veze sa Stanijom i da je sam odgovoran za završetak prethodnih odnosa. “Jedini krivac sam ja. Ne želim više da imam sa njom ništa. Kad je Stanija ušla rekla je da je Aneli za sve u pravu, a ja sam lagao. Napadala je mene zajedno sa Aneli i potvrđivala njene priče i mene ponižavala, a da li je neko primetio da danas Stanija priča Aneli ono što sam ja pričao tri godine. Stanija je mene danas dva i po sata branila”, zaključio je on.

Gledaoci su imali priliku da prate sve uživo, dok je emisija izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Elita 9: Asmin nemilosrdno gazi Staniju, dok njenu sliku i dan danas drži na ruci – 27.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu