Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić
Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, oglasio se povodom aktuelnih dešavanja u životu svoje bivše supruge, pevačice Mine Kostić. Nakon što je Mina napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, mnogi su se pitali kakav odnos ima sa svojim bivšim mužem, kao i sa njenim sadašnjim partnerom, Manetom Ćuruvijom Kasperom.
Tokom boravka u bolnici, Mina je imala podršku porodice i verenika Kaspera, koji je svakodnevno dolazio u posetu. Igor Kostić je, komentarišući pohvale koje mu je Kasper uputio na račun vaspitanja ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio se na lepim rečima.
“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što mi je bitno – da sam dobar otac”, rekao je Igor X za Blic.
Dodao je da ne poznaje Kaspera lično, ali da mu je važno da je Mina srećna u ljubavi i poslu. “Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Ako je njoj dobro, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, poručio je Kostić.
Pevač je otkrio i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima iako su tokom razvoda imali nesuglasice. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, naravno da je bilo tih ružnih stvari, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je Kostić.