Politika

Drama na Novom Beogradu! Dečak pao sa visine od 10 metara

Policija i tužilaštvo sprovode istragu, dečak hospitalizovan sa povredama kičme

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Policija i tužilaštvo sprovode istragu, dečak hospitalizovan sa povredama kičme

Četrnaestogodišnji dečak teško je povređen sinoć na Novom Beogradu nakon pada sa visine od preko 10 metara, potvrđeno je iz policijskih izvora. Incident se dogodio dok se dečak igrao sa vršnjacima na jednom brdu, kada je, prema prvim informacijama, izgubio ravnotežu i pao u provaliju.

Na lice mesta brzo su stigle ekipe hitne pomoći i policije. Dečak je bio svestan, ali sa ozbiljnim povredama, zbog čega je hitno prevezen u bolnicu. Lekari su dijagnostikovali teške povrede kičme i prelome pršljenova.

O incidentu su odmah obavešteni nadležni policijski organi i dežurno tužilaštvo. “Istraga je u toku, a policija utvrđuje sve okolnosti događaja”, navodi izvor upoznat sa slučajem.

Na mestu nesreće obavljen je uviđaj, a zvanične službe nastavljaju sa prikupljanjem informacija kako bi se utvrdile tačne okolnosti i uzroci ove nesreće.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version