Connect with us

Estrada

Igor Kostić progovorio o odnosu sa Minom Kostić i partnerom Kasperom

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Published

on

Foto Izvor:

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, oglasio se povodom aktuelnih dešavanja u životu svoje bivše supruge, pevačice Mine Kostić. Nakon što je Mina napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, mnogi su se pitali kakav odnos ima sa svojim bivšim mužem, kao i sa njenim sadašnjim partnerom, Manetom Ćuruvijom Kasperom.

Tokom boravka u bolnici, Mina je imala podršku porodice i verenika Kaspera, koji je svakodnevno dolazio u posetu. Igor Kostić je, komentarišući pohvale koje mu je Kasper uputio na račun vaspitanja ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što mi je bitno – da sam dobar otac”, rekao je Igor X za Blic.

Dodao je da ne poznaje Kaspera lično, ali da mu je važno da je Mina srećna u ljubavi i poslu. “Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Ako je njoj dobro, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, poručio je Kostić.

Pevač je otkrio i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima iako su tokom razvoda imali nesuglasice. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, naravno da je bilo tih ružnih stvari, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je Kostić.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o ljubavi i kolegama: Priznala da nema dečka već dve godine

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti svojim gostovanjem u popularnoj emisiji Amidži šou. U razgovoru sa voditeljem, pevačica je bez zadrške otkrila detalje o svom trenutnom emotivnom statusu, ali i prokomentarisala ponašanje pojedinih kolega sa estrade kada je reč o novcu.

Na pitanje da li ima dečka, Sandra je iskreno odgovorila da je već dve ili tri godine bez emotivnog partnera i da za to vreme nije doživela ništa što bi mogla nazvati iskrenom ljubavlju. “Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi”, bila je otvorena pevačica u svom odgovoru.

Tokom emisije, Sandra se dotakla i teme finansija na estradi, otkrivši da je imala prilike da vidi i one koji, uprkos popularnosti, paze na svaki dinar. Ispričala je kako je svedočila situacijama u kojima pojedini pevači moraju da pitaju roditelje koliko novca smeju da potroše, što je iznenadilo i publiku u studiju.

Pevačica je pričala i o najvećem bakšišu koji je dobila tokom karijere, ali detalje o toj sumu nije otkrivala u ovom gostovanju. Njena iskrenost naišla je na simpatije gledalaca, koji su na društvenim mrežama komentarisali njen nastup i pohvalili je zbog otvorenog pristupa.

Sandra Afrika se često nalazi u centru pažnje zbog svojeg karakterističnog stava i direktnosti. S obzirom na to da je i ovog puta otvoreno govorila o privatnim i poslovnim temama, očekuje se da će njene izjave izazvati još mnogo reakcija među fanovima i kolegama.

Pročitaj još

Estrada

Uroš Živković priznao šta se dogodilo na putu do emisije: Policija ga zaustavila zbog brze vožnje

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Published

on

By

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Popularni pevač Uroš Živković našao se u centru pažnje javnosti neposredno pred gostovanje u emisiji “Amidži šou”. Na putu do Šimanovaca, gde se snima popularna emisija, policija ga je zaustavila zbog prekoračenja brzine. Živković je odmah priznao šta se dogodilo i istakao da nije bilo težih posledica po njegovu vozačku dozvolu.

“Malo sam brže vozio, zaustavili su me, malo preko ograničenja, nije strašno… Nije bilo oduzimanja vozačke. Toliko sam želeo da što pre stignem u emisiju. Ljudi rade svoj posao”, iskreno je rekao Živković pred kamerama.

Na pitanje voditelja o tome ko je po njegovom mišljenju najveći “džek” na estradi, Uroš je odgovorio: “Ima dosta džekova na estradi. Prva mi pada na pamet Kaća Grujić, onda Andreana Čekić, one su među prvima. Sa njima sam često u kafani… Ima i puno onih koji su tvrdi na dinaru.”

Ova situacija dodatno je zaintrigirala publiku, dok su komentari na društvenim mrežama uglavnom podržavali pevačevu iskrenost i opušten odnos prema neprijatnom događaju. Živković je svojim priznanjem pokazao koliko je važno odgovorno ponašanje u saobraćaju, ali i da i javne ličnosti mogu imati slične nezgode kao i svi ostali.

Gostovanje u emisiji donelo je i zanimljive anegdote iz sveta estrade, a publika je imala priliku da ga upozna u opuštenijem i iskrenijem izdanju.

Pročitaj još

Estrada

Bora Santana u centru pažnje: U emisiji otkriveno da ga očekuju brojne tužbe

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Published

on

By

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Bora Santana, poznat kao bivši učesnik rijaliti programa, našao se ponovo u žiži javnosti nakon što su u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji izneti novi detalji o njegovoj trenutnoj situaciji. Voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, drugaricu Tanje Boginje, kao i Milana Stojičkovića, bivšeg učesnika “Elite”.

Tokom razgovora, tema je brzo prešla na Boru Santanu, a Nina Kalina je otkrila da se protiv njega navodno podnose tužbe velikom brzinom. Ova informacija izazvala je veliko interesovanje gledalaca, s obzirom na to da je Bora poznat po svom burnom odnosu sa drugim rijaliti učesnicima. Detalji su izneti uživo u emisiji, što je dodatno podiglo temperaturu u studiju, a pažnja publike nije jenjavala tokom celog razgovora.

“Tužbe za Boru se štancaju kao lude”, izjavila je Nina Kalina u emisiji, prenosi Pink.rs. Ova konstatacija izazvala je brojne reakcije među fanovima rijaliti programa, koji su na društvenim mrežama podelili razna mišljenja o situaciji u kojoj se Santana nalazi.

Ovo nije prvi put da Bora Santana privlači pažnju javnosti burnim dešavanjima iz privatnog života, a epizoda emisije “Pitao bih za druga” dodatno je zaintrigirala javnost. Za sada nema zvaničnih komentara od strane Bore Santane povodom ovih navoda.

PZD: Boginjina drugarica otkrila da se tužbe za Boru Santanu štancaju kao lude – 23.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu