Connect with us

Estrada

Era Ojdanić sa unukom stigao na slavlje kod Mirka Kodića, zaboravljena koverta u centru pažnje

Poznati pevač došao na punoletstvo ćerke Mirka Kodića, a neočekivana situacija pred ulazak izazvala osmeh među zvanicama

Published

on

Foto Izvor:

Poznati pevač došao na punoletstvo ćerke Mirka Kodića, a neočekivana situacija pred ulazak izazvala osmeh među zvanicama

Poznati pevač Era Ojdanić pojavio se sa unukom Andrijom na proslavi punoletstva ćerke harmonikaša Mirka Kodića, gde su se okupile brojne javne ličnosti. Gala slavlje, organizovano povodom rođendana Rebeke Kodić, privuklo je pažnju medija i estrade, a na licu mesta bila je i ekipa portala Pink.rs.

Osim Ere i njegovog unuka, među gostima su bili i pevač Keba, koji je došao bez supruge Olje, kao i Mirkovi kumovi, poznati muzički par Bilja Jevtić i Aca Ilić. Porodica Šaulić takođe je među prvima stigla na slavlje, a svi su rado pozirali pred okupljenim fotoreporterima.

Neplanirana situacija desila se pred sam ulazak na slavlje, kada je Era Ojdanić na trenutak pomislio da je zaboravio tradicionalnu kovertu za slavljenicu. “Mirko Kodić je moj kum! 60 godina smo sa narodom lice u lice. Amerika, Kanada, Australija… Moj Andro i ja smo došli na proslavu, i on je bio na veselju kad je Andrija moj slavio 18. rođendan. Kakav deda, kakav unuk! Jao, da li smo zaboravili kovertu… Jao… Ne, ne, evo, tu je…”, rekao je Era i pokazao kovertu pred kamerama.

Slavlje je proteklo u prijatnoj atmosferi, a proslava punoletstva bila je povod za okupljanje cele estradne ekipe oko Mirka Kodića i njegove porodice.

Era Ojdanić progovorio kakav je zapravo Mirko Kodić


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kristijan Golubović progovorio o zdravstvenim problemima sestre: Težak period za porodicu

Bivši zadrugar podelio emotivnu objavu na Instagramu, otkrio kroz šta njegova sestra prolazi

Published

on

By

Bivši zadrugar podelio emotivnu objavu na Instagramu, otkrio kroz šta njegova sestra prolazi

Kristijan Golubović suočava se sa teškim porodičnim trenutkom, nakon što je njegova sestra završila u bolnici zbog ozbiljnih zdravstvenih problema. Poznati bivši zadrugar vest je podelio sa svojim pratiocima putem Instagram profila, ističući koliko mu je teško da razume nesreću koja ga je zadesila.

Kako je otkrio u razgovoru za Pink, njegova sestra je dobila tromb koji je dospeo do pluća, što je izazvalo teške aritmije i dodatne komplikacije. Prema njegovim rečima, sreća je što tromb nije pogodio vitalne organe, ali situacija je i dalje ozbiljna.

“Sestra je dobila tromb, koji je došao do pluća, valjda ima vodu u plućima, svašta nešto. Izazvao je teške aritmije. Hvala Bogu da nije udario u mozak ili u srce, nego je tako izazvao samo loše vibracije kod nje. Nadam se da će biti dobro. Ona je jedino što mi je ostalo u životu od porodice, da ne računam moju decu”, iskreno je podelio Kristijan, ne skrivajući emocije.

Ovaj period je za Golubovića izuzetno težak, a on ne krije koliko mu je sestra važna podrška. Uz zabrinutost i nadu, Kristijan je zahvalio svima koji su mu uputili reči podrške i brige.

Fanovi su mu na Instagramu pružili puno podrške, uz brojne komentare ohrabrenja i želje za brz oporavak njegove sestre. Golubović je u više navrata naglasio koliko mu porodica znači, posebno u ovako izazovnim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Danilo Ikodinović otvoreno o nesreći: Leteo sam 86 metara, nisam kočio

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Published

on

By

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Danilo Dača Ikodinović, nekadašnji vaterpolista, ponovo je u fokusu javnosti nakon što je u emisiji govorio o saobraćajnoj nesreći iz 2008. godine koja mu je promenila život. Ikodinović je iskreno ispričao sve detalje događaja i otvoreno preuzeo odgovornost za svoje postupke.

Bivši sportista je ispričao da je kobne večeri pijan seo na motor i da je imao 1,70 promila alkohola u krvi. “Seo sam pijan na motor. Imao sam 1,70 promila alkohola u krvi. Hteo sam malo da se opustim, pred prvenstvo, Malaga je bila u pitanju. Ne znam kako bih živeo sa tim da sam, daleko bilo, nekog ubio. Sebi sam sve uradio. Preticao sam celu kolonu, kad sam pao sa motora takva kiša je krenula da pada… Na sudu sam rekao da je sve krivica moja. Nisam ni kočio, trag kočenja je bio minimalan. Policajac koji je vršio uviđaj mi je jednom prišao u nekom lokalu posle i rekao mi da je to bio on i da sam leteo 86 metara, to je, čoveče, fudbalski teren. Hitna pomoć je došla za 15 minuta. Doktori nisu znali kako sam ostao živ. Bio sam u nikad boljoj formi fizički, to me je spasilo. Istina je da su se doktori oko mene malo više potrudili, antibiotik je doveden hitno iz inostranstva”, ispričao je Ikodinović.

On je istakao da je svu krivicu priznao na sudu, svesno preuzevši odgovornost za svoje postupke. Iako su posledice nesreće bile ozbiljne, Dača je naglasio da mu je fizička spremnost bila ključna za preživljavanje, kao i brza reakcija medicinskog osoblja.

Ova ispovest još jednom pokazuje koliko su posledice neodgovornog ponašanja u saobraćaju ozbiljne, a Ikodinovićev primer može biti upozorenje svima koliko je važno donositi ispravne odluke.

Pročitaj još

Estrada

Marko Janjušević Janjuš otvoreno o Filipu i Aneli: Odlučio da se povuče iz rijalitija

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Published

on

By

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Marko Janjušević Janjuš ponovo je u žiži interesovanja, nakon što je u Rajskom vrtu najgledanijeg rijalitija u regionu bez ustručavanja komentarisao aktuelna dešavanja i odnos sa ostalim učesnicima. Njegovo gostovanje pred Drvetom mudrosti izazvalo je pažnju gledalaca, a Janjuš je otvoreno govorio o svom stavu prema Filipu i Aneli, kao i o razmišljanju da se povuče iz daljeg učešća.

Janjuš je istakao da mu je dan bio posebno težak, s obzirom na tužnu godišnjicu lične tragedije. “Danas mi je bezveze dan, prošlo je dve i po godine otkako mi je brat stradao i danas je sve bezveze. Ne volim ovaj datum 25. tad se bezveze osećam”, rekao je Janjuš tokom razgovora, ne skrivajući emocije.

Govoreći o trenutnim temama u rijalitiju, Janjuš je bio direktan u oceni ponašanja nekih učesnika, a posebno je istakao svoj odnos prema Filipu i Aneli. Njegove reči odjeknule su među fanovima, ali i među ostalim zadrugarima, čime je još jednom potvrdio da ne voli da prećutkuje svoje mišljenje.

Janjuš je najavio i da razmišlja o povlačenju iz rijalitija, a u razgovoru je podelio i najlepše trenutke koje pamti iz dosadašnjeg učešća. Ova izjava izazvala je lavinu komentara u javnosti, dok su mnogi fanovi putem društvenih mreža izrazili razumevanje i podršku za njegovu odluku.

Podsećamo, Marko Janjušević Janjuš već godinama je prepoznatljivo lice domaćih rijalitija, poznat po iskrenim stavovima i emotivnim istupima. Njegova najnovija izjava još jednom je potvrdila da ne beži od izazova, ali i da zna kada treba da stavi tačku.

Elita 9: Janjuš rešio da digne ruke od rijalitija, ovo su mu najlepši momenti – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu