Connect with us

Estrada

Emina Jahović priznala kako se promenila kao poslodavac nakon pandemije

Pevačica otvoreno o odnosu prema saradnicima i razlozima prekida brenda šminke

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica otvoreno o odnosu prema saradnicima i razlozima prekida brenda šminke

Emina Jahović, poznata pevačica, otkrila je u jednom od svojih intervjua kako ju je pandemija korona virusa navela da preispita svoj odnos prema saradnicima i promeni pristup poslu. Iako je u javnosti uvek poznata po staloženosti, Emina je priznala da je nekada bila izuzetno stroga kao poslodavac.

Govoreći o svom ponašanju, Jahovićeva je istakla da je ranije znala da otpusti radnika zbog najmanjeg nesporazuma, ali da ju je lično iskustvo sa koronom podstaklo da postane saosećajnija i razumnija osoba. “Prošle godine sam se teško izborila sa koronom, bolest me je učinila jačom ženom, ali i boljim čovekom. Smanjila sam krug prijatelja, postala mudrija, saosećajnija, osoba koja ima razumevanja za druge”, izjavila je Emina i dodala da sada više ne donosi ishitrene odluke i trudi se da uvek sagleda stvari iz tuđe perspektive.

Pored toga, Jahovićeva je govorila i o svom preduzetničkom poduhvatu – liniji šminke, u koji je mnogo uložila, ali je na kraju morala da odustane zbog posledica pandemije na poslovanje. Kako je objasnila, iako su proizvodi prošli sve neophodne testove, firma nije izdržala izazove koje je donela višegodišnja kriza.

Emina je takođe prokomentarisala i svoj razvod od turskog pevača Mustafe Sandala, naglasivši da razlog nije bio ni prevara ni neka velika drama, već jednostavno nestanak strasti i kompatibilnosti kroz vreme. Pozvala je žene da pažljivo razmisle pre donošenja važnih odluka, posebno zbog dece.

Jahovićeva je svojim iskrenim govorom pokazala koliko su je izazovi poslednjih godina oblikovali i učinili boljom prema sebi i drugima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Nikola Pelc iznenadila objavom sa Bruklinom Bekamom: Pokazala intimne fotografije iz doma

Glumica je na Instagramu podelila snimak sa kućnim ljubimcem, a u pozadini su osvanule crno-bele slike sa suprugom

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila snimak sa kućnim ljubimcem, a u pozadini su osvanule crno-bele slike sa suprugom

Američka glumica Nikola Pelc ponovo je privukla pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. U kratkom snimku iz porodičnog doma prikazala je svog psa, ali ono što je posebno zaintrigiralo pratioce jesu uokvirene crno-bele fotografije na kojima pozira sa suprugom Bruklinom Bekamom. Na fotografijama je Nikola bez gornjeg dela odeće, dok je Bruklin grli, što je izazvalo lavinu komentara na društvenim mrežama.

Iako nije poznato da li je objava bila s namerom ili slučajna, mnogi korisnici društvenih mreža smatraju da je u pitanju nova provokacija prema porodici Bekam, sa kojom Nikola i Bruklin navodno nisu u dobrim odnosima već duže vreme. Objavljivanje ovog snimka usledilo je neposredno nakon Dana očeva, kada je Bruklin izostao iz javnih čestitki ocu Dejvidu Bekamu, dok su Dejvid i Viktorija na svojim profilima podelili porodične fotografije na kojima je prisutan i njihov najstariji sin.

Od početka godine javnost prati tenzije između Bruklina i njegovih roditelja. Bruklin je ranije izneo detalje o razdoru u porodici, ističući da se osećao kontrolisanim i da trenutno ne komunicira sa njima. Iako je zamolio roditelje da ga ne pominju u svojim objavama, Dejvid i Viktorija su nastavili sa porodičnim fotografijama na društvenim mrežama.

Nikolina najnovija objava dodatno je rasplamsala priče o zategnutim odnosima u poznatoj porodici, a reakcije fanova i medija ne prestaju.

Pročitaj još

Estrada

Ava Gardner i Bekim Fehmiu: Susret holivudske dive i jugoslovenskog šarmera otkriva nepoznate detalje

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Published

on

By

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Bekim Fehmiu, jedan od najpoznatijih jugoslovenskih glumaca, ostavio je snažan utisak ne samo na regionalnu, već i na svetsku filmsku scenu. Na snimanju filma “Dozvola za ubistvo” u Beču, partnerka mu je bila holivudska ikona Ava Gardner, što je izazvalo veliku pažnju u medijima tog vremena. Ava je lično zahtevala da Fehmiu tumači njenog supruga u filmu, jer ju je njegov izgled na fotografiji podsetio na prijatelja Če Gevaru.

Fehmiu je bio poznat i po svom moralnom integritetu – povukao se iz glume 1987. godine u znak protesta zbog političkih pritisaka na albansku zajednicu na Kosovu. Iako je briljirao ulogama, posebno u filmu “Skupljači perja”, privatni život njegove koleginice Ave Gardner bio je jednako buran kao i njena karijera.

Gardnerova, koja je slovila za jednu od najlepših žena Holivuda, proživela je tri braka – sa Mikijem Runijem, Artijem Šouom i na kraju sa Frenkom Sinatrom. Njena veza sa Sinatrom izazvala je skandal, jer je on zbog nje napustio suprugu Nensi. Njihov brak bio je prožet strašću, ali i brojnim konfliktima, dramatičnim raskidima i emotivnim usponima i padovima. Ava je tokom braka sa Sinatrom nekoliko puta prekinula trudnoću, smatrajući da nisu spremni za decu zbog stila života koji su vodili.

Iako su je povezivali sa poznatim ličnostima poput Hauarda Hjuza i Ernesta Hemingveja, Ava je kasnije izjavila da je najviše sreće pronašla uz Sinatru. Nakon povlačenja iz javnosti, živela je tiho u Španiji i preminula u Londonu 1990. godine, ostavivši za sobom neizbrisiv trag u filmskoj industriji.

Pročitaj još

Estrada

Doris Bizetić otvorila dušu o borbi sa bolešću: Najponosnija sam što hodam

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Published

on

By

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Doris Bizetić, poznata pevačica i ćerka Borisa Bizetića, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog emotivnog svedočenja o svojoj borbi sa multipla sklerozom. U intervjuima za domaće medije, Doris je podelila potresne detalje o periodu nakon rođenja ćerke Anabele, kada su se pojavili prvi simptomi bolesti.

Pevačica je ispričala da je nakon porođaja počela da oseća slabost, a stanje se pogoršalo tokom leta 2011. godine, kada se jednog jutra probudila gotovo potpuno bez vida na jednom oku. Odmah se obratila lekarima, ali dijagnoza nije bila jasna sve do dve godine kasnije, kada je nakon brojnih pregleda konačno potvrđeno da boluje od multipla skleroze.

“Ponekad mi se tresu ruke, cimne mi se koleno, ali sam to krila… Sada želim da probudim svest kod ljudi da se i sa multipla sklerozom može živeti i misliti pozitivno”, rekla je Doris u jednom od ranijih intervjua. Ona je istakla da je tokom dve godine išla na kontrole i preglede, dok su lekari sumnjali na različite bolesti, sve dok analiza tečnosti iz kičme nije potvrdila dijagnozu.

Doris je posebno naglasila na šta je najponosnija: “Najponosnija sam na to što još hodam. Ljudi sa ovom bolešću najčešće završe u invalidskim kolicima. Ja još hodam!” Dodala je da se trudi da ćerki pruži srećno detinjstvo uprkos svakodnevnim izazovima koje donosi bolest.

Njena iskrena ispovest naišla je na podršku javnosti, a mnogi su pohvalili njenu hrabrost i optimizam u teškim trenucima.

Pročitaj još

U Trendu