Connect with us

Estrada

Darko Lazić otkrio emotivne trenutke sa pokojnim bratom Draganom: Pesma ga stalno podseća

Pevač iskreno govorio o tugovanju, podršci i zajedničkim uspomenama u intervjuu za Pink

Published

on

Foto Izvor:

Pevač iskreno govorio o tugovanju, podršci i zajedničkim uspomenama u intervjuu za Pink

Darko Lazić otvoreno je progovorio o bolu koji oseća nakon gubitka brata Dragana Lazića. U intervjuu za Pink, pevač je priznao da mu je rad na nastupima posebno emotivan, jer ga svaka pesma podseća na pokojnog brata. Istakao je da pesma “Nije sreća u bajkama” Sinana Sakića posebno ima značaj za njihovu porodicu, jer je bila Draganova omiljena.

“Ja se na svakom mom nastupu smejem, ali svaka pesma me podseti na njega. Tu pesmu je on mnogo voleo i želim da je snimim, ali čekam da skupim snage”, rekao je Darko. Priznao je i da mu je teško da peva pesme koje je Dragan voleo, jer ga diraju u svaki delić tuge.

Govoreći o poslednjim mesecima koje su proveli zajedno, Darko je podelio i emotivne trenutke sa bratom. “Zadnjih pet meseci smo bili nerazdvojni. Znao je da me grli, ljubi i govori: ‘Volim te, buco’. U jednom trenutku sam ga pitao zašto me stalno grli, a on bi samo rekao da me voli”, ispričao je Darko.

Pevač je naveo i da su često imali sitne nesuglasice, ali su se uvek brzo mirili. Posebno se seća zajedničkih odlazaka na pecanje, što im je bio jedan od omiljenih načina za zbližavanje.

Na pitanje da li će nakon bratove smrti nešto promeniti u svom životu, Darko je objasnio da ga je razgovor sa monahom na Hilandaru podstakao da drugačije posmatra sudbinu. Kako kaže, iako je voleo motore, sada na sve gleda sa više opreza, ali ne veruje da neko može da predvidi sudbinu.

Pevač je zaključio da mu je podrška porodice i sećanja na lepe trenutke sa Draganom danas najvažnija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Kit Urban javno čestitao rođendan Nikol Kidman nakon razvoda, posebna poruka dirnula fanove

Poznati muzičar je na Instagramu prvi put poslao poruku bivšoj supruzi, pažnju privuklo korišćenje njenog srednjeg imena

Published

on

By

Poznati muzičar je na Instagramu prvi put poslao poruku bivšoj supruzi, pažnju privuklo korišćenje njenog srednjeg imena

Kit Urban, poznati kantri muzičar, ponovo je dospeo u žižu javnosti zahvaljujući emotivnoj objavi na Instagramu. On je na svom Instagram Story-ju uputio rođendansku čestitku bivšoj supruzi, slavnoj glumici Nikol Kidman, što je njegova prva javna poruka nakon njihovog razvoda.

U kratkoj poruci Urban je napisao: “Srećan rođendan, Nikol Meri!”, naglašavajući srednje ime glumice, što je odmah izazvalo pažnju pratilaca. Ovaj lični i nežan gest mnogi su protumačili kao znak poštovanja i bliskosti koji je i dalje prisutan među bivšim supružnicima.

Fotografija iz Instagram objave dodatno je privukla komentare, dok su brojni fanovi pohvalili Urbanovu iskrenost i zrelost u javnom nastupu. Objavljivanje ovakve poruke dolazi samo nekoliko dana nakon što su pojedini mediji povezali Nikol Kidman sa novim partnerom, poznatim biznismenom, uz tvrdnje da par svoju vezu drži daleko od očiju javnosti.

Podsećamo, Kit Urban i Nikol Kidman razdvojili su se u septembru 2025. godine posle skoro dvadeset godina zajedničkog života, a razvod je zvanično okončan u januaru u američkom gradu Nešvilu. Bivši par ima dvoje dece – Sandej Rouz i Fejt Margaret.

Ranije je Kidman bila dovođena u vezu sa Polom Sejlemom, ali su te informacije kasnije ublažene. Urban je ove godine privukao pažnju i na crvenom tepihu dodele ACM nagrada, gde su fanovi primetili tetovažu „Meri“ na njegovim prstima, kao i druge simbole njihove veze.

Pročitaj još

Estrada

Ana Pašić snimila prvi spot na Zakintosu dok je u drugom stanju

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Published

on

By

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Ana Pašić, mlada pevačica koja se tek probija na domaćoj muzičkoj sceni, privukla je pažnju javnosti svojim prvim zvaničnim singlom pod nazivom ‘Golube’. Ono što je dodatno zainteresovalo publiku jeste činjenica da je Ana spot za ovu pesmu snimila na prelepom grčkom ostrvu Zakintos, i to dok je u poodmakloj trudnoći.

Spot za pesmu ‘Golube’ nastao je na atraktivnim lokacijama Zakintosa, koji je poslužio kao autentična scenografija za emotivnu priču koju numera nosi. Video je objavljen na YouTube kanalu Ane Pašić, a prepoznatljiv pečat modernog zvuka dao je autor i producent Saško Nikolić, koji potpisuje muziku i produkciju.

Publika je imala priliku da uživa u kadrovima sa grčkog ostrva, kao i u Aninoj interpretaciji, a pesma je naišla na pozitivne reakcije već nakon prvog emitovanja. Mnogi ističu spoj emotivnog teksta i upečatljivih vizuala kao razlog zbog koga bi ‘Golube’ mogao postati hit među ljubiteljima domaće pop muzike.

‘Golube’ predstavlja Anin debi na muzičkoj sceni, a saradnja sa iskusnim producentom Nikolićem najavljuje ozbiljan pristup i kvalitetan zvuk. S obzirom na interesovanje publike i uspešan početak, očekuje se da Ana Pašić nastavi da gradi karijeru i donosi nove autorske pesme.

ANA PASIC – GOLUBE (OFFICIAL VIDEO 2026)


Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović pevao Sinanove pesme na koncertu Južnog vetra u Beogradu

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Published

on

By

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Sloba Radanović, poznati folk pevač, prisustvovao je koncertu Južnog vetra održanom sinoć u Beogradu, gde je pred novinarima podelio zanimljiv detalj o tome kako je planirao da stigne na događaj. Sa osmehom je otkrio da je razmišljao da dođe jašući konja, ali je od te ideje odustao jer, kako je rekao, konj je bio gladan i ostao je kod kuće.

Na samom koncertu Sloba je potvrdio da će nastupiti i otpevati pesme legendarnog Sinana Sakića. “Pevam Sinanove pesme, samo Sinan! Hvala vam,” rekao je raspoloženi pevač novinarima dok je žurio na binu.

Posebnu pažnju izazvala je i pojava Đulkice, ćerke Sinana Sakića, koja je među prvima stigla na koncert. Pred okupljenim novinarima podelila je otvoreno svoja osećanja o trenutnim porodičnim odnosima i istakla da nema komunikaciju sa Medom i Alenom, članovima porodice koji su takođe povezani sa muzičkom scenom.

“Ja nisam u kontaktu sa Medom koji će večeras pevati, neće doći do pomirenja. Nisam ni sa Alenom u kontaktu,” izjavila je Đulkica.

Koncert Južnog vetra na Tašmajdanu okupio je brojne zvezde i zaljubljenike u folk muziku, a nastupi izvođača i emotivne izjave obeležili su veče puno nostalgije i sećanja na Sinana Sakića.

Pročitaj još

U Trendu