Connect with us

Estrada

Ceca Ražnatović se emotivno oprostila od Bobana Kusturića na Instagramu

Pevačica je potresenom porukom ispratila dugogodišnjeg prijatelja, načelnika Uprave za vazduhoplovstvo Republike Srpske

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je potresenom porukom ispratila dugogodišnjeg prijatelja, načelnika Uprave za vazduhoplovstvo Republike Srpske

Svetlana Ceca Ražnatović podelila je iskrenu tugu sa svojim pratiocima na Instagramu povodom smrti Bobana Kusturića, načelnika Uprave za vazduhoplovstvo MUP-a Republike Srpske. Kusturić (52) pronađen je mrtav u svojoj vikendici u banjalučkom naselju Česma, što je potreslo mnoge, a posebno folk zvezdu, koja nije krila svoju bol zbog gubitka prijatelja.

Ceca je na svom Instagram profilu objavila njegovu fotografiju uz dirljivu poruku kojom se oprostila: „Bobane, prijatelju moj, leti, zauvek ti vedro nebo bilo“, napisala je pevačica. Njena objava izazvala je brojne reakcije, a fanovi i kolege izražavaju saučešće i podršku.

Boban Kusturić rođen je 8. septembra 1974. godine u Banjaluci. Vojnu akademiju Vojske Jugoslavije, Odsjek za RV i PVO, završio je 1997. godine u Beogradu i stekao zvanje oficira avijacije – pilota. Od 1997. do 2005. bio je pilot u Vojsci Republike Srpske, a kasnije je nastavio uspešnu karijeru u civilnom vazduhoplovstvu Republike Srpske, gde je postao i šef Spasilačke helikopterske jedinice „SAR“.

Funkciju direktora Helikopterskog servisa Republike Srpske obavljao je od 2008. do aprila 2025. godine, a nakon reorganizacije preuzeo je mesto načelnika Uprave za vazduhoplovstvo. Za svoj rad odlikovan je Ordenom Miloša Obilića od strane predsednika Republike Srpske. Javnost i prijatelji i dalje su u šoku zbog iznenadnog odlaska čoveka koji je ostavio dubok trag kako u avijaciji, tako i u životima mnogih.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević izazvala buru u Eliti: Nazvala Anđela Rankovića devojčicom

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Published

on

By

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Stanija Dobrojević ponovo je podigla prašinu među učesnicima rijalitija “Elita 9” tokom emisije “Gledanje snimaka”, kada je otvoreno nazvala Anđela Rankovića “devojčicom” u odnosu na Asmina. Ova izjava izazvala je lančanu reakciju i otvorila novo poglavlje sukoba među zadrugarima.

Stanija je tokom emisije istakla kako smatra da je Asmin ljubomoran na Anđela, ali i da ga vidi kao “devojčicu” pored drugih, što je izazvalo reakciju prisutnih. “Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…”, navela je Dobrojevićeva. Na ovu izjavu, Anđelo je odgovorio da Stanija ima pravo na svoje mišljenje, dodajući da je ove godine bio mudriji u odnosima sa devojkama.

Sukob se nastavio kada se Luka Vujović uključio u raspravu, optuživši Anđela da nema svoje iskreno mišljenje o Asminu. “Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš”, rekao je Luka, dok je Anđelo uzvratio da ga Asmin nikada nije uvredio niti napao.

Milena Kačavenda je podržala Anđela tokom prepirke, ističući da Luka pokušava da ga uvuče u sukobe i da se u “Eliti” vode taktičke borbe. I u nastavku emisije nije nedostajalo tenzija, naročito kada su emitovani snimci razgovora između Anite Stanojlović i Luke Vujovića, u kojima su izrečene uvrede na račun Milene Kačavende.

Ova burna noć u “Eliti 9” još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima kompleksni i promenljivi, a gledaoci su imali priliku da iz prve ruke prate sve obrate i reakcije na licu mesta.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sloba Vasić nakon boravka u bolnici ponovo aktivan: Pevač se javio sa primorja

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Published

on

By

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Sloba Vasić, poznati pevač, nedavno je bio u centru pažnje javnosti zbog incidenta u avionu, nakon čega je hospitalizovan u ustanovi ‘Laza Lazarević’. Nakon izlaska iz bolnice, Vasić se brzo vratio svojim poslovnim obavezama i nastupima, a sada je fanovima pokazao i kako uživa na primorju.

Na svom Instagram profilu, Sloba je podelio trenutak opuštanja uz more i priznao šta mu je najviše potrebno u ovom trenutku. ‘Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora’, naveo je Vasić u opisu objave, čime je jasno stavio do znanja da mu prija mir nakon napornih dana.

Objava je privukla pažnju njegovih pratilaca, koji su mu u komentarima poželeli brz oporavak i podržali njegov povratak svakodnevnim aktivnostima. Posle izlaska iz bolnice, Vasić je odlučio da se posveti nastupima, ali i da nađe vreme za sebe i opuštanje u prirodi.

Podsetimo, pevač je prethodno izjavio da je želeo da ostane nekoliko dana u bolnici kako bi se odmorio i sabrao misli, što je i potvrdio u razgovoru sa lekarima. Njegova iskrenost i otvorenost naišle su na razumevanje javnosti, a mnogi su mu uputili reči podrške.

Iako nije otkrio dalje planove, očigledno je da mu boravak na moru prija i predstavlja vid oporavka. Fanovi se nadaju da će uskoro ponovo uživati u njegovim nastupima širom Srbije.

Pročitaj još

Estrada

Kristijan Golubović otkrio kroz šta prolazi: Zdravstveni problemi u porodici ga pogodili

Bivši rijaliti učesnik javno progovorio o teškim trenucima, sestra mu hospitalizovana zbog tromba

Published

on

By

Bivši rijaliti učesnik javno progovorio o teškim trenucima, sestra mu hospitalizovana zbog tromba

Kristijan Golubović, bivši učesnik rijalitija, podelio je sa javnosti teške trenutke kroz koje prolazi poslednjih dana. Golubović je putem društvenih mreža i u razgovoru za medije otkrio da mu je sestra završila u bolnici zbog ozbiljnih zdravstvenih problema, što je na njega ostavilo snažan emotivni trag.

Kako je naveo, njegova sestra je hospitalizovana zbog tromba koji je doveo do komplikacija sa plućima i izazvao teške aritmije. Kristijan je otvoreno govorio o svojoj zabrinutosti, ističući koliko mu je teško palo to što mu je sestra jedina preostala porodica, osim njegove dece. Takođe nije krio koliko ga je ova situacija emotivno dotakla.

“Sestra je dobila tromb, koji je došao do pluća, valjda ima vodu u plućima, svašta nešto. Izazvao je teške aritmije. Hvala Bogu da nije udario u mozak ili u srce, nego je tako izazvao samo loše vibracije kod nje. Nadam se da će biti dobro. Ona je jedino što mi je ostalo u životu od porodice, da ne računam moju decu. Teško mi je palo, i sva ova moja situacija sa mojom porodicom, što ne viđam decu, zajedno sa Kristinom, sav ovaj cirkus, malo sam baš polomljen”, rekao je Kristijan.

Ni danas situacija nije bolja, jer je na svom Instagram profilu pokazao da se bori sa visokim pritiskom. Fanovi su mu pružili podršku putem komentara, a mnogi su izrazili zabrinutost za njegovo i zdravlje njegove sestre.

Ovo nije prvi put da Kristijan sa pratiocima deli lične probleme, ali sada, kako sam kaže, period kroz koji prolazi posebno mu teško pada. Javnost je reagovala saosećajno, a mnogi se nadaju brzom oporavku njegove sestre.

Pročitaj još

U Trendu