Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević izazvala buru u Eliti: Nazvala Anđela Rankovića devojčicom

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Published

on

Foto Izvor:

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Stanija Dobrojević ponovo je podigla prašinu među učesnicima rijalitija “Elita 9” tokom emisije “Gledanje snimaka”, kada je otvoreno nazvala Anđela Rankovića “devojčicom” u odnosu na Asmina. Ova izjava izazvala je lančanu reakciju i otvorila novo poglavlje sukoba među zadrugarima.

Stanija je tokom emisije istakla kako smatra da je Asmin ljubomoran na Anđela, ali i da ga vidi kao “devojčicu” pored drugih, što je izazvalo reakciju prisutnih. “Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…”, navela je Dobrojevićeva. Na ovu izjavu, Anđelo je odgovorio da Stanija ima pravo na svoje mišljenje, dodajući da je ove godine bio mudriji u odnosima sa devojkama.

Sukob se nastavio kada se Luka Vujović uključio u raspravu, optuživši Anđela da nema svoje iskreno mišljenje o Asminu. “Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš”, rekao je Luka, dok je Anđelo uzvratio da ga Asmin nikada nije uvredio niti napao.

Milena Kačavenda je podržala Anđela tokom prepirke, ističući da Luka pokušava da ga uvuče u sukobe i da se u “Eliti” vode taktičke borbe. I u nastavku emisije nije nedostajalo tenzija, naročito kada su emitovani snimci razgovora između Anite Stanojlović i Luke Vujovića, u kojima su izrečene uvrede na račun Milene Kačavende.

Ova burna noć u “Eliti 9” još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima kompleksni i promenljivi, a gledaoci su imali priliku da iz prve ruke prate sve obrate i reakcije na licu mesta.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako Asmin Durdžić komentariše bivše partnere

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Published

on

By

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnjeg razgovora u okviru rijaliti programa. Poznata starleta je otvoreno govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću, otkrivši kako on komentariše njene bivše partnere pred kamerama. Njene reči izazvale su brojne reakcije gledalaca.

Stanija je tokom diskusije istakla da Asmin Durdžić mnoge muškarce iz njenog okruženja ne smatra ozbiljnim konkurentima, već ih svrstava u kategoriju “devojčica”. Posebno je pomenula Anđela Rankovića i Marka Markovića, obojicu bivših učesnika rijalitija sa kojima je imala bliske odnose pred kamerama.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, ispričala je Stanija tokom razgovora.

Njena izjava naišla je na različite komentare, a deo publike na društvenim mrežama diskutuje o odnosima i rivalstvu među bivšim partnerima. Stanija je ovim komentarima dodatno podgrejala interesovanje za svoj ljubavni život i odnose sa bivšim partnerima u rijalitiju.

Podsećamo, Asmin Durdžić je pre nekoliko godina bio Stanijina velika ljubav, a njihova veza je često bila tema medija i javnosti. Ove najnovije izjave samo su pojačale pažnju oko njihovog odnosa, dok se gledaoci i dalje pitaju kako će se situacija dalje razvijati.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Pink televizija najgledanija među komercijalnim emiterima u Srbiji

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Published

on

By

Podaci agencije Nilsen pokazuju da je Pink zabeležio najveću gledanost, posebno među mlađim i urbanim gledaocima

Prema najnovijim rezultatima merenja gledanosti koje je objavila agencija Nilsen, televizija Pink je tokom jučerašnjeg dana bila najgledanija komercijalna televizija u Srbiji. Ovi podaci pokazuju da je Pink ostvario vodeću poziciju među svim komercijalnim emiterima, a posebno se izdvojio u kategoriji gledalaca uzrasta od 18 do 49 godina. Takođe, Pink je bio najgledaniji i na teritoriji Beograda, kao i među urbanom populacijom. Pored toga, Pink je ostvario veću gledanost od Javnog servisa Srbije kada je reč o ženskoj publici, naročito među ženama uzrasta od 18 do 49 godina, kao i među gledaocima iz glavnog grada u toj starosnoj grupi. Ovi rezultati potvrđuju da televizija Pink zadržava lidersku ulogu na domaćem medijskom tržištu.

Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica: raskid, priznanje i kraj jedne ljubavi

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Published

on

By

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica, poznati pevački par, proveli su dve godine zajedno, ali njihova veza nije opstala. Iako su mediji dugo nagađali o uzrocima raskida, Perućica je u javnom istupu otkrio da je bio neveran i time stavio tačku na glasine koje su pratile ovaj odnos. Kako je sam rekao u intervjuu, njih dvoje su se rastali i nastavili svako svojim putem, ali su uvek ostali profesionalni kad bi se sreli na zajedničkim događajima ili proslavama.

“Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično”, izjavio je Perućica.

On je pojasnio da prevara nije bila razlog raskida, već je Aleksandra tek kasnije saznala za njegovo neverstvo. “Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: ‘Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš'”, dodao je pevač.

Na pitanje da li je i on bio prevaren, Perućica je ostao zagonetan, navodeći da ne zna i ne želi da komentariše tuđi život. “Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam, nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne”, zaključio je.

Ova priča je sada daleka prošlost, a oboje su nastavili sa svojim životima i karijerama, gradeći nove domove i porodice.

Pročitaj još

U Trendu