Connect with us

Estrada

Ćana Mitrović otkrila istinu o tragičnoj prošlosti svoje porodice: Zbog ovoga nosi posebno ime

Pevačica je u iskrenom razgovoru govorila o teškim gubicima iz detinjstva i odnosu sa porodicom

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u iskrenom razgovoru govorila o teškim gubicima iz detinjstva i odnosu sa porodicom

Ćana Mitrović, poznata pevačica narodne muzike, prvi put je javno progovorila o teškim trenucima kroz koje je njena porodica prolazila pre njenog rođenja. U intervjuu za Blic, Ćana je otkrila da su deca u njenoj porodici, treće, četvrto i peto po redu, odmah po rođenju gubila život, što je njenu majku dovelo u dilemu da li da se odluči za još jedno dete.

Pevačica je objasnila da je njeno ime Stanojka, odnosno Stana, odabrano sa simbolikom, kako bi stala porodična tragedija i kako bi donelo sreću. “Majka je žarko želela da ima devojčicu, pored dva sina, i stalno se molila Bogu. Kada sam se rodila, bila je presrećna što sam živa i zdrava”, ispričala je Ćana.

Otac joj je bio velika podrška, iako je imao zdravstvene probleme, a njegova rečenica posebno je ostala urezana: ‘Ako je Gospod dao njoj život, daće joj put.’ Nažalost, Ćanin otac preminuo je dok je ona imala samo osam i po godina, ali su joj dva brata, kako sama kaže, ostali najveća podrška kroz život. „Imamo sjajne odnose i kroz sve nevolje smo se još više zbližili“, iskreno je priznala.

Ćana dodaje da je u porodici bila posebno mažena i pažena, a tragične okolnosti iz prošlosti dodatno su povezale preostale članove porodice. Ova emotivna ispovest pevačice pokazuje koliko je porodica bila važan oslonac u njenom životu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bred Pit dobio važnu pravnu bitku protiv Anđeline Džoli: Sud naredio saslušanja u Londonu

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Published

on

By

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Bred Pit, holivudski glumac, ostvario je značajnu pobedu u sudskom sporu sa bivšom suprugom Anđelinom Džoli, vezanom za poznatu vinariju ‘Chateau Miraval’. Prema informacijama do kojih su došli strani mediji, nadležni sud u Kaliforniji prihvatio je zahtev Pitovog pravnog tima i doneo odluku da se moraju uzeti iskazi članova kompanije Stoli grupa, koja je povezana sa prodajom vinarije.

Dokumenti do kojih je došao magazin ‘People’ otkrivaju da je sud naredio saslušanja najvažnijih predstavnika vinskog ogranka Stoli grupe, među kojima je i Aleksej Olijnik. Ova saslušanja, kao i ispitivanje lica iz firme Nouvel LLC, koja je bila vlasništvo Anđeline Džoli, biće održana u Londonu, a krajnji rok za njihovo obavljanje je 30. septembar.

Bred Pit je tvrdio da investitori Stoli grupe imaju ključne informacije o načinu na koji je Džoli 2021. godine prodala svoj deo vinarije kompaniji ‘Tenute del Mondo’, koja je deo Stoli grupe. Sudska dokumentacija iz juna pokazuje da je ovo ispitivanje sada postalo obavezno.

Ročište povodom zahteva da se Juri Šefler, jedan od čelnih ljudi Stoli grupe, primora na davanje iskaza zakazano je za 8. jul.

Izvor blizak Bred Pitu za strane medije je naveo da ova odluka predstavlja još jedan važan korak ka transparentnosti u ovom složenom pravnom procesu. Očekuje se da će uzimanje iskaza doprineti rasvetljavanju svih okolnosti vezanih za spornu prodaju vinarije.

Ova sudska odluka označava novu fazu u višegodišnjem sporu slavnog para, koji se vodi oko vlasništva i prodaje jednog od najpoznatijih imanja u Francuskoj.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Radanović objavila poslednju prepisu sa Markom Pantićem: Emotivni oproštaj na Instagramu

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Published

on

By

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, podelila je na svom Instagram profilu emotivnu poruku povodom iznenadne smrti novinara i voditelja Marka Pantića, poznatog kao Ludo Pero. Pantić je preminuo 26. juna u Beogradu, a vest o njegovoj preranoj smrti duboko je pogodila njegovu porodicu, prijatelje i brojne kolege iz sveta medija.

Jelena je otkrila da je neposredno pre tragičnog događaja imala poslednju prepisku sa Markom, u kojoj joj je on poslao snimak Slobe Radanovića sa koncerta. Njihov razgovor završio se kratkom razmenom poruka, nakon čega je usledila tužna vest.

“Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce”, napisala je Jelena u oproštajnoj objavi uz fotografiju prepiske.

Vest o smrti Marka Pantića izazvala je mnoštvo reakcija na društvenim mrežama, a javne ličnosti i kolege izražavaju saučešće njegovoj porodici. Pantić je ostavio značajan trag u novinarstvu i televizijskom voditeljstvu, a njegov rad i pristup poslu ostaju upamćeni među kolegama i publikom.

Kolege i prijatelji ističu da je Marko bio izuzetno posvećen poslu i uvek spreman da pomogne, a njegova iznenadna smrt ostavila je mnoge u šoku i neverici.

Pročitaj još

Estrada

Anđelka Prpić otputovala sa porodicom u Pariz: Porodične fotografije iz Diznilenda

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Poznata glumica Anđelka Prpić napravila je predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputovala u Pariz. Na svom Instagram profilu podelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a posebnu pažnju privukle su slike iz Diznilenda gde su zajedno uživali u porodičnim trenucima.

Anđelka je otkrila da vreme provodi u društvu najbližih, dok su se na fotografijama mogli videti osmesi i opuštena atmosfera. Glumica je nosila popularni rajf sa ušima Mini Maus, a u objavi je emotivno napisala: “Najmoji”.

Pored uživanja u Diznilendu, porodica je iskoristila priliku da proba lokalnu hranu i piće, što je Anđelka prikazala na svom Instagramu. Fanovi su u komentarima podržali njenu iskrenost i radost zbog porodičnog odmora.

Prpić je nedavno govorila o novoj fazi života, ističući da joj prija svakodnevica i promene koje je doživela. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, izjavila je glumica, a potom slikovito opisala kako se nosi sa životnim izazovima.

“Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe”, rekla je Prpić. Za kraj je dodala i poruku optimizma: “Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas.”

Pročitaj još

U Trendu