Connect with us

Estrada

Boginja postala novi vođa u Eliti 9: Miladin joj predao pismo sa porukom za cimerke

Nakon izlaska Miladina Srdanova iz rijalitija, Boginja preuzima vođstvo i šalje jasnu poruku folirantima

Published

on

Foto Izvor:

Nakon izlaska Miladina Srdanova iz rijalitija, Boginja preuzima vođstvo i šalje jasnu poruku folirantima

Boginja je od sinoć zvanično novi vođa u rijalitiju ‘Elita 9’, nakon što je Miladin Srdanov napustio takmičenje i u studiju kod Dušice Jakovljević ostavio pismo sa imenovanjem. Miladin je u pismu jasno naveo: ‘Boginja, novi vođa, uživaj, podeli kako želiš, pozdrav elitari, Mićo pevam pesmu.’ Ova odluka izazvala je pažnju među učesnicima, a Boginja se odmah obratila svojim cimerima.

Preuzimajući funkciju, Boginja je rekla: ‘Da se zahvalim Popu i da pozdravim njegovu porodicu, a foliranti, čuvajte se, si ju.’ Ova izjava izazvala je reakcije u Beloj kući, a svi sada iščekuju njen način vođenja i podele zaduženja.

Snimak preuzimanja vođstva i poruka Miladina prikazani su na zvaničnom YouTube kanalu, što je dodatno podgrejalo interesovanje gledalaca. Fanovi na društvenim mrežama komentarišu kako će ovaj izbor uticati na odnose među učesnicima, ali i na dalji tok rijalitija.

Podsećamo, Miladin Srdanov je sinoć napustio ‘Elitu 9’, a njegov odlazak označio je novu etapu za učesnike, koji su sada pod vođstvom Boginje. Kako će se ona snaći u novoj ulozi i kakve promene će uslediti, ostaje da se vidi u narednim danima.

Elita 9: Boginja novi vođa, poručila folirantima da se čuvaju – 11.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pink ponovo najgledanija televizija tokom vikenda u Srbiji

Prema zvaničnim Nielsen podacima, Pink je zabeležio vodeću gledanost među komercijalnim televizijama, a ostvario je i ubedljivu prednost u urbanim sredinama i ženskoj publici.

Published

on

By

Prema zvaničnim Nielsen podacima, Pink je zabeležio vodeću gledanost među komercijalnim televizijama, a ostvario je i ubedljivu prednost u urbanim sredinama i ženskoj publici.

Televizija Pink je i tokom proteklog vikenda ostvarila najveću gledanost među komercijalnim televizijama u Srbiji, pokazuju najnoviji zvanični rezultati merenja gledanosti agencije Nilsen. Pink je bio lider u ukupnoj gledanosti, ali i kod gledalaca starosti od 18 do 49 godina, posebno među ženskom publikom iste starosne grupe i gledaocima iz Beograda i urbanih sredina. U nekim kategorijama Pink je bio ispred čak i Javnog servisa Srbije, naročito kod ženske publike i gledalaca iz prestonice.

Verna publika je tokom vikenda najviše pratila najgledaniji rijaliti program „Elita 9“. Epizoda „Gledanje snimaka“ privukla je 15 odsto ženskog auditorijuma, dok je „Pitanja novinara“ gledalo 21 odsto ukupnog, odnosno 28 odsto ženskog TV auditorijuma. Emisija „Nominacije“ pratilo je 22 odsto gledalaca, a čak 29 odsto žena, dok je „Izbacivanje“ zabeležilo 18 procenata ženske publike.

Pinkov zabavni program privukao je milionsku publiku, a autorska emisija Sanje Marinković „Magazin In“ bila je najgledanija emisija u svom terminu. Muzičko takmičenje „Pinkove zvezde“ i ovog vikenda je zabeležilo ubedljivu prednost u kategorijama gledalaca od 18 do 49 godina, kao i kod žena iste starosne grupe. U Beogradu su „Pinkove zvezde“ bile tri puta gledanije od konkurencije, sa skoro 900.000 gledalaca, čime su postale druga najgledanija emisija dana na svim televizijama.

Emisija o poznatima „Premijera: Vikend specijal“ takođe je imala milionski auditorijum, dok je Pink bio apsolutni lider i u informativnom programu. „Nacionalni dnevnik“ je bio najgledanija informativna emisija među komercijalnim emiterima, a sledi ga „Jutarnji dnevnik“, izdanja „Nacionalnog dnevnika“ u 10 i 13 sati, kao i „Popodnevni dnevnik“. Jutarnji program „Novo vikend jutro“ bio je treći najgledaniji format u danu i najgledaniji jutarnji program u Srbiji.

Kada je reč o serijama, Pink je ostvario visoku gledanost sa naslovima kao što su „Klopka ljubavi“, „Oteta“, „Sudbina“ i „Odbačena“. Televizija Pink zahvaljuje gledaocima na poverenju i poziva ih da i dalje prate njen program.

Pročitaj još

Estrada

Marina Gagić pokazala rezultat estetske intervencije: Novi izgled na Instagramu

Bivša verenica Darka Lazića otvoreno podelila fotografije nakon zahvata na usnama, reakcije pratilaca nisu izostale

Published

on

By

Bivša verenica Darka Lazića otvoreno podelila fotografije nakon zahvata na usnama, reakcije pratilaca nisu izostale

Marina Gagić, bivša verenica popularnog pevača Darka Lazića, ponovo je u centru pažnje javnosti. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije posle estetske intervencije na usnama, ne krijući zadovoljstvo postignutim rezultatom. Iako nije deo javne scene, svaki njen potez i dalje privlači interesovanje, a ova promena izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama.

Gagićeva je poznata po tome što je bila uz Lazića tokom njegovog najtežeg perioda, nakon saobraćajne nesreće. Par je zajedno dobio sina, ali je njihova veza ubrzo doživela kraj. Uprkos tome, Marina je ostala u fokusu javnosti, a sada je odlučila da sa fanovima podeli svoj novi izgled nakon posete estetskom hirurgu.

Na fotografijama koje je objavila, Marina se pohvalila rezultatima tretmana usana. Istakla je da je prezadovoljna promenom, što je naglasila kratkom porukom „Savršeno”. Iako su usne bile otečene neposredno nakon zahvata, što je uobičajeno, to je nije sprečilo da otvoreno podeli svoje utiske sa pratiocima.

Oni koji prate njen život znaju da je raskid sa Lazićem bio medijski propraćen, a Marina je tada izjavila za Kurir: „Razlozi su jasni. Smatram da mu ne priliči ovakvo ponašanje, ali Bože moj, njegov život, njegova stvar.”

Iako se povukla iz javnosti, Marina Gagić i dalje pažljivo bira šta će podeliti na društvenim mrežama, a ovoga puta njena iskrenost i zadovoljstvo izazvali su brojne reakcije među fanovima.

Pročitaj još

Estrada

Aneli Ahmić otvoreno o emocijama prema Asminu: Sukob oko starateljstva ponovo u centru pažnje

Učesnica rijaliti programa priznala svoja osećanja, dok Asmin Durdžić odbija razgovor o važnom pitanju

Published

on

By

Učesnica rijaliti programa priznala svoja osećanja, dok Asmin Durdžić odbija razgovor o važnom pitanju

Aneli Ahmić ponovo je izazvala pažnju gledalaca rijaliti programa dodelom budžeta Asminu Durdžiću, što je odmah otvorilo niz pitanja o njihovom međusobnom odnosu. Tokom dodele budžeta, Aneli je otvoreno govorila o svojim emocijama, što je iznenadilo mnoge u kući, ali i publiku pred malim ekranima.

U toku razgovora, Ahmić je istakla da su joj se emocije vratile, posebno u vezi sa odnosom prema Asminu. Njena izjava izazvala je brojne reakcije, a dodatnu tenziju unela je činjenica da Asmin nije želeo da reši pitanje starateljstva, što je dodatno produbilo razdor među njima.

“Uroš je dobio srednji budžet! Poštujem što je rekao da me više neće komentarisati. Njega sam štitila iako je govorio da me neće gaziti, a jeste. Vređaćemo se verovatno opet, ali imam neku dozu empatije prema njemu. Stanija, vidim da si željna kadra. Ne interesuju me tvoji sukobi sa Kačavendom, a ne zanimaju me. Ja ni sa kim nisam spustila loptu, namazanija sam od tebe. Ti si sad potvrdila da si su se dgovarali napolju. Tebi je malo svega”, izjavila je Aneli tokom dodele budžeta.

Gledaoci su primetili da je atmosfera među učesnicima napeta, posebno nakon što je Asmin odbio da učestvuje u rešavanju pitanja starateljstva. Ovaj postupak dodatno je pojačao tenzije u kući, a komentari na društvenim mrežama ne prestaju.

Podsetimo, odnos između Aneli i Asmina već neko vreme je u centru pažnje zbog niza nesuglasica i intenzivnih emocija, a ovaj događaj samo je još jednom potvrdio koliko su njihovi odnosi složeni.

Elita 9: Aneli priznala emocije prema Asminu, on odbio da reši problem o starateljsrtvu- 15.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu