Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević u žestokoj raspravi tokom prikazivanja snimaka u Eliti

Emisija ‘Gledanje snimaka’ donela žestoke komentare među takmičarima, a Aneli se našla u centru pažnje zbog kontradiktornih izjava

Published

on

Foto Izvor:

Emisija ‘Gledanje snimaka’ donela žestoke komentare među takmičarima, a Aneli se našla u centru pažnje zbog kontradiktornih izjava

Prethodne noći atmosfera u rijalitiju Elita dodatno se zahuktala dolaskom voditeljke Ivane Šopić i emisijom ‘Gledanje snimaka’, koja je među takmičarima izazvala brojne reakcije. Prvi prikazani snimak u fokusu je imao Staniju Dobrojević i Sunčicu Bajić koje su komentarisale Asmina Durdžića kao oca, što je odmah izazvalo burnu reakciju Asmina. On je ušao u raspravu sa Stanijom, upućujući joj uvrede, na šta mu ona nije ostala dužna.

Stanija je, komentarišući odnos sa Asminom, istakla: “Nas dvoje smo bili tri godine u vezi i normalno da je Nora bila tema. Nije se udostojio za tri godine da je vidi. Pomno sam pratila njegovo ponašanje isključivo kao oca. Zabole me šta on priča. On nema očinski osećaj za dete.”

Asmin je odgovorio navodeći da mu je kontakt sa detetom bio uslovljen: “Sita i Grofica su meni uvek govorile da ne mogu da vidim dete bez Aneli. Šta je ona radila sa mnom tri godine, zašto me je čekala raširenih ruku da nije došla Maja i druge devojke. Molila me da kupimo surogat bebu za 55.000 eura, imam poruke.”

Nakon toga, takmičari su komentarisali celu situaciju, a posebnu pažnju izazvala je Aneli Ahmić koja je tokom večeri porekla da je ikada rekla kako bi dozvolila Asminu da vidi njihovu ćerku Noru, ukoliko bi Staniju nazvao ljubavnicom. Ova kontradiktornost je izazvala polemiku među učesnicima, a Anđelo je istakao da prepoznaje Anelinu igru.

Emisija ‘Gledanje snimaka’ još jednom je pokazala koliko ovakvi trenuci mogu da uzdrmaju odnose među takmičarima i izazovu buru emocija i komentara.

Elita 9: Stanija i Sunčica u izolaciji pričaju o Asminovom očinstvu – 07.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Emotivno pojavljivanje na koncertu Južnog vetra

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Published

on

By

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Marta Savić, poznata folk pevačica, privukla je pažnju javnosti svojim povratkom na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu. Nakon dužeg odsustva sa estrade, njeno pojavljivanje izazvalo je veliko interesovanje medija i publike, a ona nije krila emocije zbog povratka pred reflektore.

Pred okupljenim novinarima Savić je iskreno priznala da oseća tremu jer se nakon duže pauze ponovo nalazi pred publikom, posebno na ovako važnoj večeri. Uz osmeh se prisetila lepih želja koje je nekada dobila, istakavši da joj se ostvario blagoslov da joj „kuća peva“, aludirajući na muža Mileta Kitića i ćerku Elenu koji su takođe uspešni pevači.

“Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike”, rekla je Marta Savić.

Marta je otkrila i da je njen mladolik izgled rezultat izbegavanja stresa. Kako navodi izvor, Savić je uvek birala mir i distancirala se od situacija koje bi joj, kako kaže, „skakale pritisak”. Osim što vodi računa o izgledu, otvoreno je govorila i o strahovima koje je imala kao majka.

Povratak Marte Savić na scenu izazvao je pozitivne reakcije, a publika je s oduševljenjem dočekala njen izlazak na koncertu. Za sada nema najava o novim projektima, ali je sigurno da je njen povratak izazvao veliko interesovanje cele estradne scene.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić nastupila na Tašmajdanu posle 17 godina: Povratak na veliku scenu

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Published

on

By

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Marta Savić, supruga poznatog pevača Mileta Kitića, ponovo je stala pred beogradsku publiku nakon duže pauze. Na stadionu Tašmajdan održava se koncert “Festival Južnog vetra”, a upravo je ovaj događaj bio povod da se folk pevačica vrati na scenu posle 17 godina.

Ekipa portala Pink.rs izveštava sa lica mesta, gde su brojne muzičke zvezde okupljene u čast legendarne grupe “Južni vetar”. Marta Savić je za ovu priliku odabrala dugačku crnu haljinu i prepoznatljivi osmeh, po kojem je publika pamti godinama. Njen izlazak na scenu izazvao je pažnju svih prisutnih, a atmosferu su dodatno podgrejali hitovi koji su obeležili čitave generacije.

Kako navodi izvor, Marta je zablistala elegancijom i vedrim duhom, a njen povratak na scenu bio je jedan od najiščekivanijih trenutaka večeri. Organizatori festivala ističu značaj okupljanja izvođača “Južnog vetra”, dok su fanovi sa oduševljenjem dočekali njen nastup.

Veče na Tašmajdanu obeleženo je velikim interesovanjem javnosti, a Marta Savić je još jednom pokazala zašto je ostala upamćena kao jedna od najvoljenijih izvođačica ovog muzičkog pravca.

Pročitaj još

U Trendu