Connect with us

Estrada

Anđelo Ranković dodelio mali budžet Aneli Ahmić, rasprava uživo pred kamerama

Tokom podele budžeta u Eliti, Anđelo je izneo svoje mišljenje o Aneli, dok je ona žestoko reagovala i stala na stranu Anite

Published

on

Foto Izvor:

Tokom podele budžeta u Eliti, Anđelo je izneo svoje mišljenje o Aneli, dok je ona žestoko reagovala i stala na stranu Anite

U rijalitiju Elita ponovo su se zakuvale strasti tokom podele budžeta, kada je Anđelo Ranković odlučio da Aneli Ahmić dodeli mali budžet. Ovaj potez izazvao je burnu reakciju Aneli, koja nije očekivala takvu odluku od nekadašnjeg prijatelja.

Naime, Anđelo je obrazložio svoj izbor rečima da Aneli prema njemu više nije iskrena, podsećajući je na period kada su se družili. Istakao je kako je bio dobar i prema njoj i prema Asminu, ali da su se odnosi promenili. “Možda si mogla da dobiješ veći budžet pre šest meseci. Nisi ispala fer prema meni, družili smo se i mislio sam da je to iskreno… Promenila si se i nisi Aneli sa kojom sam se družio”, rekao je Anđelo u programu uživo.

Aneli nije ostala dužna, pa je iznela svoje viđenje situacije. Optužila je Anđela da je on taj koji je bio neiskren i istakla da ga je uvek branila pred drugima. “Ti više pričaš o sebi i narod napolju ti se smeje kad mene komentarišeš. Ja sam se sa Ivanom posvađala zbog tebe i branila sam te od svih”, odgovorila je Aneli, jasno zauzimajući stranu Anite u trenutnom sukobu.

Rasprava između Anđela i Aneli privukla je pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama ne prestaju da pristižu. Ovakvi momenti još jednom pokazuju koliko su odnosi među učesnicima Elita dinamični i nepredvidivi.

Elita 9: Aneli pukla zbog malog budžeta i Anđelu rekla da sve veruje Aniti – 22.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Asmin Durdžić izazvali reakcije žestokom akcijom u izolaciji

Učesnici rijalitija privukli pažnju gledalaca burnim ponašanjem, cimeri komentarišu dešavanja u sobi

Published

on

By

Učesnici rijalitija privukli pažnju gledalaca burnim ponašanjem, cimeri komentarišu dešavanja u sobi

Maja Marinković i Asmin Durdžić ponovo su u centru pažnje javnosti nakon najnovije akcije u izolaciji tokom emitovanja rijaliti programa na TV Pink. Njih dvoje su, prema viđenom na snimku, iskoristili priliku da se povuku u sobu za izolaciju, gde su imali još jedan u nizu strastvenih susreta, što je izazvalo burne reakcije kako među cimerima, tako i kod gledalaca.

Na dostupnom video materijalu vidi se kako su Maja i Asmin iskoristili privatnost izolacije, što je, prema izveštaju portala Pink.rs, rezultiralo intenzivnim zvucima koji su se mogli čuti i izvan sobe. Njihova energija i otvorenost u ovim trenucima oborili su dosadašnje rekorde po reakcijama publike i komentarisani su širom društvenih mreža.

Fotografije i video zapisi sa Pink TV jasno pokazuju atmosferu između Maje i Asmina, a njihovi postupci nisu prošli nezapaženo među ostalim učesnicima rijalitija koji su prolazili pored sobe za izolaciju.

Ovim povodom, izvor ne prenosi direktne izjave učesnika, ali naglašava da su scene iz izolacije izazvale brojne komentare i polemike među gledaocima, dok su pojedini cimeri reagovali na buku iz sobe.

Ovakva dešavanja uvek privlače pažnju javnosti i dodatno podižu tenziju u rijalitiju, a ostaje da se vidi kako će se odnos Maje i Asmina dalje razvijati pred kamerama.

Pročitaj još

Estrada

Ana Nikolić javno podržala Dejanu Živković tokom razvoda: Javi se kad god treba

Pevačica je ostavila emotivan komentar manekenki na Instagramu, dok Dejana prolazi kroz težak period nakon napuštanja zajedničkog doma

Published

on

By

Pevačica je ostavila emotivan komentar manekenki na Instagramu, dok Dejana prolazi kroz težak period nakon napuštanja zajedničkog doma

Dejana Živković, poznata manekenka, nalazi se u žiži interesovanja javnosti nakon što je objavljeno da se razvodi od supruga Filipa Simovića. Živković je, prema informacijama, napustila luksuzni stan na Novom Beogradu u kojem je živela sa porodicom, a potom se na Instagramu oglasila emotivnim porukama.

Na jednoj od objava na društvenim mrežama, Dejana je napisala: “Iza svakog osmeha i svake slike stoji put koji nije ni malo lak, ali i nepokolebljiva vera da pravda na kraju uvek pronađe svoj put. Moja snaga je u mojoj istini, a moj pogled je usmeren samo ka lepšoj i sigurnijoj budućnosti koja dolazi.” Ova iskrena poruka izazvala je brojne reakcije, među kojima je bila i javna podrška pevačice Ane Nikolić. “Uz tebe sam. Javi se kad god…” poručila joj je Nikolić u komentaru.

Nedugo zatim, Dejana je podelila još jednu poruku: “Pametniji ne popušta. Pametniji napušta”, jasno stavljajući do znanja svoj stav.

Kako se navodi, bivši par je živeo u prestižnom naselju gde kvadrat iznosi oko 3.500 evra, a stan od 100 kvadrata procenjen je na preko 400.000 evra. Komšije su im bile poznate ličnosti, uključujući Novaka Đokovića i Mariju Šerifović.

Prema izjavama izvora za “Blic”, Dejana je napustila porodični dom sa decom, dok Filipa viđaju samog u naselju. Promene u životima bivših supružnika potvrđuju i drugi izvori, ističući da Dejana više ne živi na istoj adresi.

Pročitaj još

Estrada

Vila Saše Popovića bila meta profesionalnih lopova: Iz sefa nestali satovi i nakit

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Published

on

By

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Saša Popović, proslavljeni muzički producent, preminuo je 1. marta prošle godine, a u javnosti je ostao upamćen ne samo po karijeri, već i po dramatičnoj pljački koja se dogodila u njegovom domu sedam godina ranije. Vila na Bežanijskoj kosi, poznata po visokom stepenu obezbeđenja, bila je na meti profesionalnih provalnika koji su iz sefa odneli vredne satove i nakit.

Prema policijskom izveštaju, Popović i njegova supruga Suzana u vreme pljačke nalazili su se u Opatiji. Po povratku u kuću, primetili su da nedostaje sef, nakon čega su odmah obavestili policiju. Istraga je potvrdila da se radi o krađi iza koje stoje iskusni kriminalci – u kući nije bilo obijenih vrata ni prozora, a lopovi su precizno izbegli sigurnosne kamere, što ukazuje na poznavanje rasporeda sistema nadzora.

“Krađa koja se dogodila u Popovićevoj kući delo je profesionalnih pljačkaša, to je jasno kao dan. Sašina kuća je jedna od najbolje obezbeđenih u naselju Bežanijska kosa, sa rampom i obezbeđenjem koje je čuva, a tu su i sigurnosne kamere. Međutim, lopov nije ostavio niti jedan jedini trag i otisak po kom bi policija mogla da ga nađe. Pljačkaši su čak znali i precizan raspored kamera i ugao pod kojim snimaju, tako da nijedan snimak nije od koristi u istrazi. Nema nikakve sumnje, to su vrhunski profesionalci”, rekao je tada izvor iz policije.

Istraga je pokazala da je provalnik preskočio ogradu visine oko 2,5 metra, ušao u dvorište, a potom i u kuću koja nije bila zaključana. Iz spavaće sobe odneo je zlatni nakit, dukate, osam muških i jedan ženski ručni sat, kao i važnu dokumentaciju. Nakon nekoliko meseci, u avgustu 2018. godine, osumnjičeni za ovu tešku krađu je uhapšen i protiv njega je podignuta optužnica.

Pljačka je ostala upamćena kao jedna od najorganizovanijih u tom delu grada, a Popovićeva porodica do danas nije javno govorila o ovom događaju.

Pročitaj još

U Trendu