Connect with us

Estrada

Aleksandra Prijović i Ceca Ražnatović predvode letnju muzičku sezonu u Crnoj Gori

Poznate pevačice zarađuju rekordne honorare, dok klubovi na primorju najavljuju nikad bogatiju sezonu

Published

on

Foto Izvor:

Poznate pevačice zarađuju rekordne honorare, dok klubovi na primorju najavljuju nikad bogatiju sezonu

Crnogorsko primorje ovog leta ponovo je epicentar estradnih dešavanja, a najpoznatija imena domaće muzičke scene već su rezervisala termine za nastupe u klubovima i diskotekama širom obale. Aleksandra Prijović i Ceca Ražnatović izdvajaju se kao najveće zvezde, a honorari koje ostvaruju obaraju dosadašnje rekorde.

Prema informacijama iz estradnih krugova, Aleksandra Prijović će za dva nastupa u najvećoj diskoteci zaraditi između 90.000 i 100.000 evra, dok će Ceca Ražnatović za svaki od svoja dva nastupa dobiti po 60.000 evra. Osim njih, traženi su i Sloba Radanović, Sandra Afrika, Tea Tairović, Jelena Karleuša, Peđa Jovanović, Rada Manojlović, Katarina Živković i Goga Sekulić, čiji su termini zakazani i pre zvaničnog početka sezone.

Poznati novinar Božo Dobriša ističe da su klubovi na primorju spremni da izdvoje ozbiljne sume za izvođače, a interesovanje za nastupe domaćih pevača je veće nego ikada: “Svi pevači koje ste naveli su tačni, ali oko Dare Bubamare je najveća pometnja. Katarina Živković je takođe u igri. Očekuje se rekordna sezona. Hoteli su već puni, a pevači dolaze ranije nego ikada. Pevači će ove godine opelješiti Crnu Goru.”

Među izvođačima koji beleže veliki broj nastupa ističu se Dara Bubamara, Sandra Afrika i Sloba Radanović. Kako navodi Dobriša, Dara Bubamara premijerno nastupa 4. jula i imaće više od 20 nastupa tokom sezone, dok Sandra Afrika i Sloba Radanović beleže više od petnaest nastupa.

Kao još jedan zanimljiv detalj, Goga Sekulić je i dalje među najpopularnijim pevačicama na primorju, poznata po sjajnoj komunikaciji sa publikom i značajnom bakšišu na svakom nastupu.

Letnja sezona u Crnoj Gori donosi i otvaranje novih klubova, dok se jahting sezona očekuje u punom sjaju. Ove godine, prema rečima Dobriše, nema većeg interesovanja za autotjun izvođače, a Relja, kao i dvojac Džala i Buba, beleže veliki broj zakazanih nastupa.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pitanja gledalaca se nastavljaju uživo na Pinku – ne propustite nastavak emisije

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Published

on

By

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Popularna emisija “Pitanja gledalaca” nastavlja se danas uživo na televiziji Pink. Nakon veoma uzbudljive noći u Beloj kući, verni gledaoci su i ovog puta dobili odgovore na mnoga pitanja koja su ih interesovala. Program se nastavlja upravo sada, a pitanja koja je publika postavila učesnicima biće izneta kroz razgovor sa voditeljkom Mašom Mihailović tokom ovog popodneva. Emisija je poznata po tome što gledaoce aktivno uključuje u dešavanja u Beloj kući, a današnje izdanje obećava još zanimljivih odgovora i reakcija.

Pročitaj još

Estrada

Nataša Rodić objavila emotivnu poruku povodom gubitka svog psa Pabla

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Published

on

By

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Nataša Rodić, najstarija sestra Bogdane Ražnatović, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu veoma emotivnu objavu povodom smrti svog psa Pabla. Ova vest rasplakala je mnoge, a Nataša je iskreno govorila o tome koliko joj je ljubimac značio i koliko ju je naučio kroz godine koje su proveli zajedno.

Na fotografiji koju je objavila na Instagramu vidi se njen pas Pablo, a u opisu je Nataša napisala dirljive reči zahvalnosti za svu ljubav i vernost koju je dobijala od njega. Ona je naglasila da ju je Pablo naučio šta znači borba i da je uvek uspevao da prevaziđe poteškoće, čak i kad su drugi mislili da nema nade.

“Naučio si me šta znači borba. I kada su svi mislili da nema nade, ti si se uvek izdizao iz pepela. Bio si hrabriji nego što će mnogi ljudi ikada biti. Hvala ti za svu bezuslovnu ljubav, vernost i svaki trenutak koji smo delili, zauvek ćeš biti deo mene. Počivaj u miru moj Pablo”, napisala je Nataša uz emotikon srca.

Natašina objava izazvala je brojne reakcije njenih pratilaca, koji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili saučešće. Fotografija i reči koje je podelila ostavile su snažan utisak na sve koji je prate, a mnogi su se poistovetili sa njenim osećanjima.

Ovaj događaj ponovo je pokazao koliko su emocije prema kućnim ljubimcima snažne i koliko su oni važan deo života svojih vlasnika.

Pročitaj još

Estrada

I druga sezona holivudske serije snimaće se u Pinkovom studiju u Srbiji – Mitrović izrazio ponos zbog ćerke Sandre

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Published

on

By

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Posle izuzetno uspešne prve sezone serije Robin Hood, poznate svetske produkcijske kuće MGM i Lionsgate odlučile su da i drugu sezonu ovog popularnog projekta snimaju u Srbiji. Produkcija će se ponovo odvijati u filmskim studijima Pink u Šimanovcima, uz angažman srpskih produkcionih timova, što potvrđuje sve veće poverenje holivudskih kompanija u domaće stručnjake i kapacitete.

Kompletni kadrovi, scene i epizode serije Robin Hood realizovani su u Srbiji za potrebe velikih američkih produkcija MGM i Lionsgate, a na čelu projekta je kreator Džonatan Ingliš, koji je okupio srpsku ekipu za ostvarenje ovog međunarodnog poduhvata.

Povodom nastavka saradnje, vlasnik Pink televizije Željko Mitrović istakao je koliko je ponosan što se snimanje nastavlja upravo u njegovim studijima i to pod rediteljskom palicom njegove ćerke Sandre. On se javno obratio Sandri, ističući: „Veoma sam ponosan tata.”

Pročitaj još

U Trendu