Connect with us

Estrada

Princeza Šarlot obeležila rođendan retkim snimcima sa plaže: Prava porodična idila

Vilijam i Kejt su povodom 11. rođendana ćerke podelili dosad neviđene snimke sa porodičnog odmora u Kornvolu

Published

on

Foto Izvor:

Vilijam i Kejt su povodom 11. rođendana ćerke podelili dosad neviđene snimke sa porodičnog odmora u Kornvolu

Princeza Šarlot, ćerka princa Vilijama i princeze Kejt, proslavila je svoj 11. rođendan na poseban način – objavom retkih porodičnih snimaka koji su iznenadili mnoge. Na zvaničnim profilima porodice Vels, povodom njenog rođendana, podeljen je video sa odmora u Kornvolu, nastao tokom uskršnjih praznika.

Na snimcima, Šarlot je prikazana opušteno i razigrano, daleko od uobičajene kraljevske suzdržanosti. Uživala je na plaži, igrajući se sa porodičnim psima – koker španijelom Orlom i novim ljubimcem, jednogodišnjim psom Otom. Video pokazuje kako skuplja kamenčiće, slaže reči u pesku i uživa u prirodi, dok je u jednom trenutku demonstrirala sportski duh bacajući kriket-lopticu, što je britanske medije podsetilo na njenu majku Kejt, poznatu po ljubavi prema sportu.

Na snimcima se vidi i Šarlot u ležernoj odeći, sa dugom smeđom kosom, što je dodatno doprinelo prirodnom i porodičnom utisku videa.

Porodica Vels ovim povodom predstavila je i novog psa Ota, koji je iz legla Orle. Fotografija Ota objavljena je uz poruku: “Dobro došao u porodicu, Oto! Danas imaš jednu godinu.” Prvi pas porodice, Lupo, preminuo je 2020. godine, a bio je poklon Kejtinog brata Džejmsa Midltona.

Uz video snimke, objavljena je i nova rođendanska fotografija princeze Šarlot, koju je snimio Met Portous. Na portretu Šarlot pozira nasmejana u polju belih rada, vidno odraslija nego na prethodnim porodičnim portretima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović ostale bez honorara zbog kršenja pravila

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Published

on

By

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović našle su se u centru pažnje nakon što im je, zbog kršenja osnovnih pravila u ‘Eliti’, Veliki šef izrekao kaznu. Ova odluka usledila je nakon što pomenute učesnice nisu bile prisutne za Crnim stolom tokom trajanja emisije ‘Pitanja novinara’, što je jedno od najstrožih pravila na ovom rijaliti formatu.

Veliki šef poznat je po tome što ne toleriše kršenje pravila, a ovoga puta reagovao je hitno i odlučno. Učesnice su kažnjene oduzimanjem honorara, čime im je jasno stavljeno do znanja da se ovakvo ponašanje neće tolerisati. Fotografije sa emisije brzo su se pojavile na društvenim mrežama i izazvale brojne komentare gledalaca.

Kao deo svakodnevnog života u Beloj kući, prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija smatra se obaveznim. Ova mera trebalo bi da posluži kao podsetnik svim učesnicima da poštuju pravila takmičenja.

Za sada nije poznato da li će Veliki šef preduzeti dodatne mere, ali ovakva reakcija šalje jasnu poruku svim takmičarima u Eliti da su pravila ista za sve i da izostanci neće proći bez posledica.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Published

on

By

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su dospele u centar pažnje javnosti nakon što su tokom emisije ‘Pitanja novinara’ na TV Pink razmenile niz oštrih uvreda i ličnih optužbi. Novinar Darko Tanasijević vodio je razgovor, a tenzija između dve rijaliti učesnice ubrzo je eskalirala.

Tokom emisije, Maja je navela da je spremna da pomogne Stanijinom bratu oko problema sa kosom, uz opasku o finansijskoj situaciji, dok je Stanija odgovorila optužbom na račun Majinog odnosa sa porodicom, ističući da je Maja svoju majku opisala kao ‘jako lošu ženu’ jer joj ne pomaže oko pakovanja stvari. Obe su iznele niz ličnih detalja, što je dodatno pojačalo napetost u studiju.

“Za svoju majku je rekla da je jako loša žena jer neće da dođe da joj spakuje stvari”, izjavila je Stanija tokom emisije. Maja je potom negirala da ima traume iz prošlosti, a sukob je nastavljen uvredama i aluzijama na privatni život.

U jednom trenutku, Stanija je izrekla teške reči na Majin račun, dok je Maja odgovarala prozivkama na temu Stanijinih porodičnih odnosa i aktivnosti na društvenim mrežama. Ceo razgovor obeležile su salve uvreda i optužbi sa obe strane.

Ova žestoka razmena reči izazvala je pažnju gledalaca, a sukob između dve poznate rijaliti učesnice još jednom je pokazao koliko su tenzije u ‘Eliti’ prisutne pred kamerama. Budući razvoj odnosa između Maje i Stanije ostaje neizvestan, a publika sa nestrpljenjem prati njihovu priču.

Elita 9: Maja i Stanija raskrinkale jedna drugu i iznele detalje iz prošlosti – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Adnan Nikšić Sajfer otkrio gde ulaže novac i progovorio o nekretninama

Poznati reper otvoreno o skupocenoj kajli, poslovanju i omiljenoj pesmi na Belgrade Music Weeku

Published

on

By

Poznati reper otvoreno o skupocenoj kajli, poslovanju i omiljenoj pesmi na Belgrade Music Weeku

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, bio je među najzapaženijim izvođačima druge večeri muzičkog festivala Belgrade Music Week. Nakon nastupa, reper je pred kamerama portala Pink.rs podelio utiske o atmosferi i otkrio pojedinosti iz privatnog i poslovnog života, uključujući ulaganja i svoj prepoznatljivi stajling.

Upitan o čestim komentarima na društvenim mrežama gde ga nazivaju ‘balkanskim šejkom’, Sajfer je sa osmehom odgovorio: “Šta kažu, balkanski šejk?! Šta kao, jašem kamilu?! Hvala Bogu bilo je poklona, potrudili smo se da publika uživa, ako je u superlativu, onda dobro.”

Poseban akcenat stavljen je na njegovu skupocenu kajlu, za koju je potvrdio da nije jeftina. “Nije jeftina kajla, od malena sam imao želju da kupim kajlu, ali mislim da to nije glavna tema i da to nisu prave vrednosti. Tako da ne bih stavljao akcenat na takve stvari… To je ulaganje para u karijeru, neko misli da nije, ali uživam u tome”, rekao je Sajfer.

Osvrnuvši se i na druge izvore prihoda, reper je naglasio da mu je muzika u prvom planu, ali da je novac ulagao i u nekretnine i svoj muzički studio. “Sav fokus mi je na muzici, pored toga sam kupio nekoliko nekretnina, imam svoj studio koji radi pesme i za druge izvođače, tako da je moj sav biznis muzika… Meni je lakše za sebe da radim, teže je za druge, ali znam kome šta laži”, dodao je on.

Na pitanje o omiljenoj pesmi, Sajfer je istakao pesmu “Karamela” male Eme Radujko, navodeći da su svi saradnici bili prijatni i da je sa zadovoljstvom radio sa njima.

PINK.RS INTERVJU: Sajfer o saradnji sa kolegama i skupocenoj kajli: “Volim da ulažem novac u…”


Pročitaj još

U Trendu