Connect with us

Estrada

Žana Omnia uzvraća Vanje Živić: Sukob se nastavlja nakon izlaska iz Elite

Nakon što je Vanja Živić napustila rijaliti, Žana Omnia joj javno odgovorila i iznela stav o bivšem partneru

Published

on

Foto Izvor:

Nakon što je Vanja Živić napustila rijaliti, Žana Omnia joj javno odgovorila i iznela stav o bivšem partneru

Žana Omnia ponovo je u centru pažnje domaće javnosti zbog oštrog odgovora na izjave bivše drugarice Vanje Živić. Nakon što je Vanja napustila rijaliti program “Elita”, usledio je niz javnih prepirki, a sada je Žana rešila da preko portala Pink.rs pošalje svoj odgovor.

U poruci koju je dostavila redakciji, Žana je direktno prozvala Vanju i njenog bivšeg partnera, nazivajući ga “Bobanac Čobanac”. Jasno je stavila do znanja da je nezadovoljna načinom na koji se Vanja izjašnjava o njoj, aludirajući da Vanja ne govori iz svog iskustva, već da joj drugi “serviraju” priče:

“Može li ova keruša nešto sama da izjavi o meni, a da joj priču koju treba da priča nije servirao Bobanac Čobanac? Ko o čemu, kurva o poštenju. Čitam tekst i vidim reči koje je citirao moj bivši dragi, koje sam čula od njega lično mnogo puta. Ahahah! Ajde, Bobanac, pojačaj, možeš ti to bolje. Menjaj kuju, slabo laje.”

Žana je dodala da bivši partner najviše komentariše njen ljubavni život i naglasila da je slobodna skoro deceniju. Sve izjave prenosimo izvorno, a dodatne reakcije drugih učesnika ili fanova u ovom trenutku nisu zabeležene.

Podsećamo, sukob između Žane Omnie i Vanje Živić traje još iz perioda zajedničkog boravka u “Eliti”, a poslednji javni okršaj usledio je odmah nakon Vanjinog izlaska iz rijalitija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Borka Mihajlović uživa na moru sa partnerom Fahrudinom Buljubašićem: Zajednička fotografija oduševila pratioce

Majka Aleksandre Prijović podelila je retku sliku sa dečkom, a fanovi su im poželeli lep odmor i sreću

Published

on

By

Majka Aleksandre Prijović podelila je retku sliku sa dečkom, a fanovi su im poželeli lep odmor i sreću

Borka Mihajlović, majka popularne pevačice Aleksandre Prijović, ponovo je privukla pažnju javnosti objavom sa letovanja. Na svom Instagram profilu podelila je fotografiju sa partnerom Fahrudinom Buljubašićem, a njihova skladna veza traje već godinama.

Na slici sa plaže, Borka pozira sa žutim šeširom i naočarima za sunce, dok je Fahrudin pored nje u beloj majici. Morski ambijent i palme u pozadini dodatno su ulepšali romantičnu atmosferu, a osmesi na njihovim licima govore koliko su srećni i ispunjeni. Pratioci su brzo reagovali, ostavljajući brojne komentare podrške i želja za lep odmor, dok su lajkovi samo pristizali.

Borka Mihajlović uvek izaziva interesovanje javnosti, kako zbog svog privatnog života, tako i zbog uspeha svoje ćerke. Nakon razvoda od Aleksandrinog oca, Nedeljka, Borka je pronašla sreću sa kolegom, pevačem Fahrudinom Buljubašićem. Njih dvoje su već nekoliko godina u vezi, a Aleksandra Prijović otvoreno podržava majčinu sreću i često provodi vreme u njihovom društvu.

Fahrudin Buljubašić, poznat kao markantan muškarac, često na svom Instagramu objavljuje zajedničke fotografije sa Borkom. Njihova ljubavna priča i dalje inspiriše pratioce, koji im i ovoga puta šalju samo pozitivne poruke.

Pročitaj još

Estrada

Baja otvoreno o odnosu sa Lukom Vujovićem: Nema više poklona ni poruka za rođendan

Lukin otac javno progovorio kroz prepisku sa fanovima, porodica poslala čestitku u Eliti 9

Published

on

By

Lukin otac javno progovorio kroz prepisku sa fanovima, porodica poslala čestitku u Eliti 9

Luka Vujović, učesnik rijalitija ‘Elita 9’, danas je proslavio svoj 37. rođendan, ali umesto očekivane slavljeničke atmosfere, dan je obeležila poruka koju mu je porodica uputila putem čestitke. Njegova majka Biljana poslala je poruku u ime cele porodice, uključujući i Lukinog oca Baju, što je izazvalo pažnju gledalaca i fanova.

Međutim, ubrzo su na društvenim mrežama objavljene prepiske između Baje i fan stranica, u kojima Baja navodi da sinu nije poslao ni čokoladu za rođendan, niti planira, uz objašnjenje da ga to više ne zanima. U istim prepiskama, Baja otvoreno ističe da je Luka u “rijaliti modu” i da nema više snage da se bavi njihovim odnosom, navodeći i da se Luka zbog Aneli odrekao porodice.

Iako su mnogi verovali da je čestitka iz Beloj kući znak porodičnog jedinstva, iz ovih prepisa jasno je da su odnosi između Luke i njegovog oca narušeni. Dodatno, Baja je u porukama stao na stranu Milene Kačavende, sa kojom je Luka poslednjih dana u žestokom sukobu u rijalitiju.

Ovakav razvoj događaja izazvao je brojne komentare među fanovima na društvenim mrežama, dok je Luka, za sada, ostao bez reakcije unutar rijalitija. Porodična situacija tako je postala glavna tema među gledaocima, a ostaje da se vidi kako će se odnos oca i sina dalje razvijati tokom trajanja ‘Elite 9’.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Aličić otvoreno o estradi i drami sa Vericom Šerifović na veselju

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Published

on

By

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Ljuba Aličić, poznati folk pevač, gostovao je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ gde je bez zadrške govorio o aktuelnim temama na muzičkoj sceni, ali i evocirao uspomene na jednu neprijatnu situaciju sa koleginicom Vericom Šerifović. U razgovoru je istakao da na estradi ima mesta za svakoga, ali smatra da se do uspeha dolazi samo kvalitetnim pesmama.

Tokom emisije, Aličić se prisetio dramatičnog trenutka sa jednog veselja na kojem je Verica Šerifović umalo nastradala. Iako nije ulazio u detalje, naglasio je da je situacija bila izuzetno ozbiljna i da je sve prošlo bez težih posledica. Tom prilikom, pevač je naglasio važnost međusobne podrške među kolegama, ali i istakao da veruje da se pojedini solistički koncerti danas organizuju bez dovoljno profesionalnog iskustva i hitova.

“To je istina. Svako radi svoj posao, pa i mi pevači. Ima kolega koji su više na estradi, rade i neke mlađe kolege, a oni koji ne rade – želim i njima da rade. Ne bi bilo interesantno da smo svi na istom”, rekao je Aličić.

Posebno je bio kritičan prema pevačima koji, po njegovom mišljenju, prebrzo organizuju solo nastupe: “Uvek ću da kažem, i sad ću ponoviti – ne priznajem te pevače koji nemaju hit ili imaju jedan, dva, a održavaju soloističke koncerte. To je za mene apsurd, stvarno. Zato mi se i ne pravi solistički koncert. Kad vidim ko sve pravi, a nemaju hita… Ne znam kako taj narod ide na te koncerte, to mi je malo degutantno.”

Aličić je dodao da se ulaznice za nastupe nekih izvođača dele besplatno, jer, kako kaže, nisu svi izvođači dovoljno poznati publici. Iako je bio otvoren i direktan, Ljuba je ostao dosledan svom stavu da je za pravu karijeru na estradi neophodan trud i kvalitetan repertoar.

Pročitaj još

U Trendu