Connect with us

Estrada

Vanja Mijatović zvanično promenila ime u dokumentima: Godinama bila upisana kao Ivana

Pevačica je otkrila kako je dobila dva imena i zašto je odlučila da zvanično bude Vanja

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je otkrila kako je dobila dva imena i zašto je odlučila da zvanično bude Vanja

Vanja Mijatović, poznata pevačica koja je na muzičkoj sceni od 2011. godine, iznenadila je mnoge kada je otkrila zanimljiv detalj iz svog privatnog života – tokom svih ovih godina, u njenim ličnim dokumentima stajalo je ime Ivana. Tek nedavno rešila je da to promeni i zvanično postane Vanja, kako je i svi znaju.

Kako je sama objasnila, po rođenju je dobila dva imena zahvaljujući mami koja je tada pratila trendove, pa je želela da njena ćerka sama izabere ime koje joj se više dopada. “Mama mi je dala dva imena kada sam se rodila, bila je moderna u to vreme i razmišljala je da ja izberem kad porastem koje mi se više sviđa. U dokumentima sam Ivana, a zapravo sam celog života Vanja”, rekla je Vanja ranije.

Nedavno je, kako je izjavila za “Grand”, konačno odlučila da i u zvaničnim papirima bude upisana kao Vanja. “Nije više Ivana, bilo je, promenila sam zvanično u Vanja i tako me zovu ceo život”, istakla je pevačica.

Pored ove zanimljive životne priče, Vanja je ranije iznenadila javnost i priznanjem da je pevala na svadbi bivšeg dečka. Objasnila je da joj to nije predstavljalo problem, jer kada završi sa nekim, za nju je priča gotova. “Ne, nije bilo značajno. Znam da se to zaista puno provlačilo. Znate šta je tu najbitnije, što je mnogo vremena prošlo od toga. Nismo mi sad juče raskinuli i sad sutra mu ja pevam. Ljudi sad malo to posmatraju… Prošlo je zaista dosta vremena, niti je to sveže”, rekla je Vanja.

Ovaj potez i njena otvorenost još jednom su pokazali zbog čega je Vanja Mijatović omiljena među publikom – iskrena, neposredna i uvek svoja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđelka Prpić otputovala sa porodicom u Pariz: Porodične fotografije iz Diznilenda

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Poznata glumica Anđelka Prpić napravila je predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputovala u Pariz. Na svom Instagram profilu podelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a posebnu pažnju privukle su slike iz Diznilenda gde su zajedno uživali u porodičnim trenucima.

Anđelka je otkrila da vreme provodi u društvu najbližih, dok su se na fotografijama mogli videti osmesi i opuštena atmosfera. Glumica je nosila popularni rajf sa ušima Mini Maus, a u objavi je emotivno napisala: “Najmoji”.

Pored uživanja u Diznilendu, porodica je iskoristila priliku da proba lokalnu hranu i piće, što je Anđelka prikazala na svom Instagramu. Fanovi su u komentarima podržali njenu iskrenost i radost zbog porodičnog odmora.

Prpić je nedavno govorila o novoj fazi života, ističući da joj prija svakodnevica i promene koje je doživela. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, izjavila je glumica, a potom slikovito opisala kako se nosi sa životnim izazovima.

“Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe”, rekla je Prpić. Za kraj je dodala i poruku optimizma: “Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas.”

Pročitaj još

Svet

Britni Spirs, Džastin Timberlejk i Rajan Gosling na fotografiji iz detinjstva: Neočekivana sudbina jednog člana

Retka fotografija iz Mickey Mouse Cluba ponovo kruži društvenim mrežama, mnogi nisu prepoznali političara među zvezdama

Published

on

By

Retka fotografija iz Mickey Mouse Cluba ponovo kruži društvenim mrežama, mnogi nisu prepoznali političara među zvezdama

Na društvenim mrežama ponovo se pojavila stara fotografija iz sredine 90-ih, koja je izazvala nostalgiju među fanovima pop kulture. Na slici iz detinjstva, nastaloj u vreme kada su zajedno nastupali u Diznijevom ‘Mickey Mouse Clubu’, nalaze se danas poznate svetske zvezde – Britni Spirs i Džastin Timberlejk, dok je između njih Rajan Gosling, sada proslavljeni holivudski glumac.

Fotografija je brzo privukla pažnju jer mnogi nisu uspeli da prepoznaju još jednog dečaka koji se nalazi na slici, a čija je životna priča potpuno drugačija od njegovih slavnih kolega. U pitanju je Ti Džej Fentini, koji za razliku od Spirsove, Timberlejka i Goslinga, nije izgradio karijeru pod svetlima reflektora.

Kako se navodi u objavama korisnika na društvenim mrežama, Fentini se povukao iz sveta glume i postao lokalni političar u američkoj državi Vašington, dok se muzikom bavi iz hobija. Fanovi na internetu komentarišu kako je na taj način izbegao mnoge izazove i skandale koji su pratili njegove nekadašnje kolege iz kluba.

Ova retka fotografija podsetila je javnost na vreme kada su svi bili tek deca sa snovima, a njihove životne puteve niko tada nije mogao da predvidi. Dok su neki postali svetske muzičke i filmske zvezde, drugi su izabrali mirniji život daleko od javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Estrada se emotivno oprašta od Marka Pantića: Njegov osmeh i energija zauvek ostaju

Poznati novinar preminuo u 36. godini, kolege i pevači deli emotivne poruke na Instagramu

Published

on

By

Poznati novinar preminuo u 36. godini, kolege i pevači deli emotivne poruke na Instagramu

Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, preminuo je 26. juna u Beogradu, što je izazvalo veliku tugu među njegovim kolegama, prijateljima i brojnim javnim ličnostima. Vest o njegovoj iznenadnoj smrti odjeknula je na društvenim mrežama, gde su se mnogi oprostili od novinara i voditelja koji je ostavio neizbrisiv trag u svetu estrade.

Na Instagramu su se nizale emotivne objave, među kojima su se posebno izdvojile poruke pevačica Breskice i Tamare Milutinović. “Ako sam se sa nekim iskreno smejala tokom intervjua, to si bio ti… Ne postoje prave reči za ovo, bio si neko sa kime je bilo zadovoljstvo raditi”, napisala je Breskica uz zajedničku fotografiju. Tamara Milutinović dodala je: “Uvek si bio bleskast, svoj, nepredvidiv, a baš takvog smo te svi voleli. Putuj sa anđelima, Marko. U našim srcima zauvek ostaješ.”

Među onima koji su se javno oprostili bili su i voditelji Darko Tanasijević i Milan Milošević, kao i Sanja Grujić i Marija Ramadanovski. Tanasijević je istakao: “I dalje sam u šoku zbog najgore moguće vesti koju sam primio sinoć… Počivaj u miru, dragi Marko. Hvala na kolegijalnosti, na drugarstvu, na svemu. Nije smelo ovako.”

Pevačica Marija Šerifović, takođe je na svom Instagram profilu podelila zajedničku fotografiju i napisala: “Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali.”

Pantić je bio poznat po svojoj originalnosti, energiji i nepredvidivom duhu, a njegov odlazak ostavio je veliku prazninu među kolegama i ljubiteljima estrade. Njegovi prijatelji i saradnici ističu da će ga pamtiti po iskrenom osmehu i nesvakidašnjoj harizmi.

Pročitaj još

U Trendu