Connect with us

Estrada

Sofija Janićijević priznala motive za poljubac sa Danetom Angelovskim u Eliti

Učesnica Elite otkrila pred milionima da je poljubila 70-godišnjeg Daneta zbog imovine, reakcije ne izostaju

Published

on

Foto Izvor:

Učesnica Elite otkrila pred milionima da je poljubila 70-godišnjeg Daneta zbog imovine, reakcije ne izostaju

Sofija Janićijević ponovo je izazvala buru u javnosti nakon što je u popularnom rijalitiju “Elita” konačno otkrila pravu pozadinu svog odnosa sa Danetom Angelovskim iz Severne Makedonije. Tokom emisije “Pitanja novinara” u petak, Sofija je pred milionskim auditorijumom otvorila dušu i priznala da je njeno zbližavanje sa 70-godišnjim Danetom bilo motivisano isključivo materijalnom koristi.

Dugotrajne spekulacije i višemesečno Sofijino negiranje afere sada su dobile epilog – sama učesnica je potvrdila da je poljubac sa Angelovskim bio deo njenog plana da stekne imovinsku korist. Snimak trenutka kada je iznela priznanje ubrzo je postao viralan na društvenim mrežama i izazvao lavinu komentara gledalaca.

“Jesam, radila sam šta sam htela. Ja ne moram da priznam ništa za šta ne znam da postoji. Svesno sam se ljubila sa njim, nije to bilo žvalavljenje. Meni to ništa nije značilo”, rekla je Sofija pred kamerama Elite, jasno stavljajući do znanja svoj stav o situaciji.

Fanovi i javnost nisu ostali ravnodušni – komentari na internetu i mrežama ne prestaju da pristižu. Gledaoci su podeljeni oko njenog postupka, dok su pojedini izrazili razumevanje, drugi su osudili ovako otvoreno priznanje o motivima.

Podsetimo, Sofijina romansa sa Danetom Angelovskim bila je tema nagađanja još od njenog ulaska u rijaliti, ali tek sada su svi dobili potvrdu iz prve ruke. Za sada nije poznato kako će se dalje odvijati ovaj odnos u okviru Elite.

Elita 9: Sofija priznala da se ljubila sa Danetom kako bi joj prepisao imovinu – 08.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Kit Urban javno čestitao rođendan Nikol Kidman nakon razvoda, posebna poruka dirnula fanove

Poznati muzičar je na Instagramu prvi put poslao poruku bivšoj supruzi, pažnju privuklo korišćenje njenog srednjeg imena

Published

on

By

Poznati muzičar je na Instagramu prvi put poslao poruku bivšoj supruzi, pažnju privuklo korišćenje njenog srednjeg imena

Kit Urban, poznati kantri muzičar, ponovo je dospeo u žižu javnosti zahvaljujući emotivnoj objavi na Instagramu. On je na svom Instagram Story-ju uputio rođendansku čestitku bivšoj supruzi, slavnoj glumici Nikol Kidman, što je njegova prva javna poruka nakon njihovog razvoda.

U kratkoj poruci Urban je napisao: “Srećan rođendan, Nikol Meri!”, naglašavajući srednje ime glumice, što je odmah izazvalo pažnju pratilaca. Ovaj lični i nežan gest mnogi su protumačili kao znak poštovanja i bliskosti koji je i dalje prisutan među bivšim supružnicima.

Fotografija iz Instagram objave dodatno je privukla komentare, dok su brojni fanovi pohvalili Urbanovu iskrenost i zrelost u javnom nastupu. Objavljivanje ovakve poruke dolazi samo nekoliko dana nakon što su pojedini mediji povezali Nikol Kidman sa novim partnerom, poznatim biznismenom, uz tvrdnje da par svoju vezu drži daleko od očiju javnosti.

Podsećamo, Kit Urban i Nikol Kidman razdvojili su se u septembru 2025. godine posle skoro dvadeset godina zajedničkog života, a razvod je zvanično okončan u januaru u američkom gradu Nešvilu. Bivši par ima dvoje dece – Sandej Rouz i Fejt Margaret.

Ranije je Kidman bila dovođena u vezu sa Polom Sejlemom, ali su te informacije kasnije ublažene. Urban je ove godine privukao pažnju i na crvenom tepihu dodele ACM nagrada, gde su fanovi primetili tetovažu „Meri“ na njegovim prstima, kao i druge simbole njihove veze.

Pročitaj još

Estrada

Ana Pašić snimila prvi spot na Zakintosu dok je u drugom stanju

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Published

on

By

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Ana Pašić, mlada pevačica koja se tek probija na domaćoj muzičkoj sceni, privukla je pažnju javnosti svojim prvim zvaničnim singlom pod nazivom ‘Golube’. Ono što je dodatno zainteresovalo publiku jeste činjenica da je Ana spot za ovu pesmu snimila na prelepom grčkom ostrvu Zakintos, i to dok je u poodmakloj trudnoći.

Spot za pesmu ‘Golube’ nastao je na atraktivnim lokacijama Zakintosa, koji je poslužio kao autentična scenografija za emotivnu priču koju numera nosi. Video je objavljen na YouTube kanalu Ane Pašić, a prepoznatljiv pečat modernog zvuka dao je autor i producent Saško Nikolić, koji potpisuje muziku i produkciju.

Publika je imala priliku da uživa u kadrovima sa grčkog ostrva, kao i u Aninoj interpretaciji, a pesma je naišla na pozitivne reakcije već nakon prvog emitovanja. Mnogi ističu spoj emotivnog teksta i upečatljivih vizuala kao razlog zbog koga bi ‘Golube’ mogao postati hit među ljubiteljima domaće pop muzike.

‘Golube’ predstavlja Anin debi na muzičkoj sceni, a saradnja sa iskusnim producentom Nikolićem najavljuje ozbiljan pristup i kvalitetan zvuk. S obzirom na interesovanje publike i uspešan početak, očekuje se da Ana Pašić nastavi da gradi karijeru i donosi nove autorske pesme.

ANA PASIC – GOLUBE (OFFICIAL VIDEO 2026)


Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović pevao Sinanove pesme na koncertu Južnog vetra u Beogradu

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Published

on

By

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Sloba Radanović, poznati folk pevač, prisustvovao je koncertu Južnog vetra održanom sinoć u Beogradu, gde je pred novinarima podelio zanimljiv detalj o tome kako je planirao da stigne na događaj. Sa osmehom je otkrio da je razmišljao da dođe jašući konja, ali je od te ideje odustao jer, kako je rekao, konj je bio gladan i ostao je kod kuće.

Na samom koncertu Sloba je potvrdio da će nastupiti i otpevati pesme legendarnog Sinana Sakića. “Pevam Sinanove pesme, samo Sinan! Hvala vam,” rekao je raspoloženi pevač novinarima dok je žurio na binu.

Posebnu pažnju izazvala je i pojava Đulkice, ćerke Sinana Sakića, koja je među prvima stigla na koncert. Pred okupljenim novinarima podelila je otvoreno svoja osećanja o trenutnim porodičnim odnosima i istakla da nema komunikaciju sa Medom i Alenom, članovima porodice koji su takođe povezani sa muzičkom scenom.

“Ja nisam u kontaktu sa Medom koji će večeras pevati, neće doći do pomirenja. Nisam ni sa Alenom u kontaktu,” izjavila je Đulkica.

Koncert Južnog vetra na Tašmajdanu okupio je brojne zvezde i zaljubljenike u folk muziku, a nastupi izvođača i emotivne izjave obeležili su veče puno nostalgije i sećanja na Sinana Sakića.

Pročitaj još

U Trendu