Connect with us

Estrada

Katarinu Grujić tokom snimanja spota ugrizao piton težak 40 kilograma

Pevačica je doživela nezgodu na setu nove pesme, ali je sve prošlo bez posledica i snimanje je nastavljeno

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je doživela nezgodu na setu nove pesme, ali je sve prošlo bez posledica i snimanje je nastavljeno

Folk pevačica Katarina Grujić našla se u neobičnoj situaciji tokom snimanja spota za novu pesmu, kada ju je ugrizao piton težak čak 40 kilograma. Snimanje je teklo u studiju, a atraktivne scene sa zmijom trebalo je da upotpune vizuelni identitet nove numere. Međutim, tokom ponavljanja scena, došlo je do incidenta koji je šokirao sve prisutne.

Kako su preneli izvori sa lica mesta, piton po imenu Nemanja, koji se često pojavljuje u spotovima i reklamama, bio je obmotan oko pevačicinog vrata i tela. Iako je zmija poznata po tome da nije otrovna i da je navikla na ljude, Katarina je imala poteškoća zbog njene težine. U trenutku nepažnje, dok je bila fokusirana na pevanje, rukom je prišla zmijinoj glavi, što je izazvalo brzu reakciju pitona.

“Tačno je da me je Nemanja gricnuo (smeh), ali zaista se ništa strašno nije desilo. Isto tako se i mazio sa mnom, grlio me, ljubio… Predivan je, i za taj ekces sam sama kriva, nisam ga uhvatila za vrat, već sam krenula ka ustima, ne videći dobro iz profila za šta ga hvatam”, ispričala je Katarina Grujić za Informer.

I dok se pevačica nije previše uplašila, većina ekipe na setu bila je prilično iznenađena i uplašena, a neki su čak napustili studio. Vlasnik zmije objasnio je da loptasti pitoni nisu otrovni, kao i da su naviknuti na buku i svetla tokom snimanja.

Ovo nije prvi put da Katarina snima sa pitonom – sličnu scenu imala je i pre devet godina. Ona je istakla da voli zmije i da bi možda imala jednog za kućnog ljubimca da njena ćerka nije mala. Najvažnije je, kaže, da je spot uspešno završen i da jedva čeka da ga predstavi publici.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković očekuju blizance nakon dugog čekanja

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Published

on

By

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Silvija Nedeljković, nekadašnja pevačica, i njen suprug, bivši fudbaler i golman Saša Stamenković, podelili su srećne vesti – posle 17 godina zajedništva, par čeka blizance. Njih dvoje su nedavno usnimljeni objektivom ekipe “Paparaco lova” dok su zajedno odlazili na redovnu ginekološku kontrolu, u klinici specijalizovanoj za vantelesnu oplodnju.

Na snimcima koji su zabeleženi prilikom ove posete, u prvom planu je trudnički stomak Silvije Nedeljković, što je ujedno i prvi put da su paparaci ovakav trenutak zabeležili. Prema dostupnim informacijama, Silvija je trenutno u šestom mesecu trudnoće, a fotografije su izazvale veliku pažnju javnosti, s obzirom na to da je par dugo priželjkivao potomstvo.

Silvija i Saša nisu davali izjave za medije povodom ovog događaja, ali su najnoviji snimci izazvali talas pozitivnih reakcija na društvenim mrežama. Fanovi i poznanici para šalju čestitke i izraze podrške, radujući se njihovoj sreći nakon višegodišnje borbe za potomstvo.

Ovaj par poznat je javnosti po svojoj diskretnosti i retkim pojavljivanjima u medijima, ali vest o trudnoći i dolasku blizanaca bila je povod da se nađu u centru pažnje. Njihov put do roditeljstva dodatno je inspirisao mnoge, a podrška koju dobijaju pokazuje koliko su voljeni u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić podelila emotivnu ispovest o ocu i porodici: Ćerku je rodila u Nemačkoj

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Published

on

By

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Marta Savić, poznata pevačica, već duže vreme se ne pojavljuje često u javnosti i retko deli detalje iz privatnog života. Ipak, jednom prilikom je otvoreno govorila o emotivnim izazovima kroz koje je prolazila nakon što je rodila ćerku Elenu sa kolegom Miletom Kitićem.

Marta je ispričala da se ćerka Elena rodila 11. avgusta 1998. godine u Nemačkoj, a već mesec dana kasnije porodica se preselila u Beograd. U toj životnoj fazi, kako je navela, suočila se sa velikim strahovima i emotivnim promenama koje su je pratile nakon porođaja.

“Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala za Elenu”, ispričala je Marta.

U javnosti je poznato i da Marta i dalje nosi osećaj kajanja jer nije ispunila očevu poslednju želju da vidi svoju unuku. O ovoj temi pevačica nije često govorila, ali je jednom prilikom priznala da joj je žao što nije obišla oca dok je bio bolestan.

Marta Savić ostaje posvećena porodici, a ćerka Elena je nastavila muzički put svojih roditelja. Fanovi su njenu iskrenost pozdravili, a priča o emotivnim izazovima mnogima je bila bliska.

Pročitaj još

Estrada

Mustafa Durdžić otvoreno o odnosima u Eliti: Stanija bi se vratila Asminu, Maja je bolji čovek

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Published

on

By

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Mustafa Durdžić, otac učesnika “Elite 9” Asmina Durdžića, gostovao je u emisiji “Pitao bih za druga” na Red televiziji i podelio svoje viđenje aktuelnih dešavanja u rijalitiju. Tokom uključenja, Mustafa je govorio ne samo o Asminu, već i o njegovim emotivnim partnerkama i porodici.

U razgovoru je otvoreno komentarisao odnose između Stanije, Maje i Aneli, a posebno je izdvojio Maju, za koju smatra da je bolji čovek i od Stanije i od Aneli. Takođe je naveo da bi se Stanija vratila Asminu, što je izazvalo pažnju gledalaca.

Mustafa je bio iskren i kada je u pitanju ljubavna priča između Alibabe i Marinkovićeve, rekavši da po njegovom mišljenju ta veza nema perspektivu. Naglasio je da ne veruje u opstanak njihove ljubavi.

Takođe je pričao i o svojoj unuki Nori, ali detalje nije iznosio pred kamerama. Njegovi komentari izazvali su brojne reakcije gledalaca, koji su u komentarima na društvenim mrežama podeljeni po pitanju njegovih stavova.

U emisiji nije otkriveno da li Mustafa planira dalje javne nastupe ili gostovanja. Njegova otvorenost i iskrenost dodatno su podgrejali interesovanje za događanja u “Eliti 9”.

PBZD: Mustafa detaljno analizira Maju, Asmina, Staniju i priča o Aneli i Nori – 24.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu